Rüyada “Rüyada Kuyuya Düşmek” Görmek

Rüyada Kuyuya Düşmek

Rüyada Kuyuya düşmek, birçok şekilde tabir edilmektedir. Rüyasında kuyuya düştüğünü gören kimse için, zorda kalmak ve yardım alamamak ile yorumlanır. Rüyada kuyuya düştüğünü gören kişi, dikkatsiz hareket eden ve hayatını etkileyecek sıkıntılara bulaşan kişidir. Rüyada kuyuya düşmek ile alakalı alimlerin dini açıklamaları şöyle olmaktadır.  Rüyada kuyuya inen birini görmek, başkalarının hayatlarını etkileyecek davranışlarda bulunmak, sevilmemek ve dışlanmak ile yorumlanır.

Rüyada Kuyuya Düşmek İslami Anlamı

Rüyada Kuyuya düşmek, Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada kuyuya düşmeyi, zorda kalmak ve hastalık ile yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyasında kuyuya düştüğünü gören kişi, maddi sorunlar içinde kalacak ve fakir bir hayat yaşayacaktır yorumunu yapmıştır. Rüyada kuyuya taş atan birini görmek, başkalarının sözüne kanmak ve saflık ile yorumlanır.

Rüyada Kuyuya İnmek

Rüyada kuyuya inmek, yanlış harcamalar ile tabir edilir. Rüyada başkaları ile kuyuya inmek, ailecek alınan kararların, yanlış olduğu ile tabir edilir. Rüya sahibi, verdiği kararları ve hayatını sorgulamalıdır. Rüyada kuyuya inmek, kibir yüzünden yalnız kalmak ve terk edilmek ile de yorumlanır.

Rüyada Kuyudan Çıkmak

Rüyada kuyudan çıkmak, zor günlerden ve yalnızdan kurtulmak ile yorumlanır. Rüyasında kuyudan çıktığını gören kişi, dua eden ve Allah’tan yardım isteyen kişidir. Rüyada kuyudan çıkılması, müjdeli haber almak ve refaha ermek ile de tabir edilir. Rüyada başkalarının desteği ile kuyudan çıktığını görmek, dost edinmek, güven kazanmak ve ders almak ile tabir edilir.

Rüyada Kuyuya Taş Atmak

Rüyada kuyuya taş atmak, garantici kişiler ile yorumlanır. Rüyasında kuyuya taş attığını gören kişi, yapacağı işleri garantiye alan ve zarara uğramamak için planlar yapan kişidir. Rüyada derin bir kuyuya taş atmak, küs olan kişiler ile barışmak istemek ile tabir edilir.

Rüyada Kuyuya Atlamak

Rüyada kuyuya atlamak, fakirliği ve kimsesizliği kabullenmek, alışmak ile yorumlanır. Rüyasında kuyuya atladığını gören kişi, yalnız kalmayı isteyen ve kimse ile anlaşma sağlayamayan kişidir. Kuyuya atlamak, borç üstlenmek, hata sahiplenmek ile de tabir edilir.

Rüyada Kuyu Suyu İçmek

Rüyada kuyu suyu içmek, nereden geldiği bilinmeyen malı kabul etmek ve sahiplenmek ile yorumlanır. Rüyasında kuyu suyu içtiğini gören kişi, tanımadığı kişilerden yardım alacak ve sıkıntılarını hafifletecektir. Kuyu suyu, zor yollar ile gelen yardımı da delalet eder.

Rüyada Kuyudan Su Çekmek

Rüyada kuyudan su çekmek, belirsiz işler yapmak ve bu işlerden hayır beklemek ile yorumlanır. Rüyasında kuyudan su çektiğini gören kişi, kolay yollardan fayda göremeyen ve zor işler ile kazanç elde eden kişidir.

Rüyada Kuyuda Yılan Görmek

Rüyada kuyuda yılan görmek, engellenen düşman ile tabir edilir. Rüyasında kuyuda yılan gören kişi, kendine ve sağlığına dikkat etmelidir. Rüyada kuyuda yılan görmek, dua ile korunmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuyu Temizlemek

Rüyada kuyu temizlemek, mezar yeri almak ve mezar ziyareti yapmak ile yorumlanır. Rüyasında kuyu temizlediğini gören kişi, yaptığı hataları telafi etmeye çalışan ve tövbe eden kişidir. Kuyu temizlemek, çaresiz kalmak ve geliri az, yorucu işler yapmak ile de tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani