Rüyada “Rüyada Labirent Görmek” Görmek

Rüyada Labirent Görmek

Rüyada labirent görmek kişinin yaptığı ya da yaşadığı işler ile ilgili sorunlar yaşayacağına, bu yüzden para ve zaman kaybı yaşayıp problemlerini çözmesi için oldukça emek sarf etmesi gerektiğini işaret eder. Rüyada labirent gören kimse, başka bir yorumda ise bu rüyayı gören kişi kısa bir sürede yaşadığı sorunlarından kurtulup huzura ereceğini alamet eder.

Rüyada Labirent Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerinin yorumuna göre bu rüya farklı açılardan bakılması gerekmektedir. Cafer-i Sadık (r.a), rüyada labirent görmek hakkında bu rüyanın hayra yorulmadığını, huzursuzluk getirdiğinden söz etmiştir. Kirmani (r.a), bu rüyanın farklı yorumlarını; rüyada labirentte koşmak, rüyada labirentte kaybolmak, rüyada labirentte kurtulmak vb… bakılması gerektiğini söylemiştir. İmam Nablusi (r.a) ise, rüya labirent görmeyi içeride kaybolan fakat doğru yolu bulursa çıkış yolunun aslında zor olmadığından söz etmiştir.

Rüyada Labirentte Koşmak

Rüyada labirentte koşmak, kişinin güçlü olacağına, iş hayatında istediğini başarıları elde edip huzura ereceğine yorulur. Diğer bir yorumu ise; maddi açıdan sorunlar yaşayıp elverişsiz bir dönemin kendisini beklediğini, faturaların geciktiğini, yaptığı şeylerden zevk alamayacağına yorulur. Diğer bir yorum da ise; kişinin toplantıdan toplantıya koşacağına, insanlar tarafından gönüllere taht kuracağına ve büyük bir ilerleme kaydedip hafızalarda kalacağını alamet eder.

Rüyada Labirentte Kaybolmak

Rüyada labirentte kaybolmak, mesleki başarısının ve zaferinin artmasına yol açacak olup, yaptığı işlerden iyi gelirler elde edeceğine yorulur. Yeni mallara kavuşacağına ve etrafında sözü geçen biri olacağına işaret eder. Geçirmiş olduğu sıkıntılardan yavaş bir şekilde kurtulup huzura ereceğine alamet eder.

Rüyada Labirentte Kurtulmak

Rüyada labirentte kurtulmak, rüya sahibinin çabalamasından söz etmektedir. Hiçbir şeyi elden bırakmaması gerektiğini ve gayret edip nihayetinde sıkıntılarından kurtulacağından bahsetmektedir.

Rüyada Labirentte Yürümek

Rüyada labirentte yürümek, kişi birikim yapmaya başlayacağına, gün geçtikçe bu birikimlerinin bir hayli büyük olacağına, başarılar elde edip zafere ulaşacağına yorulur.

Rüyada Labirent Yol Görmek

Rüyada labirent yol görmek, kişi sıkıntılı günlere girecek olup karamsar bir yapıda olacaktır. Bazı sorunları çözülürken bazı sorunları ise yarım kalacaktır. Bir başka yorum ise iki kişi dünya evine girecek olup bunun haberini alacaktır. Aile hayatı için ise tartışma içerisine girecek olup fikir zıtlığı yaşayacaklardır.

Rüyada Labirent Ev Görmek

Rüyada labirent ev görmek, kişiyi oldukça bol ve bereketli kazançlar beklemektedir. Yaptığı işlerden alın teri ile çıkacak olup mutlu bir hayata adım atacaktır.

Rüyada Labirente Girmek

Rüyada labirente girmek, kişinin yapacağı projeler bol kazançlı ve en iyisi olacaktır. Yaptığı projeler sayesinde en üstlere çıkacak olup çevresinde imrenilen kişi olacaktır. Sıkıntılı günlerinden nihayetinde çıkacak olup özel hayatındaki sorunları da çözecektir.

Rüyada Labirentte Olmak

Rüyada labirentte olmak, kişinin başına oldukça kötü olaylar geleceğini rivayet eder. Başının dertten kurtulamayacak olup, sorunun çözülmesi için bir hayli zaman gerekecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani