Rüyada “Rüyada Kumar Oynamak” Görmek

Rüyada Kumar Oynamak

Rüyada Kumar oynamak, hayırsız ve kötü şekillerde yorumlanır. Rüyada kumar oynadığını görmek, tehlikeli işler yapmak ile tabir edilir. Rüyasında kumar oynadığını gören kişi, büyük zararlar alacak ve çok zor günler geçirecektir. Rüyada kumar oynayan birini görmek ile alakalı alimlerin İslami yorumları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Kumar Oynamak İslami Anlamı

Rüyada Kumar oynamak, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, hatalar yapacak ve batacaktır demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada kumar oynamayı, uygunsuz ve haram münasebetler ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada oynanan kumarı, kötü düşünce ve hileli amaçlar ile yorumlamıştır.

Rüyada Kumar Fişi Görmek

Rüyada kumar fişi görmek, yanlış arkadaşlık ve düşünce ile yorumlanır. Rüyasında kumar fişi gören kişi, yapılan çağrılara sessiz kalmayıp, yanlış işlere ortak olur. Rüyada kumar fişi görmek, maddi kayıplar yaşamak ile de tabir edilir.

Rüyada Kumar Makinası Görmek

Rüyada kumar makinası görmek, peş peşe günah işleyen ve hatalar yapan kişiler ile tabir edilir. Rüyasında kumar makinasında kumar oynadığını gören kişi, yanlış yatırımlar yapacak ve dolandırılacaktır. Rüyada kumar makinası görmek, mal kaybı ve değersizlik ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Eşinin kumar Oynadığını Görmek

Rüyada eşinin kumar oynadığını görmek, yaşanan sıkıntıların üçüncü şahıslardan kaynaklı olduğu ile yorumlanır. Rüyasında eşini kumar oynar iken gören kadın, eşi tarafından terk edilecektir. Rüyasında eşini kumar oynar iken gören bir erkek, eşi tarafından aldatılacaktır. Rüyada eşini kumar oynar iken gören kişilerin, aile arasında ki ilişkileri bozulacak ve tatsızlıklar yaşayacaklardır.

Rüyada Kumarhane Görmek

Rüyada kumarhane görmek, yanlış ortamda bulunulması nedeni ile suç ortağı sayılmak ve yargılanmak olarak yorumlanır. Rüyasında kumarhane gören kişi, seçimler yapmak zorunda kalan ve her şekilde yanılacak olan kişidir.

Rüyada Kumar Oynatmak

Rüyada kumar oynatmak, kötü düşüncelere ve hırslara sahip insanlar ile yorumlanır. Rüyasında kumar oynattığını gören kişi, insanları kandıran ve onları zor durumda bırakan kişidir. Rüyada kumar oynatmak, iyi olamayan işleri iyi gibi göstererek insanlardan yardım istemek ile yorumlanır.

Rüyada Kumarbaz Görmek

Rüyada kumarbaz görmek, düşmanları ve kötü niyetli kişileri fark etmek ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, aldığı zararların kaynağını bulacak ve ondan uzaklaşacaktır. Rüyada kumarbaz bir adam görmek, akrabalar içinde olan sahtekar kişiler ile yorumlanır. Rüyada kumarbaz bir kadın görmek, arkadaşlar arasında olan kötü niyetli kişiler ile yorumlanır.

Rüyada Kumar Borcu Görmek

Rüyada kumar borcu görmek, ödenemeyecek borçların alınması ile tabir edilir. Rüyasında kumar borcu olduğunu gören kişinin ölüm şekli iyi olmayacaktır. Rüyada kumar borcu görmek, şeref ve namus bakımından zayıf ve ar damarı çatlamış kişiler ile de tabir edilir.

Rüyada Kumar Parası Görmek

Rüyada kumar parası görmek, sahiplenmek ve yüzsüzleşmek ile yorumlanır. Rüyasında kumar parası gören kişi, hakkı olmayan mal ve paraları sahiplenerek, kendini savunan ve yalan söyleyen kişidir. Kumar parası görmek, hayırsız iş ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Zar Görmek

Rüyada zar görmek, her şeyi şansa bırakmak ve çabalamamak ile yorumlanır. Rüyasında zar gören kişi, kendini güçlü sanan fakat her şeyden korkan kişidir. Rüyada zar görmek, hayatı umursamayan ve ciddiye almayan kişileri de delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani