Rüyada “Rüyada Kuyruklu Yıldız Görmek” Görmek

Rüyada Kuyruklu Yıldız Görmek

Rüyada Kuyruklu Yıldız görmek, hayırlara vesile eden rüyalar arasındadır. Mutluluk anlamına gelmektedir. Rüyada kuyruklu yıldızın düştüğünü görmek, geçim sıkıntısı çekiliyorsa geçim sıkıntısı sona ereceğine, maddi, manevi kuvvet kazanılacağına tabir edilir. Bir diğer yorumu ile rüyada görülen kuyruklu yıldız, bol ve bereketli kazanç olarak değerlendirilir. Rüyada görülen kutup yıldızı, ele geçecek yüklü miktarda para ya da mal, mülk sahibi olmaya tabir olunur. Özel hayatta kişinin karşısına sevebileceği birinin çıkacağına, hayırlı bir birlikteliğe değerlendirilir.

Rüyada Kuyruklu Yıldız Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuyruklu Yıldız görmek, Dini anlamı ile iş ve mesleki anlamda başarı kazanmak ve istenen noktaya ulaşmaya delalet eder. Kirmani(r.a)’ya göre aynı zamanda bu kuyruklu yıldız rüyası, özel hayatla da yorumlanmaktadır. Özel hayatta mutluluğu yakalamak anlamına gelir. Bir diğer yorumu ise aile yaşantısında birlik, beraberlik ve dayanışma sayesinde refah seviyesine ulaşmaya delalet eder.

Rüyada Parlak Kuyruklu Yıldız Görmek

Rüyada parlak kuyruklu yıldız görmek, şansın açılacağı bir döneme işaret eder. Aile, iş ya da özel hayatta her şeyin yoluna gireceğine, varsa tüm sorun ve sıkıntıların biteceğine, ferah ve aydınlık günlere delalet eder.

Rüyada Yıldız Kümesi Görmek

Rüyada yıldız kümesi görmek, Kirmani (r.a. ) demiştir ki; bu rüya, kişinin dinine bağlılığına, maneviyatının kuvvetli oluşuna ve doğru yolda olmaya delalet eder. Rüya sahibi, doğruluğunun mükafatını alacak ve mutluluğa ulaşacak şeklinde tabir edilmiştir. Başka bir yorumu göre kişinin, doğru adımları sayesinde hayatında ters giden her durumu düzeltmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada Yıldız Topluluğu Görmek

Rüyada yıldız topluluğu görmek, kişinin hayatında karşısına çıkacak fırsatlara işaret eder. Sürekli dua edilen ve olması istenen dileğe, murada ermeye yorumlanır. İslami tabiri ile bu rüya, emek verilen bir işten büyük bir başarı ile çıkmak anlamı taşır.

Rüyada Yıldızları Seyretmek

Rüyada yıldızları seyretmek, Cafer-i Sadık (r.a.) buyurmuştur ki; ticari anlamda karlı yatırımlara, menfaat sağlayacak ortaklıklara delalet eder. Dini yorumu ile bu rüya, refah ve mutluluk dolu günlere yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, özel hayatla tabir edilir. Kişinin özel hayatında mutluluk verici gelişmelere değerlendirilir. Bekar kimseler için, hayırlı bir evlilik, evli kimseler içinse evlilikte birlik ve beraberliğin artması manası taşır.

Rüyada Deniz Yıldızı Görmek

Rüyada deniz yıldızı görmek, bir süredir rüya sahibini üzen, içine dert olan konuların çözüme kavuşacağına, varsa hastalıkların şifa bulacağına, ekonomik anlamdaki sıkıntıların biteceğine delalet eder. Bir diğer yorumu ile bu rüya, kişinin, yeni kararlar alacağına ve bu kararların menfaat getireceğine tabir edilir.

Rüyada Yıldız Saymak

Rüyada yıldız saymak, rüyayı gören kişinin hayatındaki olumlu gelişmelere işaret eder. Dini anlamı ile bu rüya, kişinin kazanacağı zafer ve başarılara yorumlanır. Bazı alimlere göre, itibar ve saygınlık kazanmak anlamına gelir. Bu rüya, hayal, istek ve arzulara da işaret eder. Kişinin sabır gösterip emek vererek bütün istek ve hayallerine kavuşabileceğine yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani