Rüyada “Rüyada Kuyruk Görmek” Görmek

Rüyada Kuyruk Görmek

Rüyada kuyruk görmek, topluluk ile yorumlanır. Rüyasında kuyruk gören kişi, yalnız işler yapmak istemeyen ve bu neden ile sürekli başkalarının yanında olan kişidir. Rüyada kuyruk yağı görmek, istenmeyen arkadaş ile de tabir edilir. Rüyada kuyruk sokumu görmeyi alimler, İslami şekilde şöyle yorumlamıştır. Rüyasında bir insandan kuyruk çıktığını gören kişi, yakın çevresinin sebep olduğu bir tartışma içinde bulunacaktır.

Rüyada Kuyruk Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuyruk görmek, İmam Nablusi (r.a) Rüyada görülen kuyruk, istenmeyen akraba ve komşudur. Demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada kuyruk görmek, kendi hayatı ile alakalı kararları başkaları ile alan, kendine güvenmeyen kişileri tabir eder. Yorumunu yapmıştır. Rüyada kopmuş kuyruk görmek ve korkmak, niyeti iyi olmayan kişilerin gerçek yüzünü görmek, onlardan zarar almadan kurtulmak ile yorumlanır.

Rüyada Kopmuş Kuyruk Görmek

Rüyada kopmuş kuyruk görmek, bozulan arkadaş ve akraba ilişkileri ile yorumlanır. Rüyasında kopmuş kuyruk gören kişi, yalnız kalacak ve çevresi kişiler tarafından dışlanacaktır. Kopmuş kuyruk yalan üzerine kurulu evliliklerin bitmesi anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kuyruk Çıktığını Görmek

Rüyada kuyruk çıktığını görmek, yaşanmak istenmeyen olayların yaşanacağı ile yorumlanır. Rüyasında bir hayvandan kuyruk çıktığını gören kişi, sözlü tartışmalar ortasında kalacak ve bu durumdan dolayı büyük rahatsızlık duyacaktır.

Rüyada Kuyruk Yağı Görmek

Rüyada kuyruk yağı görmek, sevilmeyen kişilere misafir olmak ile tabir edilir. Rüyada kuyruk yağı görmek, hayvan eti tüketen ve bu nedenden kaynaklı sinirli olan kişiler ile tabir edilir. Kuyruk yağı görmek ve yemek, hoşnut kalınmayacak sohbetler etmeyi delalet eder.

Rüyada At Kuyruğu Görmek

Rüyada at kuyruğu görmek, yaşanacak sorunları çözmek için muhatap aramak ve güçlü kişilere ulaşmaya çalışmak ile tabir edilir. Rüyada at kuyruğu görülmesi, istenilen şeylere ulaşmak için daha vakit olduğu ve acele edilmemesi ile tabir edilir.

Rüyada Yılan Kuyruğu Görmek

Rüyada yılan kuyruğu görmek, düşmanların kendilerini belli etmesi ve çatışma ile tabir edilir. Rüyasında yılan kuyruğu gören kişi, düşmanlarını fark edecek ve onlar ile bir çatışma halinde yaşayacaktır. Yılan kuyruğu, yakın akrabalar arasında olan düşmanı da temsil etmektedir.

Rüyada İnsanda Kuyruk Görmek

Rüyada insanda kuyruk görmek, art niyetli çevre ile tabir edilir. Rüyasında bir kadında kuyruk olduğunu gören kişi, akrabaları arasında ki bir kadın düşman yüzünden ailevi sorunlar yaşayacaktır. Rüyasında bir erkekte kuyruk gören kişi, iş hayatında sorunlar yaşayacaktır.

Rüyada Kuyruk Beklemek

Rüyada kuyruk beklemek, alınan kararlara sadık kalınması ile tabir edilir. Rüyasında kuyruk beklediğini gören kişi, hayatı ile ilgili aldığı kararları değiştirmeli ve sabırlı olmalıdır. Rüyada sıra beklemek, acele edilen işlerin hayırlı olmadığı manasına gelmektedir.

Rüyada Kuyruk Tutmak

Rüyada kuyruk tutmak, zor kullanarak yanında olması sağlanan kişileri temsil eder. Rüyasında kuyruk tuttuğunu gören kişi, çevresine baskı yapmamalı, kişilerin kararlarına saygı duymalı ve emri vaki yapmamalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani