Rüyada “Rüyada Külot Görmek” Görmek

Rüyada Külot Görmek

Rüyada Külot görmek, namuslu bir kadın ile tanışıp onunla dünya evine girmek anlamına gelir. İbni Şirin ( r.a) buyurmuştur ki: Rüyada külot giymek, ticaret ortamında tanışılan meslek erbapları ile birlikte maddi alanı düzenli hale getirmeye vesile olur. Rüyada bir çekmecenin üstünde yığılı bir şekilde külotları dizili gören kişi ferah bir yere taşınarak hayatının geri kalan zamanını huzurla geçirir.

Rüyada Külot Görmek İslami Anlamı

Rüyasında Külot görmek, kötü bir haber alıp hayal kırıklığına uğrar. Rüyada külotta kan görmek yıkılan evlere, yolunda gitmeyen işlere, istifasını veren memura, kovulmaya, ikna edilmeye, hakaret görmeye işarettir. Rüyasında külotunu bir türlü çıkaramadığını gören kimsenin güvenilir kaynakları tükenir. Rüyada kırmızı külotu bir başkasına hediye ettiğini gören kişi yakın bir zamanda hoşlanacağı bir karşı cins ile tanışır.

Rüyada Külot Almak

Rüyada külot almak yeni bir eve çıkmak, o eve çeki düzen vermek, yeni bir hayata başlayıp farklı bir şehir tanımak anlamlarına gelir. Rüyasında aldığı külotun yırtıldığını gören kişinin gerçek hayatta kısmeti kapanır.

Rüyada Külot Yıkamak

Rüyada külot yıkamak suçu örtbas etmeye delalettir. Haneden ya da çok yakın dostlardan birinin işlediği cürümü kapamak için ortaklaşa girişilen mücadelenin temsili bir göstergesidir. Rüyasında eldivenler ile birlikte külot yıkadığını gören kimse haktan sapar ve yanlış yola girer.

Rüyada Külot Çıkarmak

Rüyada külot çıkarmak günaha, ahlaksız ve mantıksız bir işe, mesnetsiz açıklamalar ile kalpleri kırmaya, dostları üzmeye, sadakatsizliğe yorumlanır. Rüyada külot’unu çıkardığını görmek, yeni bir kadının varlığı dağılan yuvaya, mutsuz çocuklara işaret eder.

Rüyada Külot Giymek

Rüyada külot giymek dost ve düşman cemiyetlerinden aynı anda gelen savunmaya ve korunmaya işaret eder. Rüyada hiç bilmediği bir yerde külot giydiğini gören kimse için yeni fırsatlar, yeni korunma yöntemleri gündeme gelebilir.

Rüyada Kirli Külot Görmek

Rüyada kirli külot görmek genel olarak şerlerden sayılan bir rüyadır. Kişi ahlaki bir konuda hatalı davranarak tüm tepkileri üzerine çekebilir. Ailenin saygın üyeleri ile birlikte ters düşeceği konuların artması ile birlikte kendi evinden uzaklaşma kararı alabilir.

Rüyada Kırmızı Külot Görmek

Rüyada kırmızı külot görmek tutku ve cinsellik anlamlarını taşınır. Rüyasında kırmızı külot satın aldığını gören kişi bir kadınsa kız evladı, erkekse iyi anlaşacağı bir hanımı olur. Kırmızı külotun üstünde lekeler gören kişi düşük yapar.

Rüyada Siyah Külot Görmek

Rüyada siyah külot görmek geçmişte yapılan hatalardan dolayı pişman olmaya, özverisiz ve içten olmadan çalışılan bir devlet dairesinden geri gönderilmeye, parasal anlamda sıkışmaya, kalabalık bir yerde çıkan kavgada darp edilmeye, kötü söz işitilmeye, hatır kırmaya, gönül koymaya ve yanlışların ardında sürüklenip gitmeye delalettir.

Rüyada Erkek Külodu Görmek

Rüyada erkek külodu görmek ticarete, alışverişe, bereketli tarlalara, iyi yetişecek çocukların varlığına, şana, şöhrete, azamete, güce, otoriteye, finansal krizlerden randımanlı bir şekilde kurtulmaya, kumara, kaybetmeye ve pişman olmaya delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani