Rüyada “Rüyada Kurşun Yemek” Görmek

Rüyada Kurşun Yemek

Rüyada Kurşun yemek, birçok şekilde yorumlanmaktadır. Rüyasında kurşun yediğini gören kişi, beklemediği kişiler tarafından kandırılacak ve üzülecektir. Rüyada kurşun yediğini görmek, yanlış kişiler ile yapılan işleri temsil eder. Rüyada kurşun yemeyi alimler İslami olarak şöyle açıklamışlardır.  Rüyasında başka birini kurşun ile vurduğunu gören kişi, kıskanç ve çekemeyen kişidir. Kurşun ile vurulmak, hüsrana uğramak ve terk etmek ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kurşun Yemek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada kurşun yemeyi, dost ve akrabadan gelecek olan zarar ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında kurşun yediğini gören kişi, düşmanları tarafından zarar görecektir yorumunu yapmıştır.  Rüyada başkasının bacağından vurmak, anlaşılamayan iş arkadaşı ve kıskanılan makam ile de tabir edilir. Rüyada bacağından kurşun yiyen birini görmek, iş hayatında yaşanacak sorunları işaret eder.

Rüyada Kalbinden Kurşun Yemek

Rüyada kalbinden kurşun yemek, bozulacak gönül ilişkileri ve eşlerin anlaşmazlıkları ile yorumlanmaktadır. Rüyasında kalbinden kurşun yediğini gören kişi, sevdiği kişi tarafından terk edilecek ve büyük üzüntü yaşayacaktır. Rüyada kalbinden kurşun yiyen birini görmek, biten sevgi ve aldatan eşi delalet eder.

Rüyada Kafadan Kurşun Yemek

Rüyada kafadan kurşun yemek, iş hayatında atılan iftira ile yorumlanır. Rüyasında kafadan kurşun yediğini gören kişi, beklemediği ve güvendiği kişiler tarafından kandırılacaktır. Rüyada kafasından kurşun yiyen birini görmek, başkalarını kandırmak ve aldatmak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Sırtından Kurşun Yemek

Rüyada sırtından kurşun yemek, zor zamanlar yaşamak ile yorumlanmaktadır. Rüyasında sırtından kurşun yediğini gören kişi, akrabaları ve yakın çevresi tarafından yüz üstü bırakılacaktır. Başkasını sırtından vurmak, düşmanlık yapmak ve zarar vermek ile mana edilir.

Rüyada Göğsünden Kurşun Yemek

Rüyada göğsünden kurşun yemek, hastalık ve kazalar ile yorumlanır. Rüyasında göğsünden kurşun yediğini gören kişi, kaza geçirecek ve bazı sağlık sorunları yaşayacaktır. Rüyada göğüsten kurşun yemek, kadın hastalıklarını da işaret etmektedir. Başkasının göğüsten kurşun yediğini görmek, kazalara sebebiyet vermek ve dikkatsiz hareket etmektir.

Rüyada Bacağından Kurşun Yemek

Rüyada bacağından kurşun yemek, engelleri temsil eder. Rüyasında bacağından kurşun yediğini gören kişinin, yakın çevresinde başarılarına engel olan kişiler vardır. Rüyada bacağından kurşun yiyen kişi, çevresinde olan kişilere dikkat etmelidir.

Rüyada Kurşunla Vurulmak

Rüyada kurşunla vurulmak sinsi ve içten pazarlıklı dostlar ile yorumlanmaktadır. Rüyasında kurşunla vurulduğunu gören kişi, yakın çevresinden zararlar alacak fakat fark etmeyecektir. Kurşunla vurulmak, dost görünümlü düşmanı temsil eder.

Rüyada Kurşunlanmak

Rüyada kurşunlanmak, çok fazla düşman edinmek ve güçsüz kalmak ile yorumlanır. Rüyasında kurşunlandığını gören kişi, herkesi kendine düşman eden ve kibirli kişidir. Rüyada kurşunlanmak, kınanmak ve sürülmek ile de tabir edilmektedir. Rüyada başkasının kurşunlandığını görmek, başkasına karşı olan öfke ve o kişiye verilen zararı delalet eder. Kurşunlanmak, kötü söz söylemek, kötü söz işitmek ve tartışmak ile de yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani