Rüyada “Rüyada Küvet Görmek” Görmek

Rüyada Küvet Görmek

Rüyada Küvet görmek, uzaklardan gelen bir haber doğrultusunda şehir değiştirmeye işarettir. İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada küvet görmek er kişinin ailesini geçindirmek için ihtiyaç duyduğu paranın peşinden hayırlı ve niyazı bol işlere kalkışması demektir.

Rüyada Küvet Görmek İslami Anlamı

Rüyada Küvet görmek, bir küveti alıp başka bir yere taşıdığını gören kimsenin kız çocuğu dünyaya gelir. Rüyada küvet kırdığını gören kimse suçsuz yere suçlanır ve aklanır. Rüyada küvetin içinde uyuduğunu gören kimse hasta olur fakat kısa süre içerisinde iyileşir.

Rüyada Kirli Küvet Görmek

Rüyada kirli küvet görmek gelecek konusunda umutsuzluğa, hırsızlığa, mal azalmasına, bereketin kaçmasına, yeis duygularına kapılmaya, intikama, unutmamaya ve affedilmeyecek işler yamaya işarettir. Rüyada kirli küveti temizlediğini gören kimse günahlarından arınır.

Rüyada Köpüklü Küvet Görmek

Rüyada köpüklü küvet görmek evli kişiler için bir evlat haberi ile sevinmek demektir. Küvet dolu küvete tek başına ve giyinik olarak girdiğini gören kimse tüm borçlarını kapatır ve düzlüğe erer.

Rüyada Küvet Temizlemek

Rüyada küvet temizlemek, muhtaçlık, çaresizlik, el kapısında çalışmak, azar işitmek, hakaret duymak, iftiraya maruz kalmak anlamlarına gelir. Rüyada emir altında küvet temizlediğini gören kimse yakın bir dostunun ihanetiyle sarsılır ve bir daha o kişi ile görüşmez.

Rüyada Küvet Doldurmak

Rüyada küvet doldurmak alacağı yardımlar ile birlikte yeni bir iş kurmaya işarettir. Bu iş devlet dairesinde olacak demektir. Rüyada küveti doldururken suyun akıp gittiğini gören kimse gördüğü bir hadise karşısında şaşkınlığa düşecektir.

Rüyada Su Dolu Küvet Görmek

Rüyada su dolu küvet görmek hayırlı haberlerin ardından bahtiyar olmaya, büyük bir yere yetkili bir kişi olarak giriş yapmaya, övgü ve beğeni toplamaya, yeni bir işe girmeye, maaşının artmasına, dostlarının arasında iltifatlar almaya işarettir. Bir küvetin içine yağmur yağdığını gören kimse yetim sevindirerek hayır duası kazanır.

Rüyada Boş Küvet Görmek

Rüyada boş küvet görmek tabut, cenaze, yas ve ölüm ilanı anlamlarına gelir. Boş küvete uzandığını gören kimse hasta olup yataklara düşer. Boş küvetin içine su tuttuğunu gören kimse planlarını hayata geçirir ve başarılı olur.

Rüyada Büyük Küvet Görmek

Rüyada büyük küvet görmek fakirliğe işarettir. Rüya sahibi ne kadar zenginse o kadar yoksulluğa düşer. Rüyada büyük bir küvetin içine eşyalarını dizen kişiye yol görünmektedir. Bu yolun sonunda daha fakir, daha perişan ve daha muhtaç bir şekilde memleketine döner. Rüyada mücevherlerle dolu büyük bir küvet görmek borç almaya işaret eder.

Rüyada Küvette Kan Görmek

Rüyada küvette kan görmek hayrın değil şerrin habercisidir. Kan dolu küvete giysileri ile girdiğini gören kimsenin hanesinden tez zamanda bir ölü çıkar. Kan dolu küveti boşaltmaya çalışırken üstünün başının kan olduğunu gören kimse bir iftiraya maruz kalır ve uzun bir süre adını aklamak için tek başına mücadele eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani