Rüyada “Rüyada Küpe Görmek” Görmek

Rüyada Küpe Görmek

Rüyada küpe görmek, kişinin yakın zamanda büyük bir kısmet ile karşılaşmasına ve kısmetten dolayı büyük başarılar ve gelirler elde edeceğine tabir edilir. Rüyada küpe gören kimse, kişinin daha önce kimse tarafından yapılmayan ya da denenmeyen bir iş yaparak bundan büyük gelirler sağlaması anlamına gelmektedir.

Rüyada küpe görmek, ayrıca bazı İslam alimlerine göre bu rüya kişinin yeni bir icat yapması ve bunu pazarlaması anlamına gelmektedir. Rüyayı bazı yorumcular ise anlamı bilinmeyen bazı sırların açıklanması olarak tabir etmektedir.

Rüyada Küpe Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a)’a göre ise bu rüyayı gören kişi yakın zamanda ülkesine ve milletine çok faydalı bir iş yapar ve bu iş sayesinde ailesinin geçimini sağlar. Ayrıca bazı yorumculara göre ise kişinin evladı ya da yakınındaki birinin büyük bir başarısı sayesinde tüm ev halkının gelir düzeyi artar ve rahata kavuşur. Bazı alimler bu rüyayı ilim irfan yönünden zenginleşmeye ve bilgili alim bir kimse olmaya tabir etmektedirler.

Rüyada Küpe Takmak

Rüyada küpe takmak kişinin ünlü biri olmasına ya da ün kazanacağı önemli bir iş yapmasına yorulmaktadır. Ayrıca bazı alimlere göre bu rüya kişinin kısa zaman içinde çok büyük başarılar göstermesine ve bu sayede ailesine büyük katkılar sağlamasına yorulmaktadır. Ayrıca çok sayıda alim bu rüyayı önemli bir meslek sahibi olmaya ve bu şekilde başarı sağlamaya dalalet eder.

Rüyada Küpe Bulmak

Rüyada küpe bulmak ne anlama gelir? Rüyada küpe bulmak hiç umulmadık bir anda büyük bir başarı kazanmaya ya da bir şans elde etmeye tabir edilmektedir. Ayrıca çok sayıda alim bu rüyayı kesin başarı kazanmaya ve ömür boyu yetecek kadar servete sahip olmaya tabir etmektedirler.

Rüyada Küpe Satmak

Rüyada küpe satmak bazı alimlere göre bilgi sahibi olmaya ve bu bilgisi ile ders vermeye tabir edilmektedir. Ayrıca bazı alimlere göre bu rüya kişinin üniversiteye hoca olmasına ya da bilgisi ile herkes tarafından aranan biri olmasına tabir edilmektedir. Ayrıca bu rüya kişinin malını mülkünü ailesinden başka kimselere yedirmesine de tabir edilmektedir.

Rüyada Küpe Almak

Rüyada küpe almak mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Ayrıca kişinin evi yok ise ev alacağına ya da arabası yok ise araba alacağına tabir edilir. Bazı dini yorumlara göre ise bu rüya iş kurmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Küpenin Kırılması

Rüyada küpenin kırılması ne anlama gelir? Bu rüya kişinin yolunda giden işinin birden bire bozulması ya da haber beklediği bir konuda kötü haber alması olarak tabir edilir. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin para ya da mal kaybetmesine de yorumlanmaktadır. Ayrıca bazı alimler bu rüyayı itibar kaybetmeye de yorumlamaktadır.

Rüyada Küpe Kaybetmek

Rüyada küpe kaybetmek kişinin bazı işlerde başarısızlık görmesine ve bu nedenle sıkıntı çekmesine tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani