Rüyada “Rüyada Kürsü Görmek” Görmek

Rüyada Kürsü Görmek

Rüyada Kürsü görmek, farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyada kürsüde oturmak resmi işler ile yorumlanır. Rüyasında kürsüde olduğunu gören kişi devlet ile alakalı bir haber alacak ve toplantılara katılacaktır. Rüyada başka birini kürsüde görmek, güçlü kişilerden yardım istemek ve iş istemek ile tabir edilir. Rüyada kürsü görmek ile alakalı alimlerin İslami açıklamaları şöyle olmuştur. Rüyada meclis kürsüsünde konuşma yapan birini görmek, güçlü ve akıllı kişilerden yardım almak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Kürsü Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kürsü görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı makam ve mevki ile tabir etmiştir. İbni Şirin (r.a) Rüyada görülen kürsü ile alakalı, saygı görmek ve makam sahibi olmaktır yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Kürsüyü, ün ve nam olarak yorumlamıştır. Kirmani (r.a) Rüyasında kürsü gören kişi, önemli vazifeler alacak ve başarılı olacaktır demiştir. Rüyasında kürsüde kalabalığa konuşma yaptığını gören kişi, önemli işler başaracak ve çevreye hayırlı işler yapacaktır.

Rüyada Kürsüde Olmak

Rüyada kürsüde olmak, resmi işleri tabir etmektedir. Rüyasında kürsüde olduğunu gören kişi, iş hayatında başarı elde edecek ve sağlam bir makama sahip olacaktır. Rüyada kürsüde olduğunu gören kişi, saygı gören ve kendinden emin olan kişidir.

Rüyada Kürsüde Konuşmak

Rüyada kürsüde konuşmak, önemli işler ile ilgili açıklamalar yapmak ve bilgi vermek ile tabir edilmektedir. Rüyasında kürsüde konuşma yaptığını gören kişi, önemli kararlar alacak ve bunu çevresine açıklayacaktır. Rüyada kürsüde konuşma yapan birini görmek, devlet makamlarından haber almak ile yorumlanır.

Rüyada Kürsüye Çıkmak

Rüyada kürsüye çıkmak, istenilen ve çabalanan makama kavuşmak ve iş hayatında saygı görmek ile tabir edilmektedir. Rüyasında kürsüye çıktığını gören kişi, iş hayatında yükselişe geçecektir. Rüyada başka birinin kürsüye çıktığını görmek, iş hayatında olan engeller ve kötü niyetli kişiler ile tabir edilmektedir.

Rüyada Kürsüde Oturmak

Rüyada kürsüde oturmak, haber beklemek ve gelen haberlerin kötü olması ile yorumlanır. Rüyasında kürsüde oturduğunu gören kişi, bazı terslikler ile karşılaşacak ve sorunlar yaşayacaktır. Kürsüde oturmak, umutsuz olmak ve kararsızlık ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kürsüde Konuşan Birini Görmek

Rüyada kürsüde konuşan birini görmek, başkalarının başarısına destek olmak ve yardımcı olmak ile yorumlanır. Rüyada kürsüde konuşan birini görmek ve rahatsız olmak, başkalarının başarılarını kıskanmak ile yorumlanır.

Rüyada Kendini Kürsüde Görmek

Rüyada kendini kürsüde görmek, önemli işlerde söz sahibi olmak ile yorumlanır. Rüyasında kürsüde konuşmak yaptığını gören kişi, haber vermek ile görevlendirilecek ve kişilere iyi haberler ulaştıracaktır.

Rüyada Vaaz Kürsüsü Görmek

Rüyada vaaz kürsüsü görmek, yanlış işler yapmak ve bu konu hakkında bilirkişilere danışmak ile yorumlanmaktadır. Akıl almak ile de tabir edilmektedir. Rüyasında vaaz kürsüsünde konuşma yaptığını gören kişi, sözlerine değer verilen ve ilim sahibi kişidir.

Rüyada Meclis Kürsüsü Görmek

Rüyada meclis kürsüsü görmek, devlet aracılığı ile gelecek olan haber ve devlet kapısında iş sahibi olmak ile yorumlanır. Rüyasında meclis kürsüsünde konuşma yaptığını gören kişi, çevresi tarafından güvenilen ve sadık olan kişidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani