Rüyada “Rüyada Kuru Kafa Görmek” Görmek

Rüyada Kuru Kafa Görmek

Rüyada Kuru Kafa görmek, hem hayra hem de şerre çıkan kapıların aralanması demektir. Evinin bir koltuğunda kuru kafa gören kişi evine girip çıkan kişilerin dedikodu malzemesi olur. Evinin mutfağında kuru kafa gören rüya sahibi bereket zamanlarına nail olur. Sokakta kendisine birinin kuru kafa fırlattığını gören kişi girdiği tüm mücadelelerden alnının akıyla birlikte çıkar. Kuru kafa aynı zamanda zafere, ihtişama, görkemli saltanata, düşmanlarını dize getirmeye işarettir.

Rüyada Kuru Kafa Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuru Kafa görmek, bu rüyayı gören kimse için hayırlı haber de şerli haber de aynı kişi tarafından kendisine iletilir. Rüyada bir kuru kafa tarafından kovalandığını gören kimsenin hanesine sıkıntılar çöker. Rüyada bir iskeleti kovaladığını gören kişi geçici süreliğine şehir dışına çıkarak çözülmeyecek işler peşinde vakit harcar.

Genel olarak görülen rüyalarda kemikleri üst üste yığılı bir şekilde almak da hayır ile karşılanmamaktadır. Kemiklerin üzerinde harf gören kişi gerçek hayatında yokluğa düşer.  Borç alacak duruma düşer. Kafatasının üstünde bir kuş olduğunu gören kimse için karanlık günlerden sonra aydınlık vakitler yakın demektir.

Rüyada İskelet Görmek

Rüyada iskelet görmek dost yüzlü bir düşmana, eve sürekli girip çıkmakta olan sinsi bir arkadaşın varlığına işarettir. İskeletin üstünde çeşitli renklerde taşlar gören rüya sahibi gördüğü taş adedince hakarete ve iftiraya maruz kalır.

Rüyada Kemik Görmek

Rüyada kemik görmek evli kişiler için tartışmaya, anlaşmazlığa, kavgaya, boşanmaya delalettir. Eline aldığı kemikler ile bir ev dizayn ettiğini gören kimsenin tüm umutları ve planları suya düşer. Köpeğinin kendisine bir kemik getirdiğini gören kimse için şer bir haber çok yakın bir tanıdığı tarafından kendisine ulaştırılır.

Rüyada Kafatası Görmek

Rüyada kafatası görmek yakın bir zaman vefat etmiş bir aile büyüğünün ardından miras kavgasına tutuşmaya delalettir. Kafatasının gözlerinden ışıklar çıktığını gören kimse için korku dolu günler ve gelecek yakın bir zamanda başlayacak demektir. Elinde kafatası tuttuğunu gören kimse varlıktan yokluğa, bereketten darlığa düşer.

Rüyada Mezarlıkta Kuru Kafa Görmek

Rüyada mezarlıkta kuru kafa görmek hane içinde yatalak bir hastanın çok yakın zahmette rahmetli olacağına işarettir. Mezarlıkta gece veya gündüz kuru kafaların üst üste yığılı olduğunu ve yolu tıkadığını gören kişi hasta olur. Uzun bir süre yatakta kalır ve işinden ayrılır. Kuru kafaların kendisiyle konuştuğunu gören kimse endişe verici haberler ile birlikte üzülür ve sıkıntıya düşer.

Rüyada Kafa Görmek

Rüyada kafa görmek hayırlı vesilelere intibak edecek birçok gelişme içerisinde, önemli vazifelerde rol almak demektir. Kafanın üzerinde yılanların olduğunu gören kişi çok yakın bir arkadaşının ihanetiyle sarsılır. Bir daha o arkadaş ile görüşmez. Kendi kafasını kendisinin tıraş ettiğini gören kimse yaptığı büyük bir hatadan sonra pişman olacak demektir.

Rüyada Kelle Görmek

Rüyada kelle görmek ateşkese, düşmanla birlikte yemek yemeye, savaştan sonra barışa, sessizlikten sonra gürültüye, ahiret inancına ve dünyevi şeylerden uzak kalmaya işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani