Rüyada “Rüyada Kundak Görmek” Görmek

Rüyada Kundak Görmek

Rüyada Kundak görmek, yeni gelişecek bereketli ve kısmeti bol olaylara delalet eder. İslami açıdan bu rüya müjdeli haberlerden sonra haneye düşen telaş durumuna yorumlanmıştır. Rüya alimlerinden olan Kirmani (r.a) yorumuna göre ise, rüyada kundakta erkek bebek emzirmek, aileye gelecek olan hayırlı ve yeni bir kişiye tabir edilir. Ayrıca rüyada kundakta erkek çocuğu görmek, kişinin büyük emekler harcayarak yaptığı işlerden bazı etkiler nedeniyle zarara uğramasına, yanlış kişilerle ilişkiler kurmasına da delalet eder.

Rüyada Kundak Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kundak görmek, özellikle rüya sahibinin çevresi tarafından hürmet gören bir kimse olduğu için zor durumda kalan kişilerin rüya sahibinden medet umması olarak da rüya yorumlanır. Rüyada bebek kundaklamak, kişinin hayatında olan düşmanları tarafından haksızlığa uğrayarak, emeklerine göz dikilmesine bu nedenle kişinin zor durumlara düşmesine, parasını boşa harcamasına yorumlanır.

Rüyada Kundak Bezi Görmek

Rüyada kundak bezi görmek, rüya sahibinin gerçekleşmesini istediği dilekleri için çaba harcamasına, ancak bu şekilde dileklerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Ayrıca, kişinin istediğini elde etmek için zorlu bir mücadele vermesine, böylece kısmete erişeceğine yorumlanır.

Rüyada Kundak Açmak

Rüyada kundak açmak, rüyayı gören kişinin kısa zamanda eline yüklü miktarda para geçeceğine yorumlanır. Özellikle, miras ya da bir ortaklık gibi durum sonrasında kişinin ansızın gelen paraya konmasına, bu şekilde çevresi tarafından da kıskanılan ve örnek alınan kimse durumuna gelmesine tabir edilir.

Rüyada Bebek Kundaklamak

Rüyada bebek kundaklamak, kişinin hanesine ulaşacak müjdeli haberlere delalet eder. Özellikle, kişi bekarsa evlenmesine, evliyse bebek haberi almasına, işsizse güzel bir işe başlamasına yorumlanır. Rüya sahibinin kısa süre içerisinde kısmete ortak olması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kundak Yapmak

Rüyada kundak yapmak, rüyayı gören kişinin bir isteğinin gerçekleşmesi için emek harcamasına delalet eder. Ayrıca, rüya sahibinin başka birisi için yardım etmesine, helal lokma için kişilere el uzatmasına da tabir edilir.

Rüyada Boş Kundak Görmek

Rüyada boş kundak görmek, rüyayı gören kimsenin isteklerini gerçekleştirmek uğruna verdiği emeklerin boşa çıkmasına tabir edilir.

Rüyada Kundaklanmak

Rüyada kundaklanmak, rüya sahibinin bir kimsenin etkisinde kalarak, yanlış yollara başvurması olarak tabir edilir. Özellikle, rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan bir düşmanı tarafından etki altında kalmasına, rızkını bu nedenle azaltmasına hatta haksız kazanca başvurmasına yorumlanır.

Rüyada Kundak Almak

Rüyada kundak almak, birçok rüya alimi tarafından güzel ve hayırlı başlangıçlara yorumlanmıştır. Bir evlilik niyeti ya da bir işe girişim durumu bu rüya ile birlikte söz konusu açıklama olarak tabir edilir. Genel olarak yapılan yeni ve kısmeti bol işlere tabir edilir.

Rüyada Kundakta Bebek Emzirmek

Rüyada kundakta bebek emzirmek, rüya sahibini ve yakın çevresini ilgilendiren müjdeli bir habere delalet eder. Özellikle, devlet kapısında resmi bir işin sonuca bağlanmasına ya da hayırsız gibi görünen bir durumdan hayırla çıkılmasına yorumlanır. Gelen müjdeli haberle birlikte kişinin maddi ve manevi açıdan huzur bulmasına da tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani