Rüyada “Rüyada Kuru Nane Görmek” Görmek

Rüyada Kuru Nane Görmek

Rüyada Kuru Nane görmek, farklı anlamlarda yorumlanır. Rüyada kuru nane görmek iş hayatında sorun yaşamak ile tabir edilir. Rüyasında kuru nane gören kişi, maddi harcamalarında dikkatli davranmalıdır. Rüyada kuru nane görmek ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Kuru Nane Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuru Nane görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak biten para, batan iş ve manevi sıkıntılar ile tabir etmiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada kuru nane görmeyi, hastalık ve keder ile yorumlamıştır. Rüyada nane kesmek, kendi hatalarını örtmek için başkalarının kusurlarını arayan kişiler ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada nane koparmak, üzüntü ve kederlerden kurtulma çabası ile de yorumlanır. Rüyasında nane satan ve para alamayan kişi, boş işler ile uğraşan ve bu durumun farkına varamayan kişidir. Rüyada kuru nane ikram eden birini görmek ise, başkalarına acımak ve yardım etmeye çalışmak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Nane Koklamak

Rüyada nane koklamak, hastalık ve otlardan gelecek şifa ile tabir edilir. Rüyasında taze nane koklayan kişi, müjdeli bir haber alacaktır. Rüyasında kuru nane kokladığını gören kişi can sıkıcı sözler duyacaktır. Rüyada nane koklamak, taşınmak ve şehirden uzak yerlerde ikamet etmek ile tabir edilmektedir.

Rüyada Nane Kesmek

Rüyada nane kesmek, işe başlamak ve çıraklık yapmak ile yorumlanır. Rüyasında yaş nane kestiğini gören kişi, denemeleri sonucunda tecrübe kazanacaktır. Rüyasında kuru nane kestiğini gören kişi, istediği sonuçlara varamayacağı işler yapar.

Rüyada Nane Koparmak

Rüyada nane koparmak, tartışma içinde bulunmak ve suçlu görülmek ile tabir edilir. Rüyasında tarladan nane kopardığını gören kişi, akrabaları ile büyük tartışmalar yaşayacaktır. Rüyasında saksıdan nane kopardığını gören kişi ise, aile içinde sorunlar ile karşılaşacaktır.

Rüyada Nane Kurutmak

Rüyada nane kurutmak, mevsimlik iş ve tutumlu olmak ile yorumlanır. Rüyada nane kuruttuğunu görmek, bir dönem çalışıp fazla kazanmak ve belli bir dönem işsiz kalmak ile yorumlanır. Rüyada nane kurutan birini görmek, başkalarının malına göz koymak ile yorumlanır.

Rüyada Nane Ekmek

Rüyada nane ekmek, dostluk kurmak ve bu dostluklardan menfaat sağlamak ile yorumlanır. Rüyasında büyük bir alana nane ektiğini gören kişi, sürekli yeni dostluklar edinen kişidir. Rüyasında küçük bir alana nane ektiğini gören kişi, arkadaşlık etmeyi sevmeyen ve yalnız kalmaktan hoşlanan kişidir.

Rüyada Kuru Nane Satmak

Rüyada kuru nane satmak, geçim sıkıntısı ve maddi imkansızlıklar ile tabir edilir. Rüyasında kuru nane sattığını gören kişi, yaşadığı maddi sıkıntılar yüzünden eşyaları satacaktır. Rüyada başka birinin kuru nane sattığını görmek, maddi zararlar vermek ve insanları zor duruma sokmak ile yorumlanır.

Rüyada Kuru Nane İkram Etmek

Rüyada kuru nane ikram etmek dert yanmak ve acınmak ile yorumlanır. Rüyasında bir kişiye nane ikram ettiğini gören kişi, yakın çevresine sıkıntılarını anlatacak ve yardım isteyecektir. Rüyasında kalabalık bir ortamda kuru nane ikram ettiğini gören kişi, devlet yolu ile çözülecek sorunlar yaşayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani