Rüyada “Rüyada Kuyumcu Görmek” Görmek

Rüyada Kuyumcu Görmek

Rüyada Kuyumcu görmek, çok güvendiği kimseler tarafından ihanete uğramaya işaret eder. Bazen de rüyada kuyumcu dükkanı açmak, hakkı batıl ile karıştırıp kafa karıştıran kişiye yorumlanır. İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada kuyumcuya gitmek, riya yalan, yaramazlık ve hilekarlık yapmaya işarettir. Aynı zamanda rüyada kuyumcudan altın almak, bazen şiirsel sözler söyleme ve birtakım cümleleri bir araya getirip kalabalık bir kitleye konuşmaya işarettir.

Rüyada Kuyumcu Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre ise rüyalar içinde kişinin karşısına çıkan kuyumcu ilim, hidayet, sevinç, evlenmek ve evlada işarettir. Genel itibariyle kuyumcu, kendisine güven duyulmayan ve yalan söylemeye hazır kişilerin varlığına işarettir. Rüyada tanımadığı kuyumcuyu görmek sözü dilediği kalıba döken ve yalan söz uyduran bir kişinin haneye girip ziyarette bulunacağına işarettir.

Rüyada Kuyumcudan Altın Kolye Almak

Rüyada kuyumcudan altın kolye almak anne ile çıkılan bir yolculuktan hayırlı haberler alarak dönmeye işarettir. Eğer altın kolye bir anda yılana dönüşürse evin yakınlarında sinsi ve çok tehlikeli bir düşman var demektir.

Rüyada Kuyumcudan Altın Bileklik Almak

Rüyada kuyumcudan altın bilezik almak, sorumluluğa, hapis kalmaya, sürgün edilmeye, göç etmeye, memleket özlemine işarettir. Altın bileziği başkasına hediye alan kimse haksız yere suçlanarak iftiraya ve dedikoduya maruz kalır.

Rüyada Kuyumcudan Altın Bilezik Almak

Rüyada kuyumcudan altın bilezik almak bir meslek öğrenmeye, kendini geliştirmeye, erken yaşlarda kendi parasını kendi kazanan sorumluluk sahibi bir kişinin varlığına işarettir. Altın bileziği kendi kollarına takan kimse çok kısa bir süre sonra çıraklık seviyesinden ustalık mertebesine erişir. Göze hoş gelen işler ortaya koyar.

Rüyada Kuyumcudan Altın Alyans Almak

Rüyada kuyumcudan altın alyans almak evliliğe, hayırlı bir yuva kurmaya, çok çocuklu bir ailenin ilk adımını atmaya işarettir. Altın alyans elinde kuyumcudan çıktığını gören kimse ani bir karar ile evlenir ve mutlu olur. Altın alyansı kendi parmağında gören kimse tüm sıkıntılarından kurtulur ve artık yalnız kalmaz.

Rüyada Altın Yüzük Almak

Rüyada altın yüzük almak yapacağı sevindirici eylemler ile birlikte aile üyelerini mutlu etmeye, aile büyüklerinin gözüne girecek hareketlerde bulunarak evde sulh ortamı yaratmaya delalettir. Genel olarak altın yüzük hayırlı haberlerin gelişine işaret eder.

Rüyada Kuyumcudan Altın Küpe Almak

Rüyada kuyumcudan altın küpe almak bir büyükler meclisinden nasihat ve uyarı alınacağına işarettir. Altın küpe ile birlikte yanında bir kadın ile kuyumcudan ayrılan kimsenin başına bir hastalık gelecek demektir.

Rüyada Kuyumcudan Saat Almak

Rüyada kuyumcudan saat almak zamanın daralmasına, işlerin birikip rüya sahibini sıkıştırmasına, iş yerinde patron ya da sorumlu bir kişi ile girişilecek sert bir tartışmaya, zaman ile ilgili sorunlar yaşamaya işarettir. Rüyada kuyumcudan aldığı saati bir yerde unutan ya da kaybeden kişi gerçek hayatında bir yere geç kalır ve geç kaldığına son derece pişman olarak nedamet getirir

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani