Rüyada “Rüyada Kuru Erik Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kuru Erik Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kuru Erik görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda sıkıntılı bir dönem geçirmesi ile yorumlanır. Rüyada kuru erik yemek yaşlı kimselere yardım etmek ile de yorumlanır. Rüyasında kuru erik gören kişi, elinde olanlar için her daim şükür eden kişidir. Rüyada kuru erik görmek ile alakalı alimlerin dini yorumlanır şu şekilde olmaktadır.

Rüyada Kuru Erik Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuru Erik görmek, Cafer-i Sadık ( r.a) kuru erik görmeyi, şükür gerektirecek şeylere sahip olmak ile yorumlamıştır. İbni Sirin (r.) Rüyasında kuru erik gören kişi, güven sorunu yaşayan ve kendine dahi güvenemeyen kişidir yorumunu yapmıştır.

Rüyada Kuru Erik Yemek

Rüyada kuru erik yemek, kısa bir süre maddi sıkıntı çekmek ile yorumlanır. Rüyasında kuru erik yiyen kişi, ailesi için fedakarlık yapan kişidir. Rüyada kuru erik yenmesi, yaşlı ziyareti ve sohbet etmek ile de tabir edilir. Rüyada kuru erik yiyen birinin görülmesi, paylaşmayı ve yardımı sevmeyen kişiler ile yorumlanır.

Rüyada Kuru Erik Satmak

Rüyada kuru erik satmak, ümit kesilen işlere tekrar başlamak ve çabalamak ile yorumlanır. Rüyasında kuru erik sattığını gören kişi, kendi alın teri ile mal sahibi olur ve bundan tüm yakınları faydalanır. Rüyada kuru erik satan birini görmek, maddi destek vermek ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuru Erik Toplamak

Rüyada kuru erik toplamak, elinde olanlar ile yetinen ve şikayet etmeyen kişiler ile tabir edilir. Rüyasında kuru erik topladığını gören kişi, sevdikleri için çabalamaktan hiçbir zaman vazgeçmeyen kişidir. Kuru erik toplamak, akrabalar ile ortak yapılacak işler ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kuru Erik Ağacı Görmek

Rüyada kuru erik ağacı görmek, az kazançlı iş ile yorumlanır. Kuru erik ağacı, az ama bereketli para ile tabir edilir. Rüyasında kuru erik ağacı gören ve oradan erik yiyen kişi, geç de olsa emeklerinin karşılığını mutlaka alacaktır. Kuru erik ağacı vefat eden yakından kalacak miras ile de yorumlanmaktadır. Kuru erik ağacı saygı duyulan ve nasihat alınan aile büyüğü olarak da yorumlanır.

Rüyada Kuru Erik Satın Almak

Rüyada kuru erik satın almak, gizli yapılan yardım ile yorumlanır. Rüyasında kuru erik satın aldığını gören kişi, gizli hayırlar yapar ve birçok insana destek olur. Rüyada kuru erik almak, evlatlık edinmek ile de tabir edilir. Rüyasında kuru erik alıp yiyen kişi, maddi ve manevi desteğini yakınlarından hiçbir zaman esirgemeyen kişidir. Rüyada kuru erik satın almak, olmaz denilen işleri başarmak ve taktir almak ile de yorumlanır.

Rüyada Kurutulmuş Erik Görmek

Rüyada kurutulmuş erik görmek, yorgun ve bıkmış aile fertleri ile yorumlanır. Rüyasında kurutulmuş erik yiyen kişi, dedikodu yapmayan ve kimse hakkında kötü söz söylemeyen kişidir. Kurutulmuş erik geçici hastalıklara da yorulmaktadır. Rüyada kurutulmuş erik görmek, başarısız olunan bir işe tekrar kalkışmak ve bu kez başarılı olmak ile de yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani