Rüyada “Rüyada Kuş Beslemek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kuş Beslemek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kuş beslemek, dini yorumu ile kişinin hayatında yaşayacağı değişikliklere delalet eder. Rüyada yavru kuş beslemek, rüya sahibi hayatı hakkında önemli kararlar alacağına ve bu kararlara uygun adımlar atacağına tabir edilir. Diğer bir yorumu ile rüyada beyaz kuş beslemek, kişinin hayatı ile ilgili konularda ketum davrandığına, kimseyle sırlarını paylaşmadığına yorumlanır.

Rüyada Kuş Beslemek İslami Anlamı

Rüyada Kuş beslemek, rüyayı gören kişinin kötü ve karamsar duygu ve düşüncelerden kurtulması anlamına da gelmektedir. İmam Nablusi ( ra ) buyurmuştur ki; rüyada kuş beslediğini gören kişi ticari hayatta başarı kazanır, bol kazanç elde eder. Rüyada büyük kuş beslemek, ticarette itibar sahibi olmak olarak yorumlanır. Diğer bir yorumu ile bu rüya, kişinin ilişkilerinde mutluluğu yakalayacağına değerlendirilir. Özel hayatta sevilen kişi ile ilişkinin iyi gitmesine ve sevginin artmasına da tabir edilir.

Rüyada Güvercin Beslemek

Rüyada güvercin beslemek, özlenene kavuşmaya, beklenenden haberler almaya, iş ve mesleki anlamda istenilene ulaşmaya yorumlanır. Kirmani ( ra ) demiştir ki; bu rüya, tüm baskılardan, korkulardan arınmaya ve ruhun özgürleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kuş Beslemek

Rüyada beyaz kuş beslemek, iyi niyete, masumiyete ve güzelliklere delalet eder. Bu rüyanın dini anlamı; rüya sahibinin, düzgün, iyi ahlaklı biri olduğuna ve doğruluklarının mükafatını alacağı manasına gelir. Aynı zamanda, bu rüya, sürpriz gelişmeler olarak da değerlendirilir.

Rüyada Yavru Kuş Beslemek

Rüyada yavru kuş beslemek, iş ve mesleki anlamda istenilen noktaya ulaşmak için sabırlı olunması gerektiğine, zamana ihtiyaç olduğuna işaret eder. İslami yorumu ile yeni bir haber, yeni bir gelişme ya da yeni olay ve durumlar olarak tabir edilir.

Rüyada Elle Kuş Beslemek

Rüyada elle kuş beslemek, bir iş ya da proje için emek verileceğine, çok çalışılacağına ve başarı sağlanacağına tabir edilir. Kişinin alın teri ile para kazanması olarak değerlendirilir.

Rüyada Ağzıyla Kuş Beslemek

Rüyada ağzıyla kuş beslemek, hayırlı ve bereketli kazanç anlamına gelir. İslami yorumu ile bu rüya, rüya sahibine yeni bir kapı açılacağına, işlerini büyüteceğine, terfi alacağına ve makam sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Kafeste Kuş Beslemek

Rüyada kafeste kuş beslemek, başarılı olmak için bir takım engellerin varlığına delalet eder. Bu engeller aşılabilecek ufak tefek pürüzlerdir. Kişi, çalışır çabalarsa tüm engelleri aşabileceğine tabir edilir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Beslemek

Rüyada muhabbet kuşu beslemek, aile, akraba ya da yakın çevreden biri ile uzun süredir devam eden kırgınlık, küslük ya da ayrılığın son bulacağına, bu kişi ya da kişilerle tekrar bir araya gelmeye, hoş sohbete delalet eder.

Rüyada Yırtıcı Kuş Beslemek

Rüyada yırtıcı kuş beslemek, İslami anlamı ile rüyayı gören kişinin gerek düşmanlarına gerekse rakiplerine karşı güç sahibi olacağına, onları alt edeceğine ve onlara karşı üstünlük sağlayacağına tabir edilir. Bu rüya, kişinin azimli, hakkını arayan, gerektiğinde sivri dilli olabilen bir kişi olduğuna yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani