Rüyada “Rüyada Külotlu Çorap Görmek” Görmek

Rüyada Külotlu Çorap Görmek

Rüyada Külotlu Çorap görmek, ekonomik olarak kendi gidişatını kontrol altına almakta zorlanan ve bu zorlukları uzunca bir süre göz ardı etmeye işaret eder. Aynı zamanda rüyada külotlu çorap hediye almak, yakın zaman içinde başına gelebilecek maddi bir felaketi simgelemektedir. Rüyayı gören kişi, bu maddi açıdan zorlu süreç içerisinden çıkabilmek için ebeveynlerinden destek isteyecektir. Bu desteğin sonucu olarak vicdan azabı veya mahcubiyet durumunu simgeleyen bu rüya, rüyayı gören kişinin sorumluluklarına daha fazla özen göstermesi gerektiğini de vurgular.

Rüyada Külotlu Çorap Görmek İslami Anlamı

Rüyada Külotlu Çorap görmek, İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; bu rüyayı gören kimse eğer bekar ise pek yakın zamanda çok sayıda insanla duygusal bir bağ, bir ilişki yaşayacaktır. Bu ilişkinin sonucunda da hem çevresi, hem de ailesi tarafından ayıplanacak, kınanacaktır. İyi niyetli, çıkar gözetmeyen arkadaşlarını da zamanla kaybedecek, arkadaş çevrisi tarafından dışlanacaktır. Ayrıca bu rüya, evli kişilerin eşlerinden sır sakladığına ve bu sırrın artık ortaya çıkma vaktinin geldiğine bir işarettir.

Rüyada Külotlu Çorap Almak

Rüyada külotlu çorap almak, maddi anlamda durgun ya da olumlu geçen bir süreçte bir akrabanın veya bir arkadaşın borcunun üstlenileceği anlamına gelmektedir. Bu borcun miktarına bağlı olarak yaşanılacak depresyon süreci de artıp azalabilmektedir.

Rüyada Yırtık Külotlu Çorap Görmek

Rüyada yırtık külotlu çorap görmek, rüyayı gören şahsın görünürde iyi fakat kendisine karşı kötülük besleyen, ikiyüzlü ve menfaat gözeten insanlarla haşır neşir olacağı anlamını taşır. Bu tip insanlarla çokça vakit geçiren ve onlara karşı güven besleyip, ihtiyaçlarını gidermeye işarettir.

Rüyada Kırmızı Külotlu Çorap Görmek

Rüyada kırmızı külotlu çorap görmek, rüyayı gören şahıs bir bayan ise onun yaşadığı gizli ilişkinin duyulacağı ya da görüleceğine, rüyayı gören şahıs bir erkek ise farklı bayanlarla yaşadığı ilişkilerin ailesi tarafından öğrenileceğine dalalet etmektedir. Bu durumların sonucu olarak da kişi, zamanla bunalıma girecek ve tepki çekecektir.

Rüyada Siyah Külotlu Çorap Görmek

Rüyada siyah külotlu çorap görmek, kişinin sakladığı kederin, hüznün ve karamsar düşüncelerin bir arkadaşı ya da akrabası tarafından öğrenileceği, bunun sonucunda da çözüm için yardım göreceği anlamına gelmektedir. Kişi, zorlu süreç boyunca içinde sakladığı tüm kötü hisleri aktaracak, manevi olarak rahata ererken maddi olarak da ferahlayacaktır. Ayrıca hakkında konuşulan dedikoduları da birer birer öğrenecektir.

Rüyada Beyaz Külotlu Çorap Görmek

Rüyada beyaz külotlu çorap görmek, renkli bir evlilik hayatına işaret etmektedir. Kişi evli değilse yakın zamanda münasip bir kısmet ile tanışacak ya da tanıştırılacaktır. Hemen ardından da hızlı bir evlilik sürecine girip mutluluğa kavuşacaktır. Eğer rüyayı gören şahıs evli ise hiç beklemediği bir yerden eşiyle ilgili bir dedikodu duyacaktır ve eşiyle kısa süreli bir soğukluk yaşayacaktır.

Rüyada Tül Çorap Görmek

Rüyada tül çorap görmek, şahsın sürekli endişe duyduğu bir mevzunun çözüme kavuşacağını ve bu konunun artık onun için bir problem olmaktan çıkacağını betimler. Bunun yanı sıra, şahıs ailesi hakkında başkalarına laf taşıyorsa, bu durum aile üyeleri tarafından duyulacak ve tartışma yaşanacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani