Rüyada “Rüyada Kuru Pasta Görmek” Görmek

Rüyada Kuru Pasta Görmek

Rüyada Kuru Pasta görmek, kişinin hatırının sayılmasına, geç de olsa kıymetinin bilinmesine işarettir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki: Rüyada kuru pasta gören kişinin evini bayram için temizlemesine, günahlarından arınmasına, temiz ve sıhhatli bir ortamda dostlarıyla ve aile büyükleriyle buluşmasına işaret etmektedir. Rüyada kuru pastayı ikram edecekken elinden düşüren kişi misafirlerinden biri ile kısa süreli bir tartışmaya ve de polemiğe girer.

Rüyada Kuru Pasta Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuru Pasta görmek, kuru pastaların kendi kendilerine kırıldığını ve parçalandığını gören kimse iş seyahatine çıkar. Rüyada görülen tuzlu kuru pasta aynı zamanda surat ekşitecek hadiseler yaşanmasına, bu hadiselerden olgunlaşmaya yönelik dersler çıkarılmasına işarettir.  Yaş pastanın ağzında ve yüzünde leke bıraktığını gören kişi gerçek hayatındaki kıskanç dostlardan ve kem gözlerden sakınmayı bilmelidir.

Rüyada Kuru Pasta Yemek

Rüyada kuru pasta yemek bir büyüğe fikir bazında danışmak, ondan fikir ve el almak anlamına gelir. Kuru pasta yemek aynı zamanda sağlık, muradına erişmek ve iyileşmek demektir.

Rüyada Kuru Pasta Almak

Rüyada kuru pasta almak evde toplanacak coşkulu bir kalabalığa, bayram sevincine, düğün dernek çatısı altında toplanıp eğlenmeye işaret eder. Rüyada birinin elinden kuru pasta çaldığını gören kişi kıskançlığa kapılarak günaha girer.

Rüyada Tuzlu Kuru Pasta Görmek

Rüyada tuzlu kuru pasta görmek bir kitap çıkarmaya, bir şiir okuyarak kalabalık kitleleri etkilemeye, sanat ve ilim yoluyla büyük ve mevki sahibi bir yerlere yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Tatlı Kuru Pasta Görmek

Rüyada tatlı kuru pasta görmek geçime, berekete işarettir. Tatlı kuru pastaların üst üste dizildiğini gören kimse oğlu ya da kızı ile birlikte bir otobüs yolculuğu yaparak bir aile büyüğünü ziyaret eder. Tatlı kuru pastaları çöpe döktüğünü gören kişi hayırlı bir kısmeti elinin tersiyle iter.

Rüyada Yaş Pasta Görmek

Rüyada yaş pasta görmek birlikte huzur içinde yaşlanabilecek bir eş ile tanışıp onunla dünya evine girmek anlamına gelir. Yaş pasta aynı zamanda huzurlu bir şekilde yaş almaya, gelen davetlilerin hayır dualarını ve alkışlarını toplamaya delalettir.

Rüyada Kuru Pasta İkram Etmek

Rüyada kuru pasta ikram etmek büyük ve hayırlı bir misafir grubunun eve geleceğine işaret eder. Bu misafirlerden alınacak bir haber ile yeni planlar gündeme gelebilir, yeni yol haritaları şekillenebilir.

Rüyada Taze Kuru Pasta Görmek

Rüyada taze kuru pasta görmek yeni alınacak haberlerin ışığında sevinip yola çıkmaya delalettir. Taze kuru pasta ağız dolusu yiyip daha sonra dişlerini fırçalamaya gittiğini gören kimse büyük bir temizlik faaliyeti içerisinde kendisini görür ve bulur.

Rüyada Renkli Kuru Pasta Görmek

Rüyada renkli kuru pasta görmek rengarenk bir geleceğe, keyfe, huzurlu bir ortamda uzun bir süre vakit geçirmeye delalettir. Renkli kuru pastalardan kırmızı sevince, yeşil huzura, mavi ise hiç bitmeyecek sonsuz bir mutluluğa işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani