Rüyada “Rüyada Kuzen Görmek” Görmek

Rüyada Kuzen Görmek

Rüyada kuzen görmek, sorunların çözüleceği anlamına geleceği gibi, sıkıntılı bir dönemin de haberci olmaktadır. Rüyada kuzen karısı görmek, bu rüyayı görenin içine düşeceği zor ve sıkıntılı durumun var olduğu veya olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaptığı işler bir anda bozulacak ve rüya sahibi maddi zarara uğrayacak demektir.

Rüyada Kuzen Görmek İslami Anlamı

Rüyada kuzen görmek, Parasız, zor, sıkıntılı ve çileli geçen günler beklenmektedir. rüyada kuzenini görmek, kişinin yaşadığı aile içinde parasal sıkıntılar yaşayacağı öngörülür. Bununla birlikte kuzenin kız veya erkek olması da farklı yorumlamaktadır.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada kuzen görmek ve görülen kuzenin erkek olduğunu bilmek; kişinin aile içinde sözünü geçirmesine, maddi konulardaki başarılarından sonra akrabalarının da kendisine ortaklık teklifinde bulunacağına, birlikte kurulacak aile şirketine delalettir.

Rüyada Kuzeninin Evlendiğini Görmek

Rüyada kuzenin evlendiğini görmek aile içinde yaşadığı huzurlu ortam bozulacak, tatsızlıklar, sıkıntılar, anlaşmazlıklar, mutsuzluklar başlayacaktır. Hatta bir o kadar zor olacak ki o ailede dağılmalar ve ayrılmalar da meydana gelecektir. Hatta o kadar ki rüyada kuzen görmek ve de kuzenin evlendiğini gören kişi eşinden boşanır diye tabir edilir.

Rüyada Erkek Kuzen Görmek

Rüyada erkek kuzen görmek kişiye desteğini asla esirgemeyen ve hayat boyu dostluğunu çekinmeden sunan güvenilir, emin bir kimse ile çıkılacak uzun bir yolculuğa delalettir. Seyahate, ortak amaçlarla hareket etmek için fikir ve düşünce paylaşımında bulunmaya, hatta birlikte ortak iş kurarak daha farklı bir hayata geçmeye işaret eder.

Rüyada Kuzenle Konuşmak

Rüyada kuzenle konuşmak veya konuştuğunu görmek uğursuzluktur. Kişinin sağlığının bozularak, sıkıntılı günlerin doğması, sağlık sorunları ile karşı karşıya kalması demektir.

Rüyada Kuzenle Sevgili Olmak

Rüyada kuzenle sevgili olmak zor olan hayat koşullarının kolaylaşacağına, bahtın ve şansın açılmaya başlamasıyla beraber rüyada kuzen görmek ve kuzenle sevgili olmak hayattan zevk alınacağına işaret ettiği gibi, akraba, eş, dost ve arkadaş çevresinden gelecek olan değişik, yeni bir teklifin de habercisidir.

Rüyada Kuzene Sarılmak

Rüyada kuzene sarılmak arzu edilen eşyalar rahatça satın alınabilir. Kız kuzene sarılan kimseler çalıştıkları iş yerlerinde mutlu, huzurlu bir çalışma ortamına sahip olurlar. Kız kuzene sarılanlar sürekli olarak takdir görürler.

Rüyada Kuzenle Kavga Etmek

Rüyada kuzenle kavga etmek yapılan işlerde huzura, mutluluğa, başarıya ulaşmanın ve göze girip takdir edilmenin de habercisi olan bu rüya, sağlık sorunu olanlar, sıkıntılı günler geçirenler için de şifa bulmalarının çok yakın zamanda olduğunu müjdelemektedir.

Rüyada Kuzen ile Evlenmek

Rüyada kuzen ile evlenmek rüyayı gören rüya sahibinin yakın bir tanıdığı sayesinde içinde bulunduğu bunalımlı, sıkıntılı durumdan çıkacağını işarettir. Rüyada kuzenle evlenmek, aile içindeki sıkıntı ve dertlerin ortadan kalkacağını ve maddi yönden hayat şartlarının daha iyiye gitmesi demektir.

Rüyada Kuzen ile Sevişmek

Rüyada kuzen ile sevişmek genellikle hayırlara yorumlanan bu rüya; rüya sahibinin önünün tamamen açık olacağına, zorlu günlerin geride kalmasına, güzel günlerin başlamasına yorumlanır. Rüyada kuzenle sevişmek, Hedeflerine yürürken düzgün ve güvenilir bir şekilde hareket edeceğine ve çevresindeki kişilerin dikkatini çekecek, onları özendirecek başarılara imza atması sebebi ile de farklı ve güzel iş teklifleri alacağına ibarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani