Rüyada “Rüyada Kurbağa Görmek” Görmek

Rüyada Kurbağa Görmek

Rüyada Kurbağa görmek, çok konuşan kişiler ile yorumlanır. Rüyada kurbağa görmek niyeti iyi ama istemeden zarar veren kişiler ile tabir edilir. Rüyada kurbağa görmek ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şu şekildedir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında kurbağa gören kişi, çok konuşan ve bu neden ile sevilmeyen kişidir demiştir.

Rüyada Kurbağa Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kurbağa görmek, İbni Sirin (r.a) zararsız düşmandır yorumunu yapmıştır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada kurbağa görmeyi, iyi ve güzel haberler almak ile tabir etmiştir. Rüyasında zehirli kurbağa gören kişi, çevresindeki insanlardan hayatını etkileyecek zararlar görür.  Rüyada kurbağa öldürmek, ayrılık ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek

Rüyada yeşil kurbağa görmek, iyi niyetli arkadaş, saygı duyulan meslek ve itibar ile yorumlanır. Rüyasında yeşil kurbağa gören kişi, kısa zamanda sorunlarından kurtulacaktır. Yeşil kurbağa görmek, aile içinde söz sahibi olmak ile de yorumlanmaktadır. Yeşil kurbağa iyilik yapan ve kimseyi kırmayan kişiler ile de yorumlanır.

Rüyada Zehirli Kurbağa Görmek

Rüyada zehirli kurbağa görmek, düşman ile yorumlanır. Rüyasında zehirli kurbağa gören kişinin arkasından iş çeviren ve hainlik yapan yakınları vardır. Rüyada zehirli kurbağa görmek ve öldürmek düşmanı alt etmek ile de tabir edilir.

Rüyada Kurbağa Yemek

Rüyada kurbağa yemek, iyi niyetli insanları kırmak ve yanlış anlamak ile tabir edilir. Rüyasında kurbağa yediğini gören kişi, farkında olmadan hak yer ve bunun farkına varmadığından karşısındaki insanları zor durumda bırakır. Rüyada kurbağa yiyen birini görmek, yaşanan tatsızlıklarda sessiz kalmak ile yorumlanır.

Rüyada Kurbağa Pişirmek

Rüyada kurbağa pişirmek, sevilen kişiler ile yaşanan tartışmaların ardından, arkalarından konuşmak, kötü söz etmek ile yorumlanır. Rüyasında kurbağa pişirdiğini gören kişi, maddi zorluklar yaşayacağı bir dönemdedir.

Rüyada Kurbağa Kurtarmak

Rüyada kurbağa kurtarmak, zor durumda olan bir yakına yardım etmek ve destek olmak ile yorumlanır. Rüyasında suda bir kurbağa kurtardığını gören kişi, haklı olduğu halde bir şey beklemeyen ve affeden kişidir.

Rüyada Kurbağa Ezmek

Rüyada kurbağa ezmek, sinir ve öfke ile yorumlanır. Rüyasında bilerek kurbağa ezdiğini gören kişi, yaşananlara artık sessiz kalamayan ve yıpranan kişidir. Rüyasında bilmeden kurbağa ezdiğini gören kişi, yanlış anlaşılmalardan dolayı çevresindeki insanları kıran ve onlar ile küsen kişidir.

Rüyada Kurbağa Öpmek

Rüyada kurbağa öpmek, beklentiler ile tabir edilir. Rüyasında kurbağa öptüğünü gören kadın, sevgisine karşılık beklemektedir. Rüyasında kurbağa öptüğünü gören erkek, gönül ilişkisinde hayal kırıklığına uğrar. Kurbağa öpmek, çaresiz kalmak ve sevilmeyen birinden yardım almak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kurbağa Öldürmek

Rüyada kurbağa öldürmek, yakın çevredeki kişiler ile tartışmak ve onlara hakaret etmek ile tabir edilir. Rüyasında kurbağa öldürdüğünü gören kişi, insanları kıran ve üzen kişidir. Rüyada kurbağa öldüren birini görmek, yaşanan tatsızlıklara şahitlik etmek ve haklı tarafı değil, suçlu tarafı tutmak ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani