Rüyada “Rüyada Kurdele Görmek” Görmek

Rüyada Kurdele Görmek

Rüyada Kurdele görmek, İslami anlamı ile derdin, kederin son bulacağına, mutlu ve huzurlu günlerin yaşanacağına delalet eder. Rüyada kurdelenin kesildiğini görmek, Nablusi(r.a)’ya göre bu rüya, gönül ferahlaması olarak da yorumlanır. Diğer bir yorumu ile rüyada kurdeleli alyans görmek, elde edilen başarılar ve kazanılan zaferler manasına gelir. Rüyada kurdeleli bilezik takmak ise, evliliklerde yaşanacak kutlamalara, sevinçli haberlere de delalet eder. Rüyada kurdeleli altın görmek, ticari hayatta istenilen seviyeye gelmeye, işleri büyütmeye ve kazanç artışına delalet eder.

Rüyada Kurdele Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kurdele görmek, rüya sahibinin korku ve endişelerinden arınacağına, içine dert olan düşüncelerden sıyrılmasına, maneviyatının yükseleceğine tabir edilir. Yeni bir birliktelik ya da ortaklık manasına gelir. . Bir işi ya da bir durumu sonuca ulaştırmaya delalet eder. Bir ilişkiyi resmiyete taşımak anlamına da gelir. Aynı zamanda bu rüya, maddi anlamda yaşanacak zarar ya da kayıp olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Kurdele Almak

Rüyada kurdele almak, bir teklif olarak değerlendirilir. Yeni bir iş teklifi olabileceği gibi özel hayat ile de yorumlanır. Bekar kimseler için bir evlilik teklifine tabir edilir. Evli kimseler içinse evlilikte yaşanacak mutluluklara delalet eder.

Rüyada Kurdele Yutmak

Rüyada kurdele yutmak, dini anlamı ile kişinin vereceği bir kararla yeni bir yola gireceğine, hayatında pek çok şeyin değişeceğine tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, sıkıntı ve üzüntülerin biteceği, kişinin gönül huzuru bulacağına da yorumlanır.

Rüyada Kurdele Kesmek

Rüyada kurdele kesmek, kişinin meslek sahibi olacağına tabir edilir. Meslek sahibi olanlar içinde mesleğinde ustalaşmak ve başarı kazanmak olarak değerlendirilir. Aile ve akrabalar arasında dirlik ve düzenin sağlanacağına, beraberliğin artacağına, ilişkilerin düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada Kurdele Bağlamak

Rüyada kurdele bağlamak, rüya sahibinin, uzun zamandır emek verdiği bir işi başarı ile sonuçlandıracağına ve zafer kazanacağına tabir edilir. Diğer bir yorumu ile özel hayatta birlikte olunan kişi ile ilişkiyi bir adım ileri götürmek anlamına gelir.

Rüyada Siyah Kurdele Görmek

Rüyada siyah kurdele görmek, İmam Nablusi ( ra ) demiştir ki; bu rüya, bazı tatsız durumlara delalet eder. Kişinin aile, iş ya da özel hayatında bir takım aksilikler yaşayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve sıkıntılı bir sürece yorumlanır.

Rüyada Kurdeleli Toka Görmek

Rüyada kurdeleli toka görmek, güzel ve müjdeli olaylara tabir edilir. Hayatın her alanında şanslı olunacağı, kısmetin açılacağı anlamı taşır.

Rüyada Kırmızı Kurdele Görmek

Rüyada kırmızı kurdele görmek, esenlik ve mutluluk anlamına gelir. Hiç beklenmeyen bir anda yaşanacak güzel olaylara delalet eder. İş hayatında bir yükseliş yaşanacağına ve buna bağlı olarak gelirin artacağına yorumlanır. Bu rüya özel hayat ile de yorumlanır. Yeni bir insanla karşılaşmaya, güzel ve mutlu bir aşk yaşamaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Kurdele Görmek

Rüyada beyaz kurdele görmek, kazanılan başarıların hayırlı getirileri olacağına, kişinin menfaat elde edeceğine yorulur. Bu rüya, hayatın her alanında temiz, parlak ve güzel bir dönemin yaşanacağına delalet eder. Başka bir yoruma göre, aile, iş ve özel yaşantıda yeni gelişmelerin olacağı, yüzlerin güleceği manası taşır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani