Rüyada “Rüyada Kumbara Görmek” Görmek

Rüyada Kumbara Görmek

Rüyada Kumbara görmek, birikim yapmak ile yorumlanır. Rüyasında kumbara gören kişi, gelecek için birikim ve yatırım yapmalıdır. Rüyada kumbara almak ise, gereksiz harcamalardan kaynaklı yaşanacak sorunların habercisidir. Rüyada kumbara bulmak ile ilgili alimlerin İslami olarak yaptıkları yorumları şöyledir. Rüyada başkasına dolu kumbara vermek, çevreye yapılan yardımlardan dolayı dua almak ile tabir edilir.

Rüyada Kumbara Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kumbara görmek, İbni Şirin (r.a) bu rüya ile ilgili olarak, birikimin yapılması dönemin geldiğini bildirir demiştir. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada görülen kumbarayı, miras ve miras ile kurulacak işe yormuştur. İmam Nablusi (r.a) Kumbara görmek, birikimler ile mal sahibi olmaktır yorumunu yapmıştır. Rüyada kumbara kaybetmek, dikkatsiz mal sahibi ve mal peşinde olan düşman ile de tabir edilmektedir. Rüyasında başkasının kumbarasını kaybeden kişi, yaşattığı hayal kırıklıklarından kaynaklı üzüntüler yaşayacak ve utanacaktır.

Rüyada Boş Kumbara Görmek

Rüyada boş kumbara görmek, maddi tutarsızlıklar sonucunda yaşanacak sorunlar ile tabir edilir. Rüyasında boş kumbara gören kişi, zor zamanlarında kimseden yardım alamayacaktır ve bu neden ile birikim yapmalıdır. Boş kumbara güvenilen kişilerden beklenen yardımın gelmemesi ile de tabir edilir. Rüyada boş kumbara bulmak, maddi gücü zayıf olan kişiler ile tanışmak ile tabir edilir.

Rüyada Kumbara Kaybetmek

Rüyada kumbara kaybetmek, mal ve para kayıpları ile tabir edilir. Rüyasına kumbarasını kaybettiğini ve üzüldüğünü gören kişi, maddi yardımları sonucunda kullanıldığını anlayacak ve üzüntülü günler geçirecektir.

Rüyada Kumbara Almak

Rüyada kumbara almak, tutumlu kişileri temsil eder. Rüyasında kumbara aldığını gören kişi, maddi sorumluluklar alacak ve hayatına farklı şekilde devam edecektir. Rüyada alınan kumbara toplu paraların yatırımlarda kullanılması anlamına gelmektedir. Rüyada kumbara alan birini görmek, başkalarının tutum ve iradesine özenmek ile yorumlanır.

Rüyada Dolu Kumbara Görmek

Rüyada dolu kumbara görmek, bereketli kazanç ile tabir edilir. Rüyasında dolu kumbara gören kişi, maddi destekler alacak ve bu sayede mal sahibi olacaktır. Rüyada dolu kumbara bulmak, beklenmeyen kişilerden alınan maddi yardım ile elde edilen güç anlamına gelir.

Rüyada Kumbara Kırmak

Rüyada kumbara kırmak, birikimlere güvenilerek verilen sözler ve zamanı gelmeden harcanan yatırımlar ile tabir edilir. Rüyada kumbara kırmak, kısa süreli maddi sıkıntılar yaşamak, işsiz kalmak ile de tabir edilir.

Rüyada Kumbarayı Açmak

Rüyada kumbarayı açmak, fırsat yakalamak, ucuza mal almak ve aniden lazım olacak para ile yorumlanır. Rüyasında kumbarasını açtığını gören kişi, almak istediği şeyler hakkında kararsız kalan ve düşünen kişidir.

Rüyada Kumbaradan Para Almak

Rüyada kumbaradan para almak, maddi sıkıntıları kimseye belli etmemek ve kendi kendine yeten kişiler ile yorumlanır. Rüyasında kumbaradan para aldığını gören kişi, dik başlı ve kimseye boyun eğmeyen kişidir. Rüyada kumbaradan para almak, acil ihtiyaçların olacağı durumlar yaşamak ve borç vermek ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Kumbara Görmek

Rüyada büyük kumbara görmek, birikimin fazla olması ve alınacak malın değerli olması ile tabir edilir. Rüyasında büyük kumbara gören kişi, büyük yatırımlar yapacağı fırsatlar yakalayacak ve bu fırsatları değerlendirecektir. Büyük kumbara yüksek gelirli iş ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani