Rüyada “Rüyada Kurşun Kalem Görmek” Görmek

Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Rüyada Kurşun Kalem görmek, kararsızlık ile yorumlanır. Rüyasında kurşun kalem gören kişi, kararsız kaldığı işleri yapmaktan vazgeçecektir. Rüyada kurşun kalem görülmesi, anlaşmazlıklar için alınan önlemi delalet eder. Rüyada kurşun kalem görmek ile alakalı alimlerin İslami açıklamaları şu şekilde almaktadır. Rüyada başkasını kurşun kalem açar iken görmek, engel olunan başarı olarak mana edilir. Rüyada tükenmez kalem ile yazı yazmak, iş hayatında sağlam bir makama sahip olmak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kurşun Kalem Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kurşun Kalem görmek, Cafer-i Sadık (r.a) görülen bu rüyayı, sözünden dönen kişilere yorumlamıştır. İbni Şirin (r.a) Rüyasında kurşun kalem gören kişi, kararsız olan ve şaşkın kişidir yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Kurşun kalem, tedbirli kişileri temsil eder demiştir. Rüyada birinin kurşun kalem aldığını görmek, aklıselim olan çevre ve destek ile yorumlanır. Rüyasında tükenmez kalem gören kişi, çıkan engeller ile baş etmeli ve kararlarından dönmemelidir.

Rüyada Kurşun Kalem Almak

Rüyada kurşun kalem almak, önlem almak ve emin olmak ile yorumlanır. Rüyada alınan kurşun kalem eğitim ve fikir almak ile de tabir edilmektedir. Rüyasında kurşun kalem aldığını gören kişi, emin olmadığı işleri yapmayan ve garantici olan kişidir.

Rüyada Kurşun Kalem Açmak

Rüyada kurşun kalem açmak duyuru yapmak ve haber vermek ile yorumlanır. Rüyasında kurşun kalem açtığını gören kişi, aldığı kararları çevresine açıklayacaktır. Rüyada kurşun kalemi açmak, yanlış sonuçlanan işleri açığa çıkarmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kurşun Kalem Yemek

Rüyada kurşun kalem yemek, söz verip, tutamamak ile yorumlanır. Rüyasında kurşun kalem yediğini gören kişi, büyük sözler verecek, güven kazanacak fakat güvenenlere hayal kırıklığı yaşatacaktır. Rüyada başkasının kurşun kalem yediğini görmek, başkalarından yardım beklenmemesini temsil eder.

Rüyada Kurşun Kalem Kırmak

Rüyada kurşun kalem kırmak, kesin kararlar almaya yorulur. Rüyasında kurşun kalem kırdığını gören kişi, iş hayatında değişiklikler yaşayacak ve daha rahat olacaktır. Başkasının kurşun kalem kırdığını görmek, işsiz kişilere yardımcı olmak ve iş bulmak ile yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Kurşun Kalem Görmek

Rüyada kırmızı kurşun kalem görmek, bilerek yapılan yanlışlar ile yorumlanır. Rüyasında kırmızı kurşun kalem gören kişi, hatalarını kapatamayacak ve herkes tarafından kınanacaktır. Rüyada görülen kırmızı kurşun kalem, ayıp görülen işlere ortaklık etmek ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kalem Kutusu Görmek

Rüyada kalem kutusu görmek, okul ve iş hayatında yakalanan başarıyı temsil eder. Rüyasında kalem kutusu gören kişi, başarıları ile herkese örnek olacak ve takdir edilecektir. Kalem kutusu, hayata karşı yapılan sorgulamayı da işaret ermektedir.

Rüyada Uçlu Kalem Görmek

Rüyada uçlu kalem görmek, yanlış kararları temsil eder. Rüyasında uçlu kalem ile yazı yazdığını gören kişi, kararları hakkında iyice düşünmeli ve aceleci davranmamalıdır. Uçlu kalem, çabuk kırılan ve alıngan kişileri de temsil etmektedir.

Rüyada Tükenmez Kalem Görmek

Rüyada tükenmez kalem görmek, kesin kararlar almak ve kendinden emin kişiler ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani