Rüyada “Rüyada Leğen Görmek” Görmek

Rüyada Leğen Görmek

Rüyada leğen görmek, rızkın artmasına, yüce makamlara ulaşmaya, rütbenin yükselmesine, izdivaç yapmaya yorumlanır. Rüyada leğen gören kimse, kişinin evleneceği anlamını taşır. Rüyada leğen görmek, eğer bu leğenin içerisinde su var ise çok istediği bir işe sahip olur.

Rüyada Leğen Görmek İslami Anlamı

Rüyada leğen görmek, çok yakında hayırlı bir kısmetin çıkacağına, bu kişi ile yaşanacak hayırlı birlikteliğe, aşktan dolayı kalbin çarpmasına da yorumlanır. Yakında murada erilecektir. Cafer-i Sadık (r.a)’ın yaptığı yoruma göre de bunu görenin mutlu bir evliliği olacaktır.

Rüyada Leğen Almak

Rüyada leğen almak, artık geçim sıkıntısı çekilmeyeceğine, yokluğun sona ereceğine, düzenli bir gelire sahip olunacağına, dünyadaki neredeyse tüm nimetlerin önüne serileceğine yorumlanabilir. Hayat kolaylaşacak, borçların son derece azalacak, çalıştığı iş daha hafif bir hale gelecektir.

Rüyada Leğen Yıkamak

Rüyada leğen yıkamak, uzun yıllardır beklenen ancak kısmetin gelmemesinden dolayı bulunamayan aşkın bulunacağına yorumlanmaktadır. Bu kişi rüyayı görenin hayatına, tanıdığı ve çok yakın gördüğü bir kişi sayesinde girecektir. İlk karşılaşıldığında hiçbir his uyandırmayan bu karşılaşma ileride aşka dönüşecektir diye yorumlanabilmektedir.

Rüyada Leğende Yıkanmak

Rüyada leğende yıkanmak, güzelliğe, ferahlığa, sağlığa kavuşacaktır. Maddi olarak çekilen sıkıntılarda rahatlanacağına, işlerinin düzene girmesine, birçok iş teklifiyle karşılaşacağına yorumlanabilir.

Rüyada Bulaşık Leğeni Görmek

Rüyada bulaşık leğeni görmek, ticari işler yapılacağına, bu işlerin kar getireceğine, hedeflemiş olduğu yolda başarılı olunacağına, takvanın kaybolarak müşkül duruma düşmeye yorumlanır. Ancak yine de hayata hep güzel bakılacak ve muhtaçlık görülmeyecektir.

Rüyada Bakır Leğen Görmek

Rüyada bakır leğen görmek, kişinin yıllardır içinde gizlediği kin ve nefretin artık açığa çıkmasına, bu nefret yüzünden sıkıntılı günlere girileceğine, hayatında bazı yıkımlar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kırık Leğen Görmek

Rüyada kırık leğen görmek, varlığı bol birinden gelecek olan paraya, sözünün eri olan birinden gelecek olan iyiliğe, bu iyilikler sayesinde rahatlamaya, maddi manevi ferah olmaya başlanmasına delalettir.

Rüyada Su Dolu Leğen Görmek

Rüyada su dolu leğen görmek, erkeğin kadını, kadının da erkeği etkilemesine, sorumluluk sahibi olmaya, canını sıkacak olayların yaşanmasına alamettir. Eğer gören kişi sağlık sektöründe çalışıyor ise güzel haber alacak, aile neşeye boğulacaktır. Konfor dolu bir hayat, iş hayatında terfi etme, yaşamını kötüleştiren kişilere karşı mücadele etme bu rüyanın işaret ettikleridir. Hayal edilen havadis gelecek, yıllardan bu yana süren ağır çalışma koşulları rahat bir hayat sunacaktır diye de yorumlanır.

Rüyada Plastik Leğen Görmek

Rüyada plastik leğen görmek, eli bol bir akraba ile iş yapılmasına, mürüvvete, özenilen bir liderin koltuğuna geçecek kadar kuvvetlenmeye yorumlanabilmektedir. Maddiyat konusunda düşünmeye gerek kalmayacak şekilde zenginleşmeye, güven içinde yaşamaya delalet eder. Hayırlı dolu işlere girilecek, kazanılan paranın bereketi hiç bitmeyecek, zahmet çekilmeden rızık kazanılacak, ünlü biri olunacaktır. Bazen ise kötü bir yöneticiye denk gelmeye de yorumlanan bir rüyadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani