Rüyada “Rüyada Kule Görmek” Görmek

Rüyada Kule Görmek

Rüyada kule görmek, rüya sahibinin olumsuz tutumları olduğunu bu yüzden de yakın çevresi tarafından çok defa uyarılan ama uyarılara itibar etmeyen biri olduğu anlamına gelir. Rüyada kulenin yıkılması, rüya sahibi kibirli, burnu havada, diğer insanları kendinden küçük gören ve he şeye rağmen bu tavrını sergilemeye devam eden bir kişidir.  Rüyada kule yapmak, rüya sahibi bu yönü sayesinde iş hayatında başarıyı yavaş yavaş ama sağlam adımlarla yakalayacaktır.

Rüyada Kule Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kule görmek, İslam alimlerine göre rüya farklı şekillerde yorumlanabilir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında kule gören bir kişi kötü, olumsuz davranışlar ve düşünceler içindedir. Rüya sahibi bu olumsuz davranışlarının farkında olmadığı için düzeltme yoluna gitmez. Rüyada yıkık bir kule gören kişi ise acı duyarak da olsa hayatındaki olumsuzlukların birer birer farkına varmaya başlayacaktır.

Rüyada Kuleye Çıkmak

Rüyada kuleye çıktığını gören rüya sahibi bir iş için oldukça emek ve çaba sarf etmektedir. Rüya sahibinin iş alanındaki bu çabası sonucunda güzel sonuçlara ulaşılacaktır ve mertebe olarak bulunduğu konumdan yükselecektir.

Rüyada Kule Yapmak

Rüyada kule yaptıran kişi kafasında planladığı projeleri hayata geçirecek ve bu sayede parasal anlamda yüklü bir kazanç sahibi olacaktır.

Rüyada Kuleye Tırmanmak

Rüyasında bir kuleye tırmandığını gören kişi iş yaşantısında yukarılara çıkmak için çaba sarf edip güzel gelişmeler yakalasa bile her zaman adımlarını sağlam ve temkinli atmaktadır.

Rüyada Kuleden Düşmek

Rüyada kuleden düşmenin yorumculara göre iki anlamı vardır. İlki rüya sahibinin son derece iyi giden iş hayatının bir takım kaynaklar yüzünden bozulması ve sıkıntı dolu günler geçirmesi anlamına gelir. İkincisinde ise bir konu hakkında hiç bir suçu olmayan bir kişinin başka insanlar tarafından suçlanmasına ve iftiraya uğramasına işaret eder.

Rüyada Kuleyi Onarmak

Rüyada kule onardığını gören rüya sahibi iş yaşantısında oluşan bir takım sorunların ve dertlerin üstesinden dışarıdan hiçbir yardım almadan, tamamen kendi çabasıyla gelecektir. Rüya sahibi dertlerle uğraşırken sadece kendi imkanlarını kullanacaktır.

Rüyada Demir Kule görmek

Rüyasında demir kule gören kimse iş hayatında çok başarılı olacak ve büyük miktarlarda para kazanacaktır. Fakat bunun sonucunda aile içerisinde bir takım ihanetlere uğrayacak ve etrafında kötü niyetli insanlar olacaktır.

Rüyada Eyfel Kulesi Görmek

Rüyasında eyfel kulesi gören bir kişi yakın bir zamanda hayalini kurduğu bir evi satın alacak veyahut çok istediği bir işte terfi alacaktır. Sıkıntıları bulunan bir kimse bu rüyayı görüyor ise sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada İkiz Kule Görmek

Rüyasında ikiz kule gören rüya sahibi bozuk olan işlerle uğraşacak fakat sonucunda bu işlerin hepsini düzene sokmayı ve zorlukları atlatmayı başaracaktır.

Rüyada Taş Kule Görmek

Rüyada taş kule görmek bazı yorumculara göre yüksek bir mevkiye ulaşmak ve oradan birini yenmek anlamına gelir. Bazı yorumculara göre ise taş zindan ölüm anlamına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani