Rüyada “Rüyada Künye Görmek” Görmek

Rüyada Künye Görmek

Rüyada Künye görmek, rüya sahibinin çok sevdiği ancak bir takım nedenlerden dolayı uzun zaman önce kaybettiği kişiler için çok büyük sevap kazandıracak işler yapacağına yorumlanır. Rüyada künye kaybetmek, aç insanları doyuracağına, sevdiği kişiler için mevlit okutacağına, yetim ve öksüz insanları sevindireceğine işaret eder. Rüyada künye hediye almak, rüya sahibinin yapmış olduğu hatalar ile, kaybettiği kişileri çok sevdiğini bu şekilde göstereceğine delalet eder.

Rüyada Künye Görmek İslami Anlamı

Rüyada Künye görmek, İmam Nablusi(r.a) şöyle buyuruyor: Bir erkeğin rüyada elinde künye görmesi elinin darlığa düşeceğine delalet eder. Rüyada künyenin kopması, eğer düşmanları var ise Allah’ü Teala rüyayı gören kişiye düşmanlarını yenmesi için yardım eder. Künye erkek evlada ya da rüya sahibinin akrabalarını ziyaret etmesine delalet eder. Kirmani (r.a) buyurmuştur ki: Bir padişahın kendisine künye verdiğini görenin kendisi veya erkek kardeşi evlat sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Künye Takmak

Rüyada künye takmak, rüya sahibinin iş hayatında çok başarılı işlere imza atacağına ve bu sayede hem kendisinin çok büyük kazançlar elde edeceğine hem de çalıştığı firmaya saygınlık kazandıracağına işaret eder. İş hayatında yaptığı çalışmaların karşılığını alacağına ve bir üst mevkiye terfi ederek kariyerinde büyük başarılar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Künye Kopması

Rüyada künye kopması, rüya sahibinin iş hayatında ve aile hayatında sıkıntılarla karşılaşacağına ve bu sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapacağı hatalar ve alacağı yanlış kararlar yüzünden maddi ve manevi çok büyük zararlar göreceğine tabir edilir. Göreceği büyük zararlar altında maddi ve manevi olarak yıpranmasına neden olacaktır.

Rüyada Künye Almak

Rüyada künye almak, rüya sahibinin hayatta atacağı her adımda ayrı bir başarı elde edeceğine, başarıları arttıkça hayatının daha heyecan verici olacağına bu sebeple hem aile hayatına hem de sosyal hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Altın Künye Görmek

Rüyada altın künye görmek, rüya sahibinin kaybettiği bir şansı tekrar elde edeceğine, iş yaşamında fark edilecek bir şekilde yükselişe geçeceğine, aşk hayatında duygusallık hissettiği kişiden karşılık göreceğine ve bu kişiyle mutlu bir ilişki yaşayacağına ayrıca halka hizmet etmek için yeni bir yola gireceğine, rüya sahibinin hiçbir zaman derin üzüntüler yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada Asker Künyesi Görmek

Rüyada asker künyesi görmek, rüya sahibinin iş konusunda ilerleyeceğini ve doğru kararlar vereceğini gösterir. Yaptığı işlerde başarılı olacağına ve fazladan mal kazanmaya delalet eder. Güzel bir şans ve yaşamla geçecek hayatı temsil etmektedir.

Rüyada Bebek Künyesi Görmek

Rüyada bebek künyesi görmek, rüya sahibinin korkularının yok olacağına, bunları tekrar etmemek için kendi kendine söz vereceğine ve ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atarak manevi yönünü geliştireceğine delalet eder.

Rüyada Altın Bebek Künyesi Görmek

Rüyada altın bebek künyesi görmek, rüya sahibinin hayatında merak ettiği kişiyle ilgili iyi haberlerini alacağına ve bu haberle rahatlayacağına ve Allah’ın izniyle bütün sorunların üstesinden geleceğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani