Rüyada “Rüyada Kuru Badem Görmek” Görmek

Rüyada Kuru Badem Görmek

Rüyada Kuru Badem görmek, zor ve zahmetli işler yapılarak kazanılan para ile yorumlanır. Rüyasında kuru badem gören kişi, mal sahibi ise mal varlığından olur. Rüyada kuru badem görmek ile ilgili alimlerin dini açıklamaları şu şekilde olmuştur. Rüyada kuru badem toplayan kişiler görmek, nasihat duymak ve uyarı almak ile tabir edilir.

Rüyada Kuru Badem Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuru Badem görmek, İbni Sirin (r.a) bu rüya ile ilgili olarak, rüyayı gören kişinin mal kaybı yaşamasına ve maddi sıkıntı çekmesine işarettir demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında kuru badem gören kişi, çabalayarak geldiği durumundan bir hata ile mahrum kalacak ve zor günler geçirecektir demiştir.

Kirmani (r.a) Rüyada kuru badem görmeyi, hatalarından ders çıkarmayan ve sürekli aynı yanlışlara düşen kişiler ile tabir etmiştir. Rüyada kuru badem içi görmek ve yemek, alınan kararlardan vazgeçmek ve yeni başlangıçlar yapmak ile tabir edilir.

Rüyada Kuru Badem Yemek

Rüyada kuru badem yemek, tutulamayacak sözler vermek ve bundan dolayı utanmak ile yorumlanır. Rüyasında kuru badem yediğini gören kişi, sözlü tartışmalar yaşayarak üzgün günler geçirecektir. Rüyada kuru badem yemek, başkaları hakkında konuşan ve niyeti iyi olmayan kişiler ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kuru Badem İçi Görmek

Rüyada kuru badem için görmek, rüya sahibinden saklanan şeylerin olduğuna delalet eder. Rüyasında kuru badem için gören kişi, yeni haberler alır ve yaptıklarının amaçsız olduğunun farkına varır.

Rüyada Kuru Badem Almak

Rüyada kuru badem almak, para ve güç ile yorumlanır. Rüyasında kuru badem aldığını gören kişi, gücünü ve parasını yanlış yerlerde tüketen ve sonuçlarında sefil bir hayat yaşayan kişidir. Rüyada kuru badem almak ve başkasına vermek, makam devri ve emeklilik ile yorumlanır. Kuru badem görmek, mirasın sanılandan çok daha az olması ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kuru Badem Toplamak

Rüyada kuru badem toplamak, yanlış arkadaşlar edinmek ile yorumlanır. Rüyada ağaçtan kuru badem toplamak, geliri az ve yorucu işler ile tabir edilir. Rüyasında kuru badem topladığını gören kişi, dost sandığı kişiler tarafından zarar görecek ve hayatını sorgulayacağı bir döneme girecektir.

Rüyada Kuru Badem Ağacı Görmek

Rüyada kuru badem ağacı görmek, destek vermeyen ve iyi hiçbir şey yapamamış aile babası ile yorumlanır. Rüyada kuru badem ağacı görmek, büyük zorluk ve zahmet içinde biriktirilmiş mal ve paranın kaybı ile tabir edilir. Rüyasında kuru badem ağacını kestiğini gören kişi, pes etmeyen ve tekrar hayatına yol çizen kişidir.

Rüyada Kuru Badem Satmak

Rüyada kuru badem satmak, ek gelir aramak ve geçim zorluğu ile yorumlanır. Rüyada kuru badem satmak maddi sıkıntılar içinde destek alamamak ve yetinmeyi bilmeyen eş ile tabir edilir. Rüyasında kuru badem sattığını gören kişi, işinden memnun olmayan ve istifa etmeden önce kendine başka iş bulmaya çalışan kişidir.

Rüyada Kuru Badem Almak

Rüyada kuru badem almak, mal sahibi olmak ve kalan mirastan toprak istemek ile yorumlanır. Rüyada alınan kuru badem, kötü komşu ve iftira ile de yorumlanır. Rüyasında kuru badem satın aldığını gören kişi, hayatı boyunca maddi zorluklar yaşayıp yine de para hesabını yapmadan harcamalar yapan kişidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani