Rüyada “Rüyada Kümes Görmek” Görmek

Rüyada Kümes Görmek

Rüyada Kümes görmek, rüya sahibinin son zamanlarda hanesinde çektiği sıkıntıların son bulmasına delalet eder. Rüyada kümes dolusu güvercin görmek, İslami açıdan bu rüya huzurlu ve mutlu bir haneye yorumlanmıştır. Rüya alimlerinden olan İmam Nablusi (r.a) rüyada kümes dolusu yumurta gören kimse için, hayırlı ve kısmetli bir evliliğe, ortaklığa ve birliğin artmasına yorumlamıştır. Rüyada kümes hayvanları görmek, verilen doğru çabalar sonrasında rüya sahibinin de kısa zamanda maddi ve manevi pek çok olanağa sahip olmasına delalet eder.

Rüyada Kümes Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kümes görmek, rüya sahibinin ev gibi kısmetli bir mala konması, miras yoluyla bir yatırım yapması şeklinde tabir edilebilir. Rüyada görülen kümes, özellikle geçmiş zamanlarda bazı problemlerin oluşmasına neden olan kişilerin bu durumdan pişmanlık duymasına, hanesindeki kişilerden af dilemesine ve böylece doğru yolu bularak kısa zaman içerisinde hanesine bereketi getirmesine yorumlanır.

Rüyada Kümes Temizlemek

Rüyada kümes temizlemek, hane içerisinde olan tüm huzursuzluğun giderilmesine, haneye huzur ve bereketin getirilmesine delalet eder. Özellikle, rüya sahibinin gönül huzursuzluğunun son bulmasına, hane içerisinde yeniden düzenin sağlanmasına yorumlanır.

Rüyada Kümes Yapmak

Rüyada kümes yapmak, iki farklı şekilde yorumlanmıştır. Rüyanın ilk yorumu genel olarak yeni bir evliliğe ya da hane içerisindeki ilişkileri güçlendiren bir durumun gerçekleşmesine delalet eder.

Rüyada Kümes Yıkmak

Rüyada kümes yıkmak, rüya sahibinin ortak olacağı olumsuz durumlara delalet eder. Rüya sahibinin bir kimse ile ortak iş yaparak, haksız kazanca konmasına, birinin hakkına girmesine ve kişilerin hanesinde huzursuzluk yaratmasına yorumlanır. Bu rüya tüm rüya alimleri tarafından da olumsuz durumlara şahitlik etmeye ya da kötü kişilerle ortak olmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Kümese Saklanmak

Rüyada kümese saklanmak, rüyayı gören kimsenin zamanında yaptığı hatalardan pişman olmasına, hanesinde yeniden birlik ve düzenin kurulmasını istemesine delalet eder.

Rüyada Kümeste Tavuk Görmek

Rüyada kümeste tavuk görmek, rüyayı gören kimsenin maddi açıdan hanesine sağlayacağı imkanlara tabir edilir. Kişinin bir anda büyük bir kazanç elde etmesi, yeni yatırımlara ortak olması bu sayede hanede var olan imkanları artırarak, ilerleyen zamanlarda daha huzurlu ve bereketli bir haneye kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Kümeste Yatmak

Rüyada kümeste yatmak, maddi açıdan rüya sahibinin istediklerini elde edebilmesi için mücadele etmesine delalettir. Sadece maddi açıdan değil, eğitim ya da hane içerisinde manevi bir konuyla da ilgili olarak kişinin zorlu bir mücadeleden geçmesine yorumlanır.

Rüyada Kümes Hayvanı Görmek

Rüyada kümes hayvanı görmek, hanenin kalabalıklaşmasına, kısmetli olaylarla birlikte hane sayısının artmasına delalet eder. Özellikle, evlilik ya da bebek haberi gibi kısmetli bir işin kısa zamanda haneye müjdeli haber olarak gelmesine yorumlanır.

Rüyada Kümese Girmek

Rüyada kümese girmek, rüya sahibinin yeni bir iş içerisine girmesine yorumlanır. Bu bir iş olabileceği gibi hanesinde mutlulukla karşılanan bir durum şeklinde de yorumlanabilir. Özellikle, kısmeti bol ve kalabalık olan işlere el atılmasına, rüya sahibinin bu işlerden sonra çevresi tarafından hürmetle karşılanan kişi statüsüne erişmesine tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani