Rüyada “Rüyada Kürek Görmek” Görmek

Rüyada Kürek Görmek

Rüyada Kürek görmek, kişinin hayatına girecek olan hayırlı kimselere delalet eder. Rüyada kürek sapı görmek, Dini açıdan bu rüya kişinin hayırlı dostlar edinerek, kısmet elde etmesine yorumlanmaktadır. Rüyada kürek almak ile ilgili olarak, rüya alimlerinden olan Kirmani (r.a) bu rüyayı dosttan gelen hayırlı ve müjdeli haber olarak tabir etmiştir.

Rüyada Kürek Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kürek görmek, maddi anlamda bir sıkışıklığa düşen kişinin çevresinden yardım alarak, bu sıkıntılardan kurtulmasına, gönül ferahlığına ermesine yorumlanır.  Bu rüya da genel olarak kişinin hayatında erişeceği yüksek mertebelere yorumlanır. Özellikle, bir yatırım ya da yeni bir işe adım atılmışsa, atılan bu adımın boşa çıkması, düşmanların bozgununa uğrama ya da maddi açıdan pek çok olumsuz durum ile karşılaşma gibi olaylara yorumlanmaktadır.

Rüyada Kürek Tutmak

Rüyada kürek tutmak, rüya sahibinin bir işle ilgili çevresinden alacağı desteğe delalet etmektedir. Özellikle, rüya sahibinin hayatını etkileyecek bir girişimle ilgili aile büyüklerinden ya da mevkili kişilerden destek alarak, kısmetli bir işe ulaşmasına yorumlanır.

Rüyada Kürek Kırılması

Rüyada kürek kırılması, yapılan bir yenilik ya da harcanan bir çaba sonrasında emeklerin boşa çıkmasına delalet etmektedir. Bu rüya, bir kimseye güvenerek, çıkılan yolda, hüsrana uğramaya ya da yarı yolda bırakılmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kürek Almak

Rüyada kürek almak, rüyayı gören kimsenin zor durumlardan kurtulmak için çaba harcamasına böylece yakın çevresinden destek bulmasına tabir edilir.

Rüyada Kürek Çekmek

Rüyada kürek çekmek, rüyayı gören kimsenin dileklerini gerçekleştirmek amacıyla büyük çabalar harcamasına ve bir işle ilgili büyük emek vermesine delalet eder. Ayrıca, kişinin yeni başlayacağı bir işe de tabir edilen bu rüya küçük başlangıçlarla atılan büyük temellere yorumlanmaktadır.

Rüyada Demir Kürek Görmek

Rüyada demir kürek görmek, genel olarak güce, sağlamlığa ve dayanıklılığa yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kimse ilerleyen zamanlarda büyük güce sahip olacak, çevresi tarafından sevilen ve sayılan bir konuma erişecektir. Ayrıca, yaptığı tüm işlerde kısmeti elde edecek, hayırlı pek çok işe girişim sağlayacaktır şeklinde rüya tabir edilir.

Rüyada Kürek Sapı Görmek

Rüyada kürek sapı görmek, rüyayı gören kimsenin girişimlerinde harcadığı emeklerin boşa çıkmasına ve bu nedenle büyük üzüntü yaşamasına delalet eder.

Rüyada Fırın Küreği Görmek

Rüyada fırın küreği görmek, rüya sahibinin elde edeceği başarılara ve bereketli işlere yorumlanır. Özellikle, kişi yeni bir işe ya da bir olaya başlamışsa bu işlerden kısa zamanda büyük kazanç elde etmesine, hanesine bereket sağlamasına tabir edilir. Ayrıca, kişinin hayatında söz konusu olan uzun vadeli olaylara da yorumlanır. Bu olaylar genel olarak, evlilik ya da ortaklık şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kazma Görmek

Rüyada kazma görmek, haneye ulaşacak müjdeli haberlere delalet eder. Bu haberler genellikle mal ve mülk konularıyla ilgili olup, kişini kısa zamanda büyük işlere imza atmasını da sağlayacaktır. Miras şeklinde yorumlanan bu rüya, kişinin var olan tüm sıkıntılarını gidererek, haneye bereket kazandırmaya da yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani