Rüyada “Rüyada Kumaş Görmek” Görmek

Rüyada Kumaş Görmek

Rüyada Kumaş görmek, rüya sahibinin hayatındaki yaşam şeklini ve geleceğine yönelik planlarını işaret eden rüyada kumaş görmek, aynı zamanda hayatındaki yapılan yanlışları, hataları, günahları diye yorumlanır. Rüyada kumaş kesen birini görmek, bu rüyayı gören kişi hayatında bazı yanlış kararlar alıp tekrar hatalar yapmasına ve bu yaptığı hataların karşılığını daha sonradan acısını çekeceğine yorumlanır.

Rüyada kumaş yemek, kişinin hayatında göreceği sıkıntılara, zorluklara ve zahmetlere katlanacağı ve kötü haberler alarak bunlar için çok üzülecektir. Kötü ve zor günler geçirecek olan rüya sahibi yaptığı hatalar yüzünden bu sıkıntılara kendisi sebep olacaktır.

Rüyada Kumaş Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kumaş görmek, İmam Nablusi (r.a) bu rüya ile ilgili olarak demiştir ki;  eğer bu rüyada gördüğü kumaş renkli ise kişinin dini ve dünyası olarak yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi bir devlet dairesinde çalışan memur ise, kazancının bol olacağına, ucuzluk ve bolluk içinde yaşayacağına işaret eder. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında kumaş gören kişi eğer yeşil renkte bir kumaş görmüş ise bu rüya sahibi için hayırlıdır. Eğer kişi kırmızı renkte bir kumaş gördüyse bu da rüya sahibi için hayırsız rüyadır.

Rüyada Kumaş Almak

Rüyada kumaş almak, kişinin kendi hayatında çok mutlu olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bol kazançlar sağlayacak ve sıkıntı çekmeyecektir. Ayrıca kısmeti açılıp huzurlu, mutlu olacaktır.

Rüyada Kumaş Kesmek

Rüyada kumaş kesmek, rüyayı gören kişinin karşısına çıkacağı bir nedensiz yere olaya çok fazla sinirleneceği çok fazla kızacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören rüya sahibi gerçek hayatta da çok çabuk sinirlenen bir yapıya sahiptir.

Rüyada Kumaş Dikmek

Rüyada kumaş dikmek, rüya sahibinin kötü giden işlerinin düzeleceğine ve istediği gibi yoluna gireceğine, hayatındaki zorlukları aşacağına delalet eder. Kötü haberlerden kurtulup şansının açılacağı anlamına gelir.

Rüyada Kumaş Biçmek

Rüyada kumaş biçmek, bu rüyayı gören rüya sahibi hayatında bur çok çaba göstermiştir. Her işi en iyi şekilde yapmak için çabalayıp ve her gün bu işi en iyi yapmanın telaşı içindedir.

Rüyada Kumaş Dükkanı Görmek

Rüyada kumaş dükkanı görmek, bu rüyanın rüyayı nasıl gördüğüne göre farklı anlamları vardır. Eğer kişinin rüyada gördüğü dükkan temiz ise rızk, hayır ve bolluk anlamına gelir. Eğer kişinin rüyada gördüğü dükkan kötü ve pis ise hastalığa ve kişinin çekeceği sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada Kumaş Topları Görmek

Rüyada kumaş topları görmek, rüya sahibinin iş için sevdiklerinden ayrı kalacağına ve bu yüzden sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Rüyada Yırtık Kumaş Görmek

Rüyada yırtık kumaş görmek, kişinin hayatında istediği her şey kendi istediği gibi gerçekleşecektir. Ama eğer çok dikkat etmezse hayatında büyük sıkıntı ve üzüntü yaşayacaktır. Bazı yorumculara göre bu rüya, zamanla çok zengin olup malını daha da arttıracağına yorumlar.

Rüyada Parlak Kumaş Görmek

Rüyada parmak kumaş görmek, rüya sahibinin çekeceği sıkıntı ve eziyettir. Rüya sahibi bazı kişilerle tartışma içine girecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani