Rüyada “Rüyada Kumsal Görmek” Görmek

Rüyada Kumsal Görmek

Rüyada kumsal görmek, sahip olunacak bol rızka, nimete bu rızkın kişiye Allah tarafından helal yollardan gönderileceğine delalettir. Rüyada kumsalda uyumak, gerçek yaşamda nasıl kişiye huzur veriyor ise, rüyada kumsal görmek de kişinin ilerleyen zamanlarda sahip olacağı huzura delalettir. Eğer bu kimse geçmiş yaşamında kendisini çok zorlayan, üzen, yoran sıkıntılar yaşamış ise, bu rüya artık bu kişiye sıkıntılarının bittiğini verdiği mücadelenin sona erdiğini gösteren bir işarettir.

Rüyada Kumsal Görmek İslami Anlamı

Rüyada kumsal görmek hakkında, Büyük din alimleri de birtakım olumlu yorumlar yapmışlardır. Buna göre Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada kumsalda görülen kum, zenginliğe, bolluk ve berekete, mala mülke ve dünyalığa, sahip olunacak bu malı hayır yolunda harcamaya delalettir. Ayrıca büyük alim bu rüya için, dünya işleri ve din işleri ile meşgul olmak biçiminde bir tabirde bulunmaktadır.

Rüyada görülen kumsal ve özellikle kum hakkında Kirmani (r.a) yorumu; hesabı tutulamayacak kadar geniş bir mal varlığına işaret eder. Bu mal varlığı, kişiye dünya yaşamında huzuru ve saadeti getirmekte, kişi bu malını yoksullara ve ihtiyaç sahiplerine yardım ederek harcamaktadır. Aynı zamanda bu rüya, kişinin ailesi ve evlatları için mal edinmesi anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kumsalda Uyumak

Rüyada kumsalda uyumak, bir kimsenin emeklerinin karşılığında edineceği refaha delalettir. Kişi uzun süren çabalarının karşılığında iyi yerlere gelecek ve geri kalan ömrünü dinlenerek, huzur içinde geçirecektir.

Rüyada Kumsalda Gezmek

Rüyada kumsalda gezmek, genellikle hayırlı olarak tabir edilen bir rüyadır. Bu rüyanın sahibi bekar ise, evlenir. Borcu var ise, borcunu öder, hastalığı varsa veya ailesinden birileri hasta ise iyileşir. Bu rüya sağlıklı, huzurlu, mutlu geçecek günlerin habercisidir.

Rüyada Kumsalda Uzanmak

Rüyada kumsalda uzanmak, sevilen kimseler ile geçirilecek mutlu bir zamanı temsil eder. Bu rüyayı gören kişi, yeni bir hayat dönemine başlar. Bu hayat kendisine bol rızk kapıları açar. Bundan sonraki yaşamında maddi ve manevi hiçbir sıkıntı yaşamadan huzurlu bir hayata sahip olur.

Rüyada Kumsalda Para Toplamak

Rüyada kumsalda para toplamak, şans ile tabir olunur. Bu rüyayı gören kimseler şans oyunlarından veya miras yolu ile büyük bir servete sahip olabilirler. Aynı zamanda kumsaldan toplanan paralar her türlü kısmet ile açıklanmaktadır. Bu kısmet hayırlı bir eş veya evli kimseler için yeni doğacak hayırlı bir evlat olabilir.

Rüyada Kumsalda Koşmak

Rüyada kumsalda koşmak, özgürlüğü temsil eder. Bu özgürlük, kişinin kendisine zulüm edenlerden kurtulması veya borçlarını ödeyip kurtulması olarak da yorumlanabilir. Aynı zamanda rüya sahibinin sıkıntılarından arınacağına, yüzünün güleceğine, maddi ve manevi birçok kısmetin sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Kumsalda Güneşlenmek

Rüyada kumsalda güneşlenmek, kişinin sağlığı ile açıklanır. Bu rüyanın sahibi olan kişi ruhsal ve bedensel olarak şifa bulur. Bu rüya, kötü alışkanlıklardan kurtulmakla da yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani