Rüyada “Rüyada Kürdan Görmek” Görmek

Rüyada Kürdan Görmek

Rüyada Kürdan görmek, rüya sahibinin olumlu özelliklere sahip bir insan olduğunu gösterir. Rüyada kürdan batması, kişi kimseye kötülük etmeyen, yaptığı işlere alın terini katan ve kendi ekmeğini kendi kazanan bir kişidir. Rüyada kürdan yemek, rüya sahibinin önceden işlediği günahlar varsa onlar için tövbe ettiğini ve kendini inandığı dine adadığı söylenebilir.

Rüyada Kürdan Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kürdan görmek, İslam alimlerine göre farklı şekillerde yorumlanabilir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada kürdan almak hayırlı bir anlama gelmez. Rüyadaki kürdan yutmak, ev süpürülen süpürgeye benzetilir ve dişleri ise aileye benzetir. Rüyada kürdan temizliği, helali temsil eder. Hane içerisinde helal rızık ve iyiliğin hakim olacağı günleri işaret eder.

Rüyada Kürdan Kırmak

Rüyasında kürdan kırmak rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde eski dost çevresine girecek veya yakın bir ilişkide bulunacaktır. Bazı yorumculara göre ise girilen bir ortamda tanıştığı bir kişiyle ömür boyu devam edecek bir arkadaşlık kuracağı anlamına gelir.

Rüyada Kürdan Yutmak

Rüyasında kürdan yutmak rüya sahibinin iş hayatında önüne engeller çıkacağına işarettir. Fakat sağlık sorunları varsa iyileşme yaşayacaktır. Aile içerisinde ise ufak tefek problemler görülebilir.

Rüyada Kürdan Almak

Rüyada kürdan aldığını gören kişi bir konuda problem yaşayacaktır fakat yanındaki insanların yardımıyla bu problemin üstesinden gelecektir. Bu problemin sonucunda yanında olanlarında çok sevineceği bir takım gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Kürdan Batırmak

Rüyada eline kürdan battığını gören rüya sahibinin etrafında onu çekemeyen ve onu istemeyen bir kimse olduğu anlamındadır. Rüyasında dişine kürdan battığını gören kişinin ise aile içerisinde veya arkadaş çevresinde iyi olan ilişkilerini bozmaya çalışan kişiler olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kırık Kürdan Görmek

Rüyada kürdanın kırıldığı gören kimsenin girdiği yeni bir ortamda çok iyi bir insanla karşılaşacağına ve ömrünün devamında da bu insanın hayatında olacağına işaret eder. Başka yorumculara göre ise bu rüyanın sahibi iş hayatında bir takım talihsizlikler sonucunda işini kaybedecektir.

Rüyada Kürdanla Diş Temizlemek

Rüyasında kürdanla dişlerini temizlediğini gören rüya sahibi, yıllar boyunca yaptığı yatırımın ve biriktiği mal varlığının karşılığını alacaktır. Bu birikim sayesinde kalan hayatını refah ve mutluluk içinde yaşayacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin üzerine düşen zekatı vermesi gerektiğinin habercisidir.

Rüyada Kürdan İstemek

Rüyasında kürdan isteyen kişi iş çevresinde veya sosyal çevresinde bir kişi tarafından suçlanacak ve aslında yapmadığı bir şey yüzünden adı karalanacaktır. Haksızlığa uğrayacaktır. Başka bir yorumcuya göre ise aileye bir bebek müjdesi geleceğinin habercisidir.

Rüyada Kürdan Vermek

Rüyada bir kimseye kürdan verdiğini gören rüya sahibi gerçek hayatında da ihtiyaç sahibi olan birine yardım edecektir. Kişinin yakın bir dönemde maddi durumu rahatlayacak ve parasal anlamda kazançları artacaktır. Başka yorumculara göre ise birine kürdan verdiğini gören rüya sahibinin ailesinin içinde bir takım sorunlar ortaya çıkacaktır ve huzursuzluklar boy gösterecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani