Rüyada “Rüyada Kuraklık Görmek” Görmek

Rüyada Kuraklık Görmek

Rüyada Kuraklık görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada kuraklık görmek fakirlik ve yoksulluk ile tabir edilir. Rüyasında kurak toprak gören kişi, maddi sıkıntılar yaşayacaktır ve bu durum uzun süre devam edecektir. Rüyada kurak arazi görmek ile alakalı alimlerin İslami açıklamaları şu şekilde olmuştur. Rüyasında denize giren ve sonra denizin kuraklaştığını gören kişi, düşmanlarını dost sanacak ve onlara güvenerek işlere kalkışacaktır. Rüya sahibi için kurak deniz, maddi kaynakların sırt çevirmesi ve işsiz kalmayı delalet eder.

Rüyada Kuraklık Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuraklık görmek, Cafer-i Sadık (r.a) dert ve sıkıntı ile tabir etmiştir. İbni Şirin (r.a) Rüyasında kuraklık gören kişi, hayatında sıkıntılar yaşayacaktır. Aile sorunları yaşayacaktır demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada kuraklık görmeyi, sağlık sorunları ile tabir etmiştir. Rüyasında kurak toprak gören ve sulayan kişi, değeri olmayan miras sahibi olur ve o miras ile yüksek makamlara ulaşır. Rüyada kurak toprak üzerinde oturmak, cenaze ile yorumlanır.

Rüyada Kurak Yeri Sulamak

Rüyada kurak yeri sulamak, sıkıntılardan kurtulmaya çalışmak ile yorumlanır. Rüyasında kurak yeri suladığını gören kişi, yakınlarından destek alarak işe başlayacak ve borçlarını ödeyecektir. Rüyada kurak yeri sulayan birini görmek, başkalarının sıkıntılarına destek olmaya çalışmak ve yardımda bulunmak ile tabir edilir. Rüyasında kurak yeri suladığını gören kişi, batmış bir işe tekrar başlayacak ve tek başına çabalayacaktır.

Rüyada Kurak Toprak Görmek

Rüyada kurak toprak görmek, biten para ve boş harcamalardan dolayı yaşanacak maddi sıkıntılar ile tabir edilir. Rüyada kurumuş toprak görmek, ekin vermeyen tarla ve yıkık ev ile yorumlanır. Rüyada kurak toprak görmek, tükenen umutlar ile tabir edilir.

Rüyada Kurak Arazi Görmek

Rüyada kurak arazi görmek, karlı olmayan işlere yatırım yapmak ile yorumlanır. Rüyasında kurak arazi gören kişi, mal ve para kaybı yaşayacak, bundan dolayı bir takım maddi sıkıntılar çekecektir. Rüyada görülen kurak arazi, ortaklık bozmak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kurak Deniz Görmek

Rüyada kurak deniz görmek, elde edilen malın kıymetini bilememek ve gereksiz harcamalar yapmak ile yorumlanır. Kurak deniz, başkaları üzerinden yalan ile elde edilen gelir ve bu gelirin kesilmesi olarak da tabir edilir.

Rüyada Kurak Bahçe Görmek

Rüyada kurak bahçe görmek, hayırsız v sorumsuz evlatlar ile tabir edilir. Rüyayı gören kişi, evlatlarından yardım ve destek göremeyecektir. Kurak bahçe para düşmanı ve aylak çocukları temsil der. Evli ve çocuk sahibi olamayan kişiler için kısırlığı delalet eder. Kurak bahçe sulamak, arayış içinde olmak ve dua etmek ile yorumlanır.

Rüyada Kurak Tarla Görmek

Rüyada kurak tarla görmek, hayırsız olacak mal için çabalamak ile tabir edilir. Rüyasında kurak tarla gören kişi, alacağı mal hakkında iyi düşünmeli ve aceleci davranmamalıdır. Kurak tarla, haram parayı da temsil etmektedir. Rüyada ekin ekilen tarlanın kurak olduğunu görmek, biriktirilen paranın kayıp edilmesi veya çalınması ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani