Rüyada “Rüyada Kum Görmek” Görmek

Rüyada Kum Görmek

Rüyada Kum görmek, çok hayırlı rüyalardan biridir ve para, servet, mal ve mülk, bolluk, bereket anlamına gelir. Rüyada yemek ise, genellikle maddi zenginlik ile ilişkilendirilir. Rüyada görülen kum ince ise, kişinin dünya işlerinde sağlayacağı başarı demektir. Rüyada görülen kalın kum, iş yerinde gösterilen başarı, yükselme ve ya terfi alma ile yorumlanır.

Rüyada Kum Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kum görmek, Kirmani(r.a)’ya göre bu rüya, birikim yapmak ve harcamalarında kısıtlamaya gitmenin gerektiği ile de alakalıdır. Kişinin dünya malına çok fazla güvenmemesi gerektiği ve muhakkak birikim yapması, parasını boşa harcamaması için bir uyarı olabilir.

Rüyada Kum Yemek

Rüyada kum yemek, kazanç elde etmek ve hayırlı işler görmek demektir. Maddi ve manevi ciddi anlamda güç kazanarak ferah bir yaşamaya tabir olunur. Sağlık alanımda şifa bulmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Kum Taşımak

Rüyada kum taşımak, kısmetlerin açılması, bereketin çoğalması, hane içine sevinçli haberlerin dolması olarak tabir edilir. İç karışıklıklar varsa düzelmesi, miras durumlarının yoluna girmesi anlamına gelir.

Rüyada Kum Elemek

Rüyada kum elemek, insan elemek ve seçmek gibidir. Kişinin kendisine iyi gelen insanları etrafında tutup, sorunlu, bencil ve çıkarcı kişileri hayatından çıkarması olarak tabir edilir. Akrabalar arasındaki fikir ayrılıklarının huzursuzluk vereceği ile ifade edilir.

Rüyada Kum Atmak

Rüyada kum atmak, beladan kurtulmak, problemleri çözmek ve yeni iş girişimlerinde bulunarak rızk elde etmek demektir. Bir konuda tohum atıp onun meyvelerini toplamaya işarettir. Tamamen yeni başlanan bir işi çok iyi kademelere getirmek, gerçek anlamda başarılı bir yer olması olarak da ifade edilir.

Rüyada Kum Kusmak

Rüyada kum kusmak, bereket saçmak, her konuda çok şanslı olmak demektir. Kişinin kendi zenginliğinin herkese fayda sağlaması, herkes tarafından tanınan, sevilen ünlü biri olmaya, insanlara yardım etmeye yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kum Görmek

Rüyada beyaz kum görmek, bir olayın iç yüzünü öğrenmek, haksızlık edilen bir konuda adalete ulaşmak anlamına gelir. Kişinin masumiyetinin anlaşılması ve mutlu günler yaşaması ile ifade edilir. Beyaz kum özgürlük olgusunun ortaya çıkması, kişinin yaşamındaki sıkıntılardan özgürleşmesi, hayatında kendisine ayak bağı olan kişilerden de uzaklaşması olarak ifade edilir.

Rüyada Deniz Kumu Görmek

Rüyada deniz kumu görmek, bereketli, hareketli ve kazanç sağlayacak yeni bir işe girmeye yeni projeleri atılmaya işarettir. Manevi anlamda rahatlamak, psikolojik anlamda iyi durumda olmak demektir.

Rüyada Kum Fırtınası Görmek

Rüyada Kum fırtınası görmek, iç karışıklıklara, dedikoduya, iftiraya ve sıkıntılı hallere işarettir. Art niyetli insanlardan belli konularda uzak durmak iyi olacaktır. Şayet bu kişilerden zarar görülebilir. Kimi zaman da bir sırrın açığa çıkması, zor durumda kalmak anlamına gelebilir.

Rüyada Kum Yığını Görmek

Rüyada kum yığını görmek, maddi anlamda haksız kazanç elde etmeye, kolay yoldan para kazanmaya, şans oyunu gibi işlerde çok başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada kum yığını görmek, bazen birine yüklü miktarda miras kalması anlamına da gelebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani