Rüyada “Rüyada Kumarhane Görmek” Görmek

Rüyada Kumarhane Görmek

Rüyada Kumarhane görmek, farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada kumarhane görmek, hara kazanç sağlanan iş ile tabir edilir. Rüyada kumarhane görmek, tehlikeli ve yasak işleri yapmak ile de yorumlanır. Rüyada kumarhane görmeyi, alimler İslami olarak şöyle tabir etmişlerdir.

Rüyada Kumarhane Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kumarhane görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak haram mal, para ve hayırsız eş ile yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a.) Rüyasında kumarhane gören kişi, yalan ile işler yaparak para kazanacak ve bu paradan hayır görmeyecek yorumunu yapmıştır. Kirmani (r.a) Rüyada kumarhane görülmesi, hayırlı değildir ve zarara uğrayacak işler yapılması anlamındadır demiştir.

Rüyada Kumarhane Soymak

Rüyada kumarhane soymak, çözüm olarak bulunan şeylerin yanlış olduğunu temsil eder. Rüyasında kumarhane soyduğunu gören kişi, haram olan mala ortak olacaktır. Kumarhane soymak, bilerek hak yemek ve bu şekilde geçim sağlamak ile tabir edilir. Rüyada kumarhane soyan birini görmek, suç saklamak ve suçları üstünü kapatmak ile tabir edilir.

Rüyada Kumarhanede Çalışmak

Rüyada kumarhanede çalışmak, fazla para kazanmak ve bunu yanlış yollar ile yapmaktır. Rüyasında kumarhanede çalıştığını gören kişi, ortaklık teklifleri alacak ve bu tekliflerden birini kabul edecektir. Kumarhanede çalışmak riskli ve tehlikeli işlere yatırım yapmak ve kayıplar yaşamak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kumar Oynamak

Rüyada kumar oynamak, sorumsuzluk ve kötü işler yapmak ile yorumlanır. Rüyasında kumar oynadığını gören kişi, elindeki mal ile bir işe yatırım yapacak ve sonucunda borçlu çıkacaktır. Kumar oynamak, kendini ve başkalarını tehlikeye atan kişiler ile de yorumlanır. Rüyada kalabalık şekilde umar oynadığını gören kişi, akrabalarının da desteği ile yanlış işler yapacaktır. Rüyada kumar oynayan kişileri görmek, yapılmak istenen işlerin hayırsız olduğunun habercisidir ve rüya sahibi yapacakların vazgeçmelidir.

Rüyada Kumarhaneye Gitmek

Rüyada kumarhaneye gitmek, farklı arayışlar içinde olan ve ne yapacağını şaşırmış kişiler ile yorumlanır. Rüyasında kumarhaneye gittiğini gören kişi, hayatında sahip olduklarından yana memnun olmayan ve kendine başka bir hayat kurmak için aceleci davranan kişidir. Rüyada kumarhaneye giden birini görmek, başkalarının yaptığı yanlışlara engel olunması gerektiği ile tabir edilir.

Rüyada Kumarhanede Para Kazanmak

Rüyada kumarhanede para kazanmak, haram olan şeyler ile yorumlanır. Rüyasında kumarhanede para kazandığını gören kişi, aç gözlü ve parayı seven kişidir. Rüyada kumar oynayarak para kazanan birini görmek, başkalarının malını kıskanan ve fesatlık yapan kişiler ile yorumlanır. Kumarhanede para kazanmak, mal düşmanı kadın akraba ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kumarhane İşletmek

Rüyada kumarhane işletmek, yasal olmayan işler yapmak ve bu durumdan korkmamak ile yorumlanır. Rüyasında kumarhane işlettiğini gören kişi, usulsüz ve uygunsuz işler yapacaktır. Rüyada kumarhane işleten bir tanıdık görmek, haram olduğu bilinen paradan, pay almak için uğraşmak ile tabir edilir. Rüyada kumarhane işletmek, uygunsuz işlere ortak aramak ile de yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani