Rüyada “Rüyada Kumanda Görmek” Görmek

Rüyada Kumanda Görmek

Rüyada kumanda görmek, kendini lider olarak gören kişiler ile yorumlanmaktadır. Rüyasında kumanda gören kişi, her konuda söz sahibi olmak isteyen kişidir. Rüyada kumanda görülmesi ile alakalı alimlerin dini açıklamaları şu şekilde olmaktadır. Rüyada başkasında kumanda pili görmek, kısa süreli küslükler ile yorumlanır. Rüyada kırık kumanda görmek, söz geçiremeyen ve etkili olamayan aile büyüklerini de temsil etmektedir.

Rüyada Kumanda Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kumanda görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak, sorumluluk almaktadır demiştir. İbni Şirin (r.a) Rüyada kumanda görmeyi, her konuya hakim olan ve güç sahibi olan kişiler ile yorumlamıştır. Rüyada birinin kumanda fırlattığını görmek, gerçeklerin ve saklanan şeylerin ayyuka çıkması ile yorumlanmaktadır. Rüyada uzaktan kumanda almak, güçlü kişilerden destek almak ile tabir edilmektedir.

Rüyada Televizyon Kumandası Görmek

Rüyada televizyon kumandası görmek, gerçek ile alakası olmayan konularda vaatlerde bulunmak ile yorumlanır. Rüyasında televizyon kumandası gören kişi, her konu hakkında bilgi sahibi olduğunu ve her konuya karışma hakkı olduğunu düşünen kişidir. Rüyada televizyon kumandası ile kanal değiştirmek, basit ve kolay işleri seven, tembel kişiler ile tabir edilmektedir.

Rüyada Araba Kumandası Görmek

Rüyada araba kumandası görmek, mal düşkünü kişiler ile yorumlanır. Rüyasında araba kumandası gören kişi, sahip olmak istediği mallar uğruna her yola başvuracaktır. Rüyada araba kumandası görmek, kolay kazanılmış para ile mal sahibi olmaktır.

Rüyada Kumanda Pili Görmek

Rüyada kumanda pili görmek, kısa ömürlü ilişkiler ile yorumlanır. Rüyasında kumanda pili gören kişi, ilişkisini devam ettiremeyecektir. Rüyada kumandaya pil takmak, sonu olmayan işlerde ısrarcı olmak ve zorlamak ile yorumlanır.

Rüyada Klima Kumandası Görmek

Rüyada klima kumandası görmek, rahatına düşkün kişiler ile yorumlanmaktadır. Rüyasında klima kumandası gören kişi, rahatına düşkün ve zor işleri sevemeyen kişidir. Rüyada klima kumandası aramak, yapılacak işler için kolay yol aramak ile tabir edilmektedir.

Rüyada Kumanda Almak

Rüyada kumanda almak, emir altına almak ve kullanmaktır. Rüyasında kumanda aldığını gören kişi, çevresindeki kişileri emir altına alacaktır. Rüyada kumanda alan birini görmek, etrafındaki insanları kullanan kişileri temsil eder.

Rüyada Kumanda Fırlatmak

Rüyada kumanda fırlatmak, söz geçirememek ile yorumlanır. Rüyasında kumanda fırlattığını gören kişi, yöneticilik yapmayacak ve kontrolü elinde tutamayacaktır. Rüyada birine kumada fırlatmak, zor kullanmak ve tehdit etmek ile yorumlanır.

Rüyada Uzaktan Kumanda Görmek

Rüyada uzaktan kumanda görmek, makam ve mevki sahibi olan kötü kişiler ile yorumlanır. Rüyasında uzaktan kumanda gören kişi, gücünü kötüye kullanan ve kötü işler yapan kişidir. Rüyada görülen uzaktan kumanda, arabuluculuk yapan kişileri de temsil etmektedir.

Rüyada Kırık Kumanda Görmek

Rüyada kırık kumanda görmek, istenilen amaca ulaşılamaması ve planların bozulması ile yorumlanır. Rüyasında kırık kumanda gören kişi, makamını ve gücünü yitirecektir. Rüyada başkasında kırık kumanda görmek, emir altında olmaktan kurtulmak, rahata kavuşmak ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani