Rüyada “Rüyada Kumaş Kesmek” Görmek

Rüyada Kumaş Kesmek

Rüyada Kumaş kesmek, rüya sahibinin hane içerisinde gerçekleşen bazı olaylardan rahatsızlık duymasına ve hanedeki kişilerle küslük yaşamasına delalet eder. Dini açıdan rüyada beyaz kumaş kesmek, bir ortaklığı ya da ilişkiyi tekrardan başlatmak ile tabir edilir. Rüya alimlerinden olan Cafer-i Sadık (r.a) rüyada makasla kumaş kesmeyi, kişiyi rahatsız eden durumlardan uzaklaşmaya ve ortaklıkların son bulmasına yorumlamıştır. Rüyada siyah kumaş kesmek, İlk başta olumsuz şekilde algılanan olayların ilerleyen zamanlarda olumlu olarak gelişme göstermesine de tabir edilir.

Rüyada Kumaş Kesmek İslami Anlamı

Rüyada Kumaş kesmek, özellikle ikili ilişkilerde problemlerin yaşanması sonucunda kişinin birlikteliğini sonlandırması, düşmanları ile arasına mesafe koyması, kendisini zor duruma düşüren olaylardan uzaklaşarak, doğru yolu bulması şeklinde tabir edilir.  Özellikle, maddi açıdan birliğin bozulması ya da iyi giden ilişkilerin bir anda bitmesi şeklinde tabir edilir.  Bu işler, genellikle bir evlilik ya da ortaklık ilişkisi olabilir. Hane büyükleri bir ortaklığa ya da iş ilişkisine izin vermese de rüya sahibi alacağı kararlardan sonra kısmeti bulacak, hanesine bereket kazandıracaktır şeklinde rüya yorumlanır.

Rüyada Elbiselik Kumaş Görmek

Rüyada elbiselik kumaş görmek, rüyayı gören kimsenin mutlu bir olaya adım atacağına delalet eder. Özellikle, kişinin ilerleyen dönemlerde kısmetini ve hane içerisinde rızkını artıran olayların gelişeceğine yorumlanır. Yeni bir iş ya da olay şeklinde tabir edilir.

Rüyada Makasla Kumaş Kesmek

Rüyada makasla kumaş kesmek, rüya sahibinin olumsuz şekilde zarar gördüğü tüm olaylardan uzaklaşması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bıçakla Kumaş Kesmek

Rüyada bıçakla kumaş kesmek, ansızın gerçekleşecek olaylara delalet eder. Bu rüya kişinin hayatında beklenmedik şekilde ortaya çıkan düzensizliğe ve bozukluğa yorumlanır.

Rüyada Kesilmiş Kumaş Görmek

Rüyada kesilmiş kumaş görmek, iki farklı şekilde tabir edilir. Rüyanın ilk yorumu yarım kalan işleri tamamlama şeklinde yorumlanır. Bu yarım kalan iş bir borcun ödenmesi, eğitime devam edilmesi ya da biten bir ilişkinin başlaması şeklinde olabilirken, diğer yorum ise rüyayı gören kişinin yakın çevresinden duyacağı olumsuz haberlerdir.

Rüyada Kumaş Katlamak

Rüyada kumaş katlamak, kötü giden işleri birisinin yardımı ile düzene sokmaya ve bu sayede tekrar bereket elde etmeye delalettir. Özellikle, maddi açıdan bir sıkıntı içerisinde olan kişi hanesinden bir büyüğün yardımı ile yeniden kazanç elde edecek ve rahatlığa erecektir şeklinde rüya yorumlanır.

Rüyada Kumaş Yıkamak

Rüyada kumaş yıkamak, rüya sahibinin bir işe başlaması ve bu sayede kısmetini artırması şeklinde yorumlanabilir. Ayrıca, kişinin çevresi tarafından onaylanmayan bir durumunun ilerleyen zamanlarda hayırlı işlere vesile olmasına da tabir edilir.

Rüyada Çiçekli Kumaş Görmek

Rüyada çiçekli kumaş görmek, kişinin hanesinde bereketin ve güzel günlerin gelmesine yorumlanır. Özellikle, kötü günlerden sonra huzura ermeye ve ilerleyen zamanlarda nasibi bol işlere adım atmaya delalet eder.

Rüyada Siyah Kumaş Görmek

Rüyada siyah kumaş görmek, rüya sahibinin ciddi bir konu ile karşı karşıya kalmasına yorumlanır. Genellikle iş hayatıyla ilgili bazı sorunların ortaya çıkmasına ya da devlet kapısında bekleyen bir işin askıya alınmasına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani