Rüyada “Rüyada Lazer Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Lazer Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada görülen lazer pek çok alim için lazerin cinsine, nerede görüldüğüne hatta rengine göre farklı anlamlar taşımaktadır. Genellikle lazerin görülmesi ileri görüşlü ve keskin fikirli, zeki birinden yardım alınacağının bir işareti olarak görülmektedir. Bu sayede problemli bir durumun çözümü mümkün olacaktır. Bu da çetrefilli olan, can sıkan ve karmaşık bir halde olan durumların artık bu özelliklerinden sıyrılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Lazer Işık Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada lazer ışık görmek Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; keskin gelişmelerin bir habercisidir. Bu rüya uzun zamandır çözülemeyen olayların sonunda karmaşıklıklardan kurtarılıp çözüme ulaştırılacağı anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören rüya sahibinin ufkunu açacak bazı önemli gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmelerin özellikle aşk konusunda olduğu söylenmektedir. Aşk hayatında tanışılan yeni biri sayesinde ya da çoktan tanıdığı bir kişi ile yeni bir başlangıç yapılması ile yakın zamanda kişi yeniliklerle ve mutluluklarla dolu bir hayata adım atacaktır.

Rüyada Lazer Tutmak Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada lazer tutmak İmamı Gazali (r.a) yorumunda; meyvelerin alınacağına işaret etmektedir. Bu meyveler ise kişinin kendi hayatına ışık tutmasının bir sonucu olarak gerçekleşecektir. Geçmişte yapılan her türlü özverili çalışmanın neticeleri ufukta görünmeye başlayacaktır. Çekilen zorluğun meyvelerini çok yakın zamanda almaya başlayan rüya sahibi artık derin bir nefes alabilecektir. Bu nedenle de rüya sahibi kişi hiç olmadığı kadar moral açıdan da çok yüksek bir durumda olacaktır. Bu nedenle de başkalarının yardımına da koşacak, çevresine iyi gelecek işlerle uğraşacak ve etrafa mutluluk saçacak güzek bir seviyeye gelecektir.

Rüyada Lazer Epilasyon Yaptırmak Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada lazer epilasyon yaptırmak bazı yorumlara göre ağırlıklardan kurtulmak anlamına gelirken bu konuda farklı yorumlar da vardır. Diğer yorumlardan bir tanesi ise rüya sahibi kişilerin ilişkileri ile birebir ilgilidir. Bu kişiler kişisel ilişkilerde çok olumlu olacaklardır. Ve bu sayede ise çözüme dayalı yaklaşımlar içerisine gireceklerdir. Kişilerin hayatında özellikle küslük ya da kırgınlık yaşanmış kişiler varsa da bu kişiler ile yeniden bir araya gelmek söz konusu olacaktır. Hatta bu kişiler ile daha sağlam bir zeminde ilişki yaşamaya başlayarak eskisinden de daha mutlu olacaklardır. Bu kişilerin bir kere tecrübe ettikleri mutlulukları uzun süre sürdürme kararı alınacağını bildirir.,

Ryada Lazer Epilasyon Yaptigini Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada lazer epilasyon yaptığını görmek Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüya tamamen kişisel değerler ile ilgili bir yorumdur. Bu yorum kişinin sahip olduğu eğitimi ve özellikle doğuştan gelen yetenekleri konusunda daha bilgili ve donanımlı bir hale geçeceğini de belirtir. Bu kişiler sahip oldukları yetenekler sayesinde hem kendine hem çevresine karşılıksız olarak bazı iyiliklerde bulunacaktır. Bu iyilikler sayesinde rüya sahibi kişiler çevresine iyi insanları çekecek ve aralarında iyi dostluklar kurulmaya başlanacaktır. Bu dostluklar ise kesinlikle uzun ömürlü olacak ve bu ilişkiden güzel çalışmalar doğacaktır. Bu çalışmalar iş alanında olacağı gibi, işle alakası olmayan bazı hobi çalışmaları ile de ilgili çalışmalar olabilir.

Rüyada Lazer Işığı Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada lazer ışığı kimi alimler tarafından olumlu manalara yorulmuşken kimi alimler ise lazer ışığı görmenin tehlikeli bir duruma işaret edebileceğini belirtmiştir. Bir yoruma göre bu rüya tamamen güven duygusu ile ilgili bir rüyadır. Bu rüyanın görülmesinden sonra, kişiler arasında eskiden kırılmış olan güven duygusunun yeniden inşa edileceği önemli bir süreçten geçildiğinin bir işaretidir. Bunun yanında kişi artık tabiri caizse at gözlüklerinden kurtulmuş ve kişinin çevresinde olup bitenleri çok daha geniş bir perspektiften değerlendirme yeteneklerine sahip olacağı belirtilmiştir. Bu kişiler sahip oldukları bu yeni yetenekler sayesinde ise hayatında doğru ve faydalı olan sonuçları çıkarmaya başlayacaklardır.

Rüyada Yüzüne Lazer Yaptırmak Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada yüzüne lazer yaptırmak kişilerin hayatında fayda ve zararları gözden geçirmesi ile ilgili bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişiler geçmişte davrandıklarından farklı bir yol izleyerek artık her konuda fayda ve zarar konusunu dengeli bir şekilde gözden geçirerek hareket etmeye başlayacaklardır. Bu nedenle bu kişiler yüzlerine gülen ve arkalarından iş çeviren kişilerin farkına varmaya başlayacaklardır. Fark ettikleri bu kişileri ise hayatlarından çıkarmak için bazı cesur davranışlarda bulunacaklardır.

Rüyada Kendine Lazer Epilasyon Yaptırmak Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada kendine lazer epilasyon yaptırmak kişinin kendini çok önemsediğinin bir göstergesidir. Kendini fazla önemseyen kişiler özellikle yakınları tarafından hiç beklemediği bir haber alarak kendi varlıklarını hatırlamaya dahi vakit bulamayabilirler. Bu kişiler kendi varlıklarının ön planda olmasından son derece hoşnut olan kişiler olmasına rağmen bu rüyayı gördükten sonra artık o derece ön planda yer almayı istemeyebilirler.

Bir diğer yoruma göre ise kendine lazer epilasyon yapmak kişinin içindeki kaçma isteğini ön plana koyar. Fakat bu rüya kaçmak gibi diğer isteklerinizin ve sorunlarınızdan kurtulma yöntemlerinizin artık işe yaramayacağının bu ümitlerin artık yok olduğuna işarettir. Bu kişiler artık yaşadıkları sorunların çözümlerini kendi kendilerine değil başka insanların yardımı ile çözmeye başlayacaklardır. İlk başta bu durumdan rahatsızlık duyulacak olsa da bu kişiler kendi sınırlarından çıktıkları için eskiden olduklarından daha mutlu insanlar haline geleceklerdir.

Rüyada Kirmizi Işık Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada kirmizi ışık görmek kişinin artık kendisini etkili ve doğru şekilde ifade etmeye başlaması sayesinde hayatında bazı olumlu olayların yaşanacağına işaret eder. Bu sayede  rüya sahibinin bugüne kadar ele geçiremediği iş ve aşk konusunda önemli fırsatlara ve şanslara sahip olacağı bilinmektedir. Bu kişiler cesur yapıları sayesinde iş çevresine kendisini ispatlayacak ve iş konusunda kendisini ispatladığı gibi, iş amacı ile ani yolculuklara çıkacaklardır. Bu yolculuktan kişiler çok verimli sonuçlar alacak ve hayatta mutluluğu bulacaklardır.

Rüyada Bacak Tüylerini Almak Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada bacak tüylerini almak ders çıkarma ile ilgili bir durumdur. Bazı alimler ise bu rüyayı ders çıkarmak adına yapılan uzun yürüyüşlere yormuşlardır. Rüya sahibi kişiler geçmişlerinde yaşamış olduklar bazı olumsuzluklardan doğru şekilde ders çıkarmış olurlarsa, özellikle iş hayatlarında yaptıkları çalışmaların karşılığını en iyi şekilde almaya başlayacakları söylenmiştir. Bu kişiler iş hayatlarında aldıkları bu ilerleme sayesinde hayatlarının diğer alanlarını da gözden geçirecekler ve kendilerine yeni hedefler edinmeye başlayacaklar. Bu kişiler hedeflerine hiçbir zorluk çekmeden ulaşabilirler ve mutluluğu bulabilirler.

Rüyada Tüy Aldırmak Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada tüy aldırmak İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; kötü hislerden kurtulmayı belirtir. Bir diğer yoruma göre ise benzer şekilde rüya sahibi kişinin çok sevineceği özellikle aşk hayatı ile ilgili bir haber alacağını söyler. Haberi alan kişiler duydukları mutluluk sebebi ile hayatlarında hiç olmadıkları kadar iyi hissetmeye başlayabilirler. Bu yorumlara göre alınan bu haberin rüya sahibi kişiyi çok rahatlatacağı söylenir. Bu kişiler böylece kuşlar kadar özgür hissedek ve daha önceden sahip oldukları iç karartıcı yüklerden kurtulacaklardır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani