Rüyada “Rüyada Lamba Görmek” Görmek

Rüyada Lamba Görmek

Rüyada lamba görmek, uzun ve sağlıklı bir hayata delalet eder. Rüyada lamba gören kimse, aynı zamanda güzel bir eşe işarettir. Rüyada lamba görmek, bir başka yoruma göre ise, rüyayı gören kişinin hayat çizgisini işaret eder. Rüya sahibin hayatının hayat dolu, aydınlık ve uzun olacağını müjdeler. Rüya sahibinin hep şanslı, kısmetli olacağına, zor ve sıkıntılı günlerin geride kalacağına işarettir.

Rüyada Lamba Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerinden Selimi’ ye göre; görülen lamba yanıyorsa, başarı ve mülk ile yorumlanır. Camdan ve billur bir lamba görmek ise, Allah’ın (CC) emirlerine uyarak ibadet etmeye, namazında niyazında olmaya delalettir. Seyyid Sülayman’ın yorumuna göre ise rüyada lamba görmek, makam, başarı ve itibar anlamına gelir.

Rüyada Lamba Yakmak

Rüyada lamba yakmak, hayır ve iyiliğe, her konuda başarıya işaret eder. Esenlik ve hoşluk anlamına gelir. Rüyada lamba yaktığını gören kişinin kısa ve keyifli günler geçireceğine delalettir. Bir başka yoruma göre ise, lambayı yakan kişinin, istediği işte başarı kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Lamba Sökmek

Rüyada lamba sökmek, rüyayı gören kişinin, sorunsuz güzel günler geçireceğine, çevresindeki kişiler tarafından saygı duyulacağına, karşısına güzel fırsatlar çıkacağına yüzünün güleceğine, bereketli ve bollukla geçen bir ömür yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Lamba Takmak

Rüyada lamba takmak, bu rüyayı gören kişinin bir başkası sayesinde hayatında olumlu bir gelişme yaşanacağına, yatırım amaçlı mülk satın alacağına, haneye bolluk ve bereket geleceğine işaret eder. Bu rüya her durumda hayra yorulmaktadır. Mutluluğun bol olacağına, beklenmedik yerden güzel ve sevindirici haberler alınacağına delalet eder. Kişinin zekasını kullanarak sorunlara çareler üretip, anında çözümler bulabilen bir kişi olduğunu işaret eder.

Rüyada Lamba Almak

Rüyada lamba almak, yakınları ile bazı fikir ayrılıkları yaşayacağına bu süre zarfında başını sıkıntılardan kaldıramayacağına fakat bu durumun uzun sürmeyeceğine bir süre sonra her şeyin kendiliğinden yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada Lamba Söndürmek

Rüyada lamba söndürmek, küçük fakat karlı bir işe girileceğine ve bu işten büyük kazançlar sağlanacağına delalet eder. Ayrıca başarı, şans ve kısmetin rüyayı gören kişinin hayatından hiç eksik olmayacağına, başka insanlar tarafından saygınlık kazanacağına işaret eder.

Rüyada Lamba Kapatmak

Rüyada lamba kapatmak, rüyayı gören kişinin yollarının açılacağına, yapılan yatırımların karşılık bulacağına, maddi anlamda refaha kavuşulacağına, malını ve parasını ihtiyacı olan insanlarla paylaşma erdemi göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbe sahip olacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin, her işinin kolayca hallolacağına, yüksek başarılar kazanacağına, çok büyük kısmetler elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Lamba Anahtarı Görmek

Rüyada lamba anahtarı görmek, rüyayı gören kişinin bazı konularda çözümler bulacağına ve bu sayede içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulacağına işaret eder. Rüyada görülen lamba anahtarı, umuda, başarıya ve gelecek güzel günlere delalet eder.

Rüyada Bozuk Lamba Görmek

Rüyada bozuk lamba görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin bozulacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani