Rüyada “Rüyada Kuru Soğan Görmek” Görmek

Rüyada Kuru Soğan Görmek

Rüyada kuru soğan görmek, elem, gözyaşı ve keder olarak yorumlanır. Rüyada kuru soğan görmek, rüya sahibinin büyük zorluklar yaşayacağına, çok acı haberler alacağına, duyduğu haberlerden huzursuzluk ve endişe duyacağına işarettir. Rüya sahibi çok güçlü ve kuvvetli bir kişidir ve ekmeğini taştan çıkarmaktadır bu yüzden keyfi ve rahatı yerindedir. Kişi yaşadığı bu güzel hayat nedeniyle dosttan çok düşman edinmiştir.

Rüyada Kuru Soğan Görmek İslami Anlamı

Rüyada kuru soğan görmek, rüyayı gören kişinin daha çok ilerlemesini istemeyen kem gözlü, kötü niyetli, fesat kişiler çevresini sarmıştır. Bu kişiler rüyayı gören kişinin yaptığı güzel işlere engel olamaya çalışacaklardır. Cafer-i Sadık (r.a) Hazretleri, rüyada kuru soğan görmek, maddi hayatta çekilecek keder ve eleme, haset, kıskanç insanlara, sıkıntı ve üzüntüye delalet eder buyurmuştur.

Rüyada Kuru Soğan Yemek

Rüyada kuru soğan yemek, rüyayı gören kişinin, bütün sıkıntılarını içine attığını gösterir. Aile içinde büyük üzüntüler yaşadığını ve bunları kimseye belli etmemek adına sürekli sustuğunu belirtir. Bu kişi hayat karşısında her zaman güçlü ve dirayetlidir. Rüya sahibi, çok soğukkanlı ve kuvvetli olduğundan, yaşadığı tüm olumsuzlukları lehine çevirmeyi başaracaktır.

Rüyada Kuru Soğan Almak

Rüyada kuru soğan almak, rüya sahibinin çok acı bir haber alacağına büyük üzüntü ve kedere düşeceğine işaret eder. Hakarete ve büyük haksızlıklara uğrayacak, çok kötü sözler işitecek ve bu nedenlerden dolayı büyük üzüntüler geçirecektir.

Rüyada Kuru Soğan Koklamak

Rüyada kuru soğan koklamak, rüyayı gören kişi geçim sıkıntısına düşecek, çalıştığı işlerden parasını alamayacak ve iş yerinden ayrılmaya karar verecektir. Huzurunu kaçıracak birçok gelişmeyle karşılaşacak, kötü olaylar ile karşılaşacak, keyfi kaçıp mutsuzluğu artacaktır.

Rüyada Kuru Soğan Doğramak

Rüyada kuru soğan doğramak, rüyayı gören kişinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına işarettir, bütün hayalleri yıkılacak, yaşadığı olaylar kendisine dert olacaktır. Rüya sahibinin kendisine güveni tam olduğundan, kimsenin lafına aldırmayacak, işlerini kimseye bırakması söz konusu olmayacak ve alnı hep açık olacak şekilde yaşayacaktır.

Rüyada Kuru Soğan Toplamak

Rüyada kuru soğan toplamak, rüya sahibi çok cefakar bir kişidir. Çektiği tüm sıkıntı ve cefalara karşılık, hiç kimseye çektiklerinden bahsetmeyen, dert yanmayan, çektiği tüm sıkıntı ve dertleri içinde biriktiren bir kişidir.

Rüyada Kuru Soğan Kesmek

Rüyada kuru soğan kesmek, dalkavuk, devamlı kendi çıkarları peşinden koşan, beş kuruş için her şeyi yapan, sürekli kendi menfaatleri peşinde koşan, çıkarcı, bencil, ikiyüzlü, arsız kişi demektir. Kendisi gibi güçlü, iş hayatında başarılı, kariyer yapmış çocuklar yetiştirecektir.

Rüyada Kuru Soğan Zarı Görmek

Rüyada kuru soğan zarı görmek, rüyayı gören kişinin, aile içerisinde birçok sıkıntı yaşayacağına, tartışmalara karışacağına, tartışmalar yüzünden bu kişiler ile ters düşeceğine, oluşan dedikodular yüzünden iş hayatının karışacağına, iş yerinde istenmeyeceğine, yakınındaki bir arkadaşının ihaneti ile karşılaşacağına, haksız yere tek başına kalacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani