Rüyada “Rüyada Kurum Görmek” Görmek

Rüyada Kurum Görmek

Rüyada Kurum görmek, aslında pek iyi yorumlanmaz. Rüyada bacada kurum gören bireyin üzülmesine, güçlük çekmesine sebep olacak kimi tatsız gelişmelerin baş göstereceği manasına gelir. Rüyada kurum bağlaması ise, rahatlık ve mutluluk içerisinde geçen günlerinin anlık olarak bozulacağına işaret eder. Rüyada evin kurum tutması ise rızkın eksilip, kazancın azalacağına, içerisinde düşeceği problemler sebebi ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören bireyin karar veremeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Kurum Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kurum görmek, İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; hayırlara vesile değildir. Birey, gelecek yaşamında oldukça güç vaziyetler içerisinde olacaktır. Rüyayı gören bireyin kendisine şifa olup, şans getirecek olan isabetli, sağlam, emin ve doğru adımlar atacaktır. Bunun sayesinde de iyilik ve hayra ulaşacaktır.  Rüyayı gören bireyin hem manevi hem de maddi manada sıkıntıya düşeceği söylenir.

Rüyada Soba Kurumu Görmek

Rüyada soba kurumu görmek, kurum görmenin anlamı ile eşdeğerdir. Aynı manalara gelir. Rüyayı gören bireyin başarılarının düşüp, karşısına birden fazla aksilik ve engel çıkacağına bu sebeple de huzurunun, rahatının ve ağız tadının kaçacağına rivayettir.

Rüyada Kurum Temizlemek

Rüyada kurum temizlemek, rüyayı gören bireyin işlerinin açılacağına, ticaretin iyi yönde ilerleyeceğine, yaşamın ve bolluğun, bereketin, mutluluğun hakim olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Baca Kurumu Görmek

Rüyada baca kurumu görmek, rüyayı gören bireyin maddi anlamda zarara uğrayacağına, parasından eksileceğine, kurulu olan düzeninin ve aile mutluluğunun da bu vaziyetten olumsuz etkileneceğine işarettir. Rüyayı gören bireyi, moralsiz günler bekliyor manasına gelir.

Rüyada Kurum Dökülmesi

Rüyada kurum dökülmesi, hiç iyi olarak yorumlanmaz. Bilhassa rüyayı gören kişinin evi içerisinde dökülen kurum, hanenin içerisinde yaşanacak olan üzücü gelişmelere, ortaya çıkacak olan hastalıklara, yokluğa, borçlara ve karmaşık durumlara delalettir.

Rüyada Soba Borusu Görmek

Rüyada soba borusu görmek, karamsarlık manasına gelir. Rüyayı gören kimsenin, içinden çıkamayacağı, karmaşık işlere gireceği şeklinde yorumlanır. Bireyin önünde tercih etmesi gerekeceği yolları olacaktır.

Rüyada Kurum İs Görmek

Rüyada kurum is görmek, pek hayırlı değildir. Neredeyse diğer yorumlara benzeyen bu rüya yorumunda bireyi pek iyi şeyler beklemez. Rüya sahibi birkaç olumsuz olay ile karşı karşıya kalacaktır.

Rüyada Esirgeme Kurumu Görmek

Rüyada esirgeme kurumu görmek, hayırlara vesiledir. Rüyayı gören bireyin yaşamı içerisinde güzel olaylar ile karşılaşacağına, yüzünün gülüp şansının geri geleceğine, kısmetinin de açılacağına yorulur. Rüyayı gören bireyin yaşamı boyunca hiçbir mühim problemi olmayacağına, Allah’ın kendisinin üstesinden gelemeyeceği güçlükler vermeyeceğine, kötü bir hastalığa yakalanmayacağına işaret eder.

Rüyada Resmi Kurum Görmek

Rüyada resmi kurum görmek, işleri daha önemli bir hale sokmak, var olan işi kamu kuruluşlarına taşımak ya da ihalelere girmek adı ile önemli paralar kazanmak manasına gelir. Resmi işi olanların olumlu netice alacağına, mahkemesi olanların alacakları sonuç ile yüzlerinin güleceğine alamet eder. Değişik yorumlara göre resmi kurum gören kişilerin karşısına devlet engeli çıkması muhtemeldir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani