Rüyada “Rüyada Küsmek” Görmek

Rüyada Küsmek

Rüyada Küsmek, ters anlamı ile barışmak olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında küstüğünü gören kişi, bazı kırgınlıklarını unutacak ve uzlaşma sağlayacaktır. Rüyada küs olduğu arkadaşını görmek, tartışmalar yaşanması ile de tabir edilmektedir. Rüyada küsmenin Dini yorumları, alimler tarafından şöyle yapılmaktadır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında küstüğü kimseye sarıldığını gören kişi, kalp kırgınlığı olan kişiler ile anlaşma sağlayacaktır. Rüyasında küsleri barıştırmaya çalıştığını gören kişi, yaptığı hataların farkına varacak ve hatalarını telafi etmeye çalışacaktır.

Rüyada Küsmek İslami Anlamı

Rüyada Küsmek, İbni Sirin (r.a) bu rüyayı ortak kararların bozulması ve aile içinde anlaşmazlıkların yaşanması ile yorumlamıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında küstüğünü gören kişi, öfke ile aldığı kararlardan zarar görecektir yorumunu yapmıştır.  Rüyada eşine küstüğünü görmek, aile içinde ki sorunların başkalarından kaynaklandığını delalet etmektedir. Rüyada tanımadığı birine küse kişi, kısa süre içinde sorunlarını çözecektir.

Rüyada Eşi İle Küsmek

Rüyada eşi ile küsmek, aile içinde yaşanacak olan sıkıntılar anlamına gelir. Rüyasında eşi ile küstüğü gören bir kadın, bazı sorunları çözemeyerek ayrılık kararı alacaktır. Rüyasında eşi ile küstüğünü gören bir erkek, aile sorunları çözerek mutlu olacaktır.

Rüyada Birine Küsmek

Rüyada birine küsmek, tatsızlıklar ile tabir edilmektedir. Rüyasında birine küstüğünü gören kişi, sözlü tartışmalar yaşayacak ve bulunduğu yerden bir müddet uzaklaşacaktır. Rüyada tanıdığı birine küsen kişi, yaşadığı sorunları büyütecek ve daha büyük tartışmalara girecektir.

Rüyada Biriyle Küsmek

Rüyada biriyle küsmek, ortak iş kurmak ve anlaşamamak ile yorumlanır. Rüyasında biriyle küstüğünü gören kişi, komşuları ile sorunlar yaşayacak ve başka bir yere taşınacaktır. Karşılıklı olan küslükler, ortaklıkların bozulmasını temsil etmektedir.

Rüyada Sevdiğinle Küsmek

Rüyada sevdiğinle küsmek, kırılmak ile yorumlanır. Rüyasında sevdiği biri ile küstüğünü gören kişi, beklemediği kişilerden beklemediği sözleri duyacaktır. Rüyada sevdiği arkadaşı ile küstüğünü görmek, yanlış sözler etmek ve arkadan konuşmak ile yorumlanır.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, akrabalar ile yaşanacak anlaşmazlıkların habercisidir. Rüyasında kavga ettiğini gören kişi, can sıkıcı olaylar yaşayacaktır. Rüyada kavga eden birilerini görmek, başkalarının arasını bozan kişiler ile tabir edilmektedir. Rüyada kavgaya karışmak, suçlanmak ile yorumlanır.

Rüyada Tartışmak

Rüyada tartışmak, küçük sorunların büyümesi ile yorumlanır. Rüyasında tartıştığını gören kişi, kapanmış sorunları tekrar gün yüzüne çıkaracaktır. Rüyada tartışan kişileri görmek, başkalarının aile meselelerine karışılmasını delalet eder. Rüyada tartışmak, hafif hastalıklar ile de tabir edilir.

Rüyada Darılmak

Rüyada darılmak, aile büyüklerini kızdırmak ile yorumlanır. Rüyasında darıldığını gören kişi, evlatlarından yana bazı sorunlar yaşayacak ve üzülecektir. Rüyada darılan kişileri barıştırmaya çalışmak, saygıdeğer büyükler ile yorumlanır.

Rüyada Küslük Görmek

Rüyada küslük görmek, çevreye faydası olmayan işler yapmak ile yorumlanır. Rüyada görülen küslük, hayırsız arkadaş ve komşuları temsil etmektedir. Rüyasında küslük gören kişi, kötü sözler işitecek ve ayıplanacaktır. Rüyada başkalarının küslüğünü görmek, çok konuşan ve iftira atan kadın ile tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani