Rüyada “Rüyada Kuluçka Görmek” Görmek

Rüyada Kuluçka Görmek

Rüyada Kuluçka görmek, rüya sahibini bekleyen çok güzel günlerin olduğuna, bu güzel günlerin pek yakın zamanda geleceğine, kişinin kendisine ve hanesine bolca sevinç geleceğine işarettir. Rüyada kuluçka tavuğu görmek beklenen sınav, mülakat gibi bir durumların olumlu sonuçlanması ve sevinç gözyaşı dökmek ile yorumlanır.

Rüyada kuluçka görmenin psikolojik yorumu, rüyayı gören kişinin çok sabırlı biri olması, birçok konuda kendini kontrol etmesi, doğru adımlar atmak için her daim beklemesi demektir. Rüyada kuluçka görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; bekar kimseler için evliliği işsizler için hayırlı işlere vesiledir.

Rüyada Kuluçka Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kuluçka görmek, şayet rüyayı gören kişi öğrenci değil çalışan ise işinde yükselecek iyi bir mertebeye ulaşacak demektir. Rüyasında kuluçka gören kişi, eğer işsiz bir kimse bu rüyayı görüyor ise iyi bir iş bulacak ve iyi bir kazanç elde edecek demektir. Rüyada kuluçkaya yatan kaz görmek, iş kurmayı düşünen bir kişi bu rüyayı görüyor ise kurduğu iş kendisine çok hayırlı gelecektir.

Rüyada kuluçkaya tavuk yatırdığını görmek, gelecek bir bebek haberinin hane içinde sevinç yaratması anlamına da gelir. Eğer çocuk sahibi olmayı isteyip de çocuğu olmayan birileri var ise yakın bir zamanda bebek haberi müjdesi alacaktır.

Rüyada Kuluçkaya Yatmak

Rüyada kuluçkaya yatmak, bir işi beklemek, bir konuda beklentiye girmek anlamına gelir. Kişi beklediği işte biraz daha sabırlı olmalı, bunun sonucunda meyvelerini toplamalıdır. Aksi durumda bu işten zararlı çıkılabilir.

​​​​Rüyada Kuluçka Makinesi Görmek

Rüyada kuluçka makinesi görmek, çok hayırlıdır. Geçmişte olumsuz sonuçlanmış olan ve sıkıntıya sebep olan bir durumun tekrardan gündeme gelerek düzelmesi ve rüya sahibinin bir şans daha elde etmesi ile yorumlanır. Kişi bu şansı iyi değerlendirilirse çok iyi yerlere gelecek demektir.

Rüyada Kuluçka Yumurtası Görmek

Rüyada kuluçka yumurtası görmek, çok kısmetlidir. Kişinin ilgi duyduğu bir aşktan karşılık görmesi, izdivaç yaparak mutlu olması ile yorumlanabilir. Bu durum eski bir aşk hikayesi olup tekrardan yeşerecek bir durumda olabilir.

Rüyada Kuluçkaya Yatan Tavuk Görmek

Rüyada kuluçkaya yatan tavuk görmek, bir süredir emek verilen bir işin sonuçlanması, bu iş ile ilgili güzel gelişmeler olması ile tâbir olunur. Bu maddi bir iş olabileceği gibi kimi zaman da manevi anlamda bir beklenti olabilir. Bu rüya bazen de kişiden yardım bekleyen birilerin olması ve bu kişinin zor durumda olması kötü günler geçirmesi demektir.

Rüyada Kuluçkaya Yatan Güvercin Görmek

Rüyada kuluçkaya yatan güvercin görmek, devlet kapısından gelecek çok hayırlı haberlere, güzel neticelere delalettir. Yakın zamanda beklentiler gerçekleşecek kişi arzularına kavuşacaktır.

​​​Rüyada Kuluçkaya Yumurta Koymak

Rüyada kuluçkaya yumurta koymak, henüz çok yeni bir işe başlamak, yeni bir atılımda bulunmak ve bunun karşılığını en iyi şekilde almak demektir. Kendi iyi yerlere gelen insan ailesine ve sevdiklerine de çok faydalı olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani