Rüyada “Rüyada Kunduz Görmek” Görmek

Rüyada Kunduz Görmek

Rüyada Kunduz görmek, kişinin aile hayatında yaşayacağı mutlu günler, alacağı güzel haberler ile yorumlanır. Rüyada kunduz beslemek, hane içerisinde her zaman huzur havası hakim olacak, eğer sıkıntılar var ise düzelecek demektir. Rüyada kunduz sevmek, akrabaların arasında da husumet var ise tamamen düzelecek, her şey yoluna girecek demektir.

Rüyada kunduz ısırması ise, rüya sahibi kişi evleneceği insandan ötürü çok şanslı olacak demektir ve bu sayede güzel günler yaşayacak ve hayatın tadını çıkaracaktır. Bazen de görülen bu kunduz rüyası, kişinin geçmişinden getirdiği bazı meseleleri çözümlenecek geleceğe daha umutla bakması ile tabir edilebilir.

Rüyada Kunduz Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kunduz görmek, herkes tarafından takdir görecek işler yapmaya, para kazanmaya, ünlü olmaya işarettir. Kişinin sıra dışı bir iş yapması ve elini attığı işlerde başarılı olacağı anlamına gelir. Kunduz görmenin diğer bir yorumu ise yetenekli ve renkli günler ile açıklanır. Rüyada Kunduz görmenin İslami yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; kunduz görmek aşk sevgi ve muhabbet demektir.

Rüyada Kunduz Yavrusu Görmek

Rüyada kunduz yavrusu görmek, muhabbete, yeni insanlar tanımaya ve gönül ilişkileri kurarak keyifli zaman geçirmeye işarettir. Kişinin yeni gireceği ortamda tanışacağı kişilerden birinden çok etkilenmesi ve onunla yakın münasebet kurması ile tabir edilir.

Rüyada Kunduz Beslemek

Rüyada kunduz beslemek, kişinin kendisinde olan potansiyel yetenekleri sayesinde ön plana çıkması, işlerde başarılı olması ve bol kazanç elde etmesi ile yorumlanır.

Rüyada Kunduz Almak

Rüyada kunduz almak, maddi değer olabilecek bir şeyi elde etmek ya da bir yerden kazanmak ile yorumlanır. Bu rüya bazen şans oyunu, çekiliş gibi yerlerden elde edilecek kazançlar ile de tabir edilir

Rüyada Kunduz Saldırması

Rüyada kunduz saldırması, pek hayırlı değildir. Kişinin yakınları tarafından ihanete uğraması, kendisine haksızlık yapılması ve sevdiklerinden değer görmemesine delalettir. Bu rüya bazen gizli düşmanlıkları ve kıskançlıkları da ifade eder.

Rüyada Kunduz Öldürmek

Rüyada kunduz öldürmek, kişide var olan bir şeyin kaybedilmesi demektir. Maddi bir yaşama, biri yüzünden borca girme, kefil olup zarara uğrama gibi durumlar ile de tabir edilir.

Rüyada Kunduz Sevmek

Rüyada kunduz sevmek, iyi insanlar ile bir araya gelmek, güzel işler yapmak ve herkesin hayrına olması durumudur. Bu durum bazen yardım yapmak, hayırsever insanlar ile buluşup güzel işlerde bulunmak ile de tabir edilir.

Rüyada Kokarca Görmek

Rüyada kokarca görmek, eski bir dost ile karşılaşmak, sohbet etmek, eski günleri yad etmek ve sevinmek demektir. Bu sebepten kişi eskiye özlem duyabilir ve nostalji yapabilir.

Rüyada Rakun Görmek

Rüyada rakun görmek, kişinin şaşıracağı bir şey ile karşılaşması, bundan haberdar olması ve beklenmedik sürpriz bir gelişme ile yorumlanabilir. Rüyaya göre değişebileceği gibi çoğu zaman rakun görmek olumlu anlamda gelişmeleri ifade eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani