Rüyada “Rüyada Kumru Görmek” Görmek

Rüyada Kumru Görmek

Rüyada Kumru görmek, hayırlı olarak tabir edilen rüyalar arasındadır. Rüyada kumru tutmak, bu rüyayı gören kişinin işlerinin sıkıntısız devam etmesine, hayatında sıkıntısız ilerleyeceğine işarettir. Rüyada kumru yuvası görmek, sağlıklı bir hayat yaşayacağına ve huzurlu bir hayatı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kumru görülmesi, iyi olarak tabir edilir ve rüya sahibine müjdeli haber geleceğine dikkat çeker. Rüyada kumru beslemek, sevdiği kişi ile küsse barışmaya, uzaksa kavuşmaya yorumlanır. Rüyada kumru yakalamak, ayrıca sevdiği kişi ile arasında sevgi, merhamet bağının kuvvetli olacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Kumru Görmek İslami Anlamı

İmam Cafer-i Sadık (r.a.) rüyada kumru görmek ile ilgili olarak 3 tabirde bulunmuştur. Bunlar kadın, hizmetkar ve evlattır. İbn-i Sirin (r.a.) rüyada görülen kumrunun dini yönden eksik, şefkat ve merhamet sahibi olmayan ve anlaşılması zor bir kadına işaret ettiğini buyurmuştur.

Rüyasında bir kumru sahibi olduğunu gören bekar bir erkeğin aynı özelliklerde bir kadınla evleneceğine tabir etmiştir. Rüyasında kumru eti yediğini gören kişinin ise yedi et miktarınca maddi kazanç elde edeceği şeklinde yorumlamıştır. Kirmani (r.a.) rüyasında evinin çatısına kumru konduğunu ve kumrunun burada öttüğünü gören kişinin iyi bir haber alacağı şeklinde tabirde bulunmuştur.

Rüyada Kumru Yakalamak

Rüyada kumru yakalamak rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağı bir fırsat sahibi olacağına, bu fırsat sayesinde tüm problemlerinden arınma şansı yakalayacağına yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin borcu var ise borçlarını ödeyeceğine, maddi sıkıntı içerisinde ise elinin bollaşacağına dikkat çekmektedir.

Rüyada Kumru Yemek

Rüyada kumru yemek rüyayı gören kişinin cimri olarak tabir edilen özellikte olduğunu, maddi imkanı olmasına rağmen kısarak para kullandığını göstermektedir. İhtiyacı olmasa da yaşam koşullarını düşürerek para biriktirmeye çalıştığını gösterir.

Rüyada Kumru Yumurtası Görmek

Rüyada kumru yumurtası görmek rüyayı gören kişinin iyi niyetli bir kişi olduğunu, gönlünün zengin olduğunu göstermektedir. Bu kişinin çevresindeki herkese yardım etmek için uğraşan bir yapısı vardır.

Rüyada Kumru Yuvası Görmek

Rüyada kumru yuvası görmek rüya sahibinin ailesine çok düşkün, onları çok benimseyen ve koruyan bir yapıya sahip olduğunun göstergesidir. Ailesinin yanında sevdiklerine de çok düşkün bir yapısı olan kişiyi simgeleyen bir rüyadır.

Rüyada Kumru Öldürmek

Rüyada kumru öldürmek sıkıntılı şansızlıklarla dolu bir dönem içerisine girileceği, aksiliklerin baş göstereceği ve basiret bağlanması yaşanacağı bir dönem olacağı şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Kumru Sevmek

Rüyada kumru sevmek hayırlı kazanç sağlamaya, iş konusunda büyük girişimler içerisinde olmaya, çevresindeki kişileri koruyup kollamaya yorumlanmaktadır. Ayrıca sahip olunan maddi birikiminde azalacağına dikkat çekmektedir.

Rüyada Kumru Tutmak

Rüyada kumru tutmak rüya sahibinin kendi içerisinde bir korku yaşayacağını göstermektedir. Ayrıca bir olayın aydınlığa kavuşacağı şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Kumru Sesi Duymak

Rüyada kumru sesi duymak önüne güzel fırsatlar çıkacağı ve bu şekilde sıkıntılarından kurtulacağı ve rahat yaşayacağını simgeler. Aile hayatında yaşadığı sıkıntıların son bulacağı ve güzel gelişmeler yaşanacağına da delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani