Rüyada “Rüyada Kuş Vurmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kuş Vurmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kuş vurmak, kişinin eline gelen fırsatları iyi ölçüp tartması ve değerlendirmesi gerektiğini, eline böyle bir şansın her zaman geçemeyeceğine işarettir. Rüyasında kuş vuran kişinin kısmeti çok fazla ve bereketli olur. Rüyada kuş vurduğunu görmek, zenginlik içinde bir hayat geçireceğine ve şansının atılan adımlarla yanında olacağına işarettir.

Rüyada kuş vuramamak ise, rüyayı gören kişinin aynı zamanda iş hayatında da başarısız olacağına işaret eder. Rüyada serçe kuşu vurmak, iş hayatında huzurun hakim olacağına, mutluluk içinde yaşayacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören genç biriyse ailesinde eğitim alanında büyük destek göreceğine işarettir.

Rüyada Kuş Vurmak İslami Anlamı

Rüyada Kuş vurmak, İslam alimlerine göre farklı şekillerde açıklanabilir. Cafer-i Sadık (r.a), rüyada kuş vurmanın kuşun rengine göre farklı yorumlanabileceğini söyler. Siyah renk kuş kötü haberin, ölümün habercisi iken diğer kuşlar bereketin, hayrın ve kısmetin habercisidir.

Rüyada Sapanla Kuş Vurmak

Rüyada sapanla kuş vurduğunu gören kişi eğer çalışıyor ise kar getiren işler yapacağına, eğer bir başkasıyla ortak çalışıyorsa ortağıyla uyumu yakalayacağına işarettir. Sapan kullandığını gören kişiler genellikle el gücü ile yapılan işlerde başarılı olurlar. Maddi durumun düzeleceği ve zorlukların olmadığı bir dönemden geçileceğini vurgular.

Rüyada Silahla Kuş Vurmak

Rüyada silahla kuş vurduğunu gören kişi kısa bir zaman içinde büyük başarılara imza atacaktır. Hayatında beklemediği değişiklikler ve gelişmeler olacaktır. Bu değişmeler ve gelişmeler olumlu yönde olacaktır. Eğer beklediği ve sevdiği bir insan var ise ona kavuşacağına delalettir. Kavuşmanın önünde engeller varsa bunlarla olumlu yönde savaşacağı ve aşacağına işaret eder.

Rüyada Taşla Kuş Vurmak

Rüyada kişinin taşla kuş vurması üzerinden bir yük atacağına sevindirici bir haber almasına işaret eder. Kişi bir olayda umutsuzluğa kapılmışsa olayın kişinin hayrına sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Okla Kuş Vurmak

Rüyada okla kuş vurduğunu gören kişi eğer ok hedefe isabet ediyor ise istediği bir şeyin gerçekleşeceğine delalettir. Eğer kişi çocuğunun olmasını arzu ediyorsa çocuğunun olacağına işaret eder.

Rüyada Uçan Kuşu Vurmak

Rüyada uçan kuşu vurduğunu gören kişinin durumu kuşun türüne göre farklılık gösterir. Gördüğünüz kuşun türünü bilmiyor iseniz veya türü belli olmuyor ise berekete, hayıra işarettir.

Rüyada Siyah Kuş Vurmak

Rüyada siyah kuş görmek genellikle kötü, acı bir haber geleceğine yorumlanır. Yakınlarından birinin vefat edeceği veyahut kaza geçireceği, hastalık kapacağı gibi bir kötü habere delalettir. Görülen siyah kuş eğer kişinin evine giriyorsa, evdeki hasta kimsenin vefat edeceğine işaret eder.

Rüyada Kuş Yemi Görmek

Rüyada kuş yemi gören kimse bir hayır işi veya küçük işler yapacaktır. Küçük işlerin sonucunda bu kişinin evine maaş haricinde ek gelir girecektir. Kuş yemi görmek kısmetin müjdecisidir.

Rüyada Kuş Avlamak

Rüyada kuş avlamak kişinin yeteneklerini kullanması için beklenen en uygun zamanın geldiğine işarettir. Resmi bir mevkide çalışan birisi rüyasında kuş avladığını görüyorsa bu onun yükseleceğine veya gelirinde oluşacak bir artış olduğuna işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani