Rüyada “Rüyada Kuma Görmek” Görmek

Rüyada Kuma Görmek

Rüyada Kuma görmek, çok da hayırlı şekillerde tabir edilmemektedir. Rüyada kuma getirmek dert, sıkıntı, zorluk, meşakkat, borç ve hastalık manasına gelir. Rüyada eşinin üstüne kuma getirdiğini gören kişinin şansının, kısmetinin ve kısmet kapılarının kapanacak olmasına yorumlanır. Rüyada görülen kuma, kişinin gelirinin ilk önce azalacağına daha sonrasında ise tamamen kesilmesine delalet ettiği ifade edilir. Kuma görmek büyük uğursuzluğa, kötü bir haberler almaya, duyulmak istenmeyen sözler işitmeye, haksızlıkla karşı karşıya kalmaya ve zulüm görmeye denilerek tabir edilir.

Rüyada Kuma Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuma görmek, bu rüyayı gören kişi üzerine iftira atılmasına ve kişinin kendini temize çıkarabilmek için çok uğraş vermesine delalet etmektedir. İmam Nablusi(r.a) demiştir ki: rüyada kuma görmek, hastalığa, körlüğe ve zarara işaret eder. Bazen da kuma görmek, kötü amele, sırların açıklamaya, uğursuzluğa ve üzüntüye delalet eder. Bu rüya, o hanımın bir evin hanımına yardımcı olarak gitmesine fakat onunla birlikte çok güzel bir arkadaşlık kuracağı şeklinde yorulur.

Rüyada Kuma Olmak

Rüyada kuma olmak, pek hayra yorumlanmaz. Çekilebilecek zorluk ve sıkıntıya işaret eder.  Rüyada kuma aldığını gören erkeğin ailesel sıkıntılarının hat safhaya çıkmasına, yapacağı işlerinin sarpa saracağına ve elini attığı her işin kurumasına rivayet olunur.

Rüyada Eşinin Kuma Getirdiğini Görmek

Rüyada eşinin kuma getirdiğini görmek, Bir hanımın rüyasında kendisi üzerine kuma getirilmiş olduğunu görmesi o hanımın çok büyük bir dert içinde kalacağına ve çok zor vakitler geçireceği anlamına gelmektedir. Rüyada eşinin üzerine kuma getirmek birey, sıkıntıya düşecek, eli zorda kalacak, rızkı azalacak, neşesi ve keyfi kaçacak denilir.

Rüyada Kuma Olarak Evlenmek

Rüyada kuma olarak evlenmek, rüyada bir hanımın kuma olmak üzere evlendiğini görmesi, parasını, bir hanenin temizliğine işaret eder. Aynı zamanda yemeğini pişirerek kazanmasına delalet eder. Rüyayı gören kişi, zengin bir evin hanımına bir yardımcı olmak üzere işe başlar ve o evin bütün hizmetini görür, bahçeyle, evle ve çocuklarla ilgilenir diye yorumlanmaktadır.

Rüyada Eve Kuma Gelmesi

Rüyada eve kuma gelmesi, yönetimde karşılaşılacak olan sıkıntılara, hassas gözükecek olan dengelere, zarara ve ziyana; uğursuzluk ve üzüntüye delalet ettiği söylenmektedir.

Rüyada Kuma İle Kavga Etmek

Rüyada kuma ile kavga etmek, rüyada kavga etmek tek bir şekilde tabir edilmemektedir. Rüyada birini tartakladığını görmek, saçını çektiğini görmek, tokat ya da tekme atmak, birini sopayla dövmek o kişi için destek vermek manasına gelir. Aynı şartlar ışığında rüyada bir insandan dayak yemek o kişi için yardım ve destek almak manasına gelir. Rüyada bir halkın ayağa kalkıp isyana kalkışması ya da kavgaya girişmesi orada baş göstermesi muhtemel olan ve tüm halkı alakadar edecek olan sıkıntılara ve zorluklara delalet etmektedir.

Rüyada Metres Görmek

Rüyada metres görmek, alimlerce tarafından pek hayra yorulmamaktadır. Aksine kişinin rüyasında metres görmesi, rüyayı gören kadının hayatının bozulup dağılacağına, geri dönüşü olmayacak olan hayal kırıklıkları ve pişmanlıklar yaşayacağına, kısacası kişinin kendi zararına delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani