Rüyada “Rüyada Lacivert Görmek” Görmek

Rüyada Lacivert Görmek

Rüyada Lacivert görmek, rüya sahibinin çok yakın bir arkadaşı tarafından, resmi bir iş teklifi alınacağına işaret etmektedir. Rüyada lacivert araba görmek, bunun yanı sıra kişinin her anlamda terfi edeceği ve sürekli meslek hayatında kariyerinde yenilikleri yakalayabileceğine alamet eder. Kirmani(r.a)’ya göre rüyada lacivert görmek kişinin başarılı, geleceğini mümessil eden bir iş hayatına beşaret olarak değerlendirilmektedir.

Rüyada Lacivert Görmek İslami Anlamı

Rüyada Lacivert görmek, her yönüyle gerek iş hayatında gerekse toplumsal yaşamında tamamen disiplinli, resmi bir tavır takınmakta, disiplinli yaşamının ödülünü işindeki başarı merdivenlerini hızlı hızlı çıkmasıyla zaten almaktadır. Bütün bu özellikleri bakımından değerlendirilecek olunursa kişinin rüyasında lacivert renk görmesi her anlamda iyiliğe yorumlanır. Bu bakımdan rüyada lacivert görme kişinin yakın bir zamanında nişanlanması ya da evlenmesine tabir edilir.

Rüyada Lacivert Çanta Görmek

Rüyada lacivert çanta görmek kişinin iş hayatında terfi etme yolunda kararlı bir şekilde ilerleme kat ettiğine ve de çevresi tarafından sürekli takdir edilerek kendisini geliştirdiğine işaret etmektedir. Ayrıca kişinin henüz eğitim hayatı tamamlanmamış ise bu durumda ise eğitim sürecinde başarılarla dolu eğitim-öğretim sürecini geride bırakmasına delalet etmektedir.

Rüyada Lacivert Elbise Giymek

Rüyada lacivert elbise giymek devlet kapısında iş tutmaya delalet etmektedir. Bunun yanı sıra kişinin önemli makamda görev almasına da işaret etmektedir. Lacivert elbise giyen kişi ayrıca resmi ilişkiler konusunda kendisine daha fazla önem vermekte ve çevresiyle de arasına belirli mesafe koymuş olmaktadır.

Rüyada Lacivert Ceket Görmek

Rüyada lacivert ceket görmek kişinin düğün, nişan gibi hayırlı bir iş konusunda yakın zamanda müjde almasına yorumlanır. Bununla beraber eğer rüyayı gören kişi okul hayatını sürdüren bir kimse ise bu durumda okulunu başarılı bir şekilde tamamlayarak mezuniyet diplomasını almaya hak kazanacaktır.

Rüyada Lacivert Kravat Görmek

Rüyada lacivert kravat görmek hayırlı iş, izdivaç yani evliliğe giden yol olarak tabir edilir. Kişinin yakın bir zamanda tanıdıklarının da vasıta olmasıyla gönül ilişkisi yaşayacağı ve sevdiğiyle mutlu mesut bir ömür boyu yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Lacivert Gömlek Görmek

Rüyada lacivert gömlek görmek kişinin devlet dairesinde iş tutmasına ve bu işinde de muvaffak olmasına delalet etmektedir. Yanı sıra kişinin gönül ilişkisine de hazırlığına işaret eden bir gelişme olarak karşımıza çıkmaktadır.

Rüyada Lacivert Pantolon Görmek

Rüyada lacivert pantolon görmek o kişinin son zamanlarda kendi dünyasına kapandığına ve ilişkilerinde daha çok yalnızlığı tercih etmeye meylettiğine yorumlanır. Bunun yanı sıra işine dört elle daha fazla sarılmaya başlayacağı ve her anlamda kendisini geliştirmek için elinden gelenin daha fazlasını yapacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Lacivert Renk Görmek

Rüyada lacivert renk görmek kişinin iş yaşamında ve eğitim-öğretim sürecinde başarılı olacağına yorumlanmaktadır. Bu bakımdan değerlendirilerek kişinin daima başarılı ve huzurlu bir kişi haletine bürüneceği hatta yakın bir zamanda da izdivaç yaşayabileceğine yorumlanarak kişinin her anlamda hayır kapısı açıldığına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani