Rüyada “Rüyada Kuru Dut Görmek” Görmek

Rüyada Kuru Dut Görmek

Rüyada Kuru Dut görmek, birçok şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen kuru dut mevsimine göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, mevsiminde kuru dut görüyor ise, mal sahibi olacak ve yüksek kazanç elde edecektir. Görülen dut mevsiminde değil ise, maddi sıkıntılar yaşanması ile tabir edilir. Rüyada kuru dut görmek ile alakalı alimlerin İslami açıklamaları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Kuru Dut Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuru Dut görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak, hastalıkların şifa bulması ile tabir etmiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyasında kuru dut gören kişi, sözlü tartışmalar yaşayacak ve zor zamanlar geçirecektir yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Kuru dut, söz, dedikodu ve kötü niyetli kadındır demiştir.

Rüyada Dut Kurusu Yemek

Rüyada dut kurusu yemek, kalabalık bir ortamda söz sahibi olmak ile tabir edilir. Rüyasında dut kurusu yediğini gören kişi tatlı bir tat alıyor ise, güzel ve sevinçli haberler alacaktır. Rüyasında dut kurusu yediğini ve tat alamadığını gören kişi, kötü ve üzücü haberler alacaktır. Dut kurusu yiyen birini görmek, kalabalık bir ortamda herkesi etkileyecek kararlar almak ile tabir edilir.

Rüyada Dut Kurusu İkram Etmek

Rüyada dut kurusu ikram etmek, akıl istemek ve düşünceleri sorgulamak ile yorumlanır. Rüyasında kalabalık bir ortam dut kurusu ikram ettiğini gören bekar bir kişi, akrabaları içinden biri ile evlenecektir. Rüyada dut kurusu ikram eden birini görmek, o kişiden yardım almak ile tabir edilir.

Rüyada Kuru Dut Almak

Rüyada kuru dut almak, uyarı almak ve daha doğru kararlar vermek ile yorumlanır. Rüyasında kuru dut alıp yediğini gören kişi, çektiği zahmetlerin karşılığını alacaktır. Rüyada kuru dut alıp başkasına vermek, yakın çevredeki bir kişi için yardım istemek ile tabir edilir.

Rüyada Kuru Dut Satmak

Rüyada kuru dut satmak, ortak aramak ve ortaklık ile kurulan iş yeri ile yorumlanır. Rüyasında kuru dut sattığını gören kişi, beklemediği kişilerden maddi destekler alacak ve yükselişe geçecektir. Rüyada kuru dut satan birini görmek, iş görüşmesi ve sözlü mülakat ile tabir edilir.

Rüyada Dut Kurutmak

Rüyada dut kurutmak, gelecek ile ilgili yapılan plan ve mezar yeri satın almak ile tabir edilir. Rüyasında dut kuruttuğunu gören kişi, herkese pay vermek için birikim yapan ve kendi için bir şey yapmayan kişidir. Dut kurusu, çeyiz ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kuru Dut İkram Etmek

Rüyada kuru dut ikram etmek, fakir kişilere misafir olmak ve onlara ayak uydurmak ile yorumlanır. Rüyasında kuru dut ikram ettiğini gören kişi, maddi gücü olmayan kişilere iş teklifi yapacak ve onları mutlu edecektir. Kuru dut ikram etmek, misafir ağırlamak ve memnun etmek ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kurutulmuş Dut Görmek

Rüyada Kurutulmuş dut görmek, zehirlenmek ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, yediklerinden kaynaklı bir zehirlenme yaşayacaktır. Rüyada kurutulmuş dut görmek, çok eski dönemlerde kalma bir mal bulmak ile de tabir edilmektedir. Kurutulmuş dut, unutulan borçlar ile de yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani