Rüyada “Rüyada Kül Görmek” Görmek

Rüyada Kül Görmek

Rüyada Kül görmek, hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanabilir. Rüyada kül yağdığını görmek, bu rüyayı gören kişinin aile içinde bir takım sıkıntılar yaşayacağına aile arasına soğukluk gireceğine ve huzursuz bir ortamın oluşacağına işaret eder. Rüyada kül atmak, diğer yandan ise sağlık, enerji ve iş hayatında da yükselecek performansa işarettir. Rüyada kül dökmek, hayal edilen bir işin hayırla sonuçlanacağına ve büyük iş ortaklıklarına delalettir.

Rüyada Kül Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kül görmek, İslam alimlerine göre bu rüya farklı şekillerde yorumlanabilir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki, rüyada görülen kül rüya sahibinin zamanın elini uzattığı haramın temsilidir. Külün kişiye zorluk ve zahmetten başka bir şey vermeyeceğini, şer ve fitneyi işaret eder. Kişinin bolluk içinde ve huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına ve inancından ve ibadetinden asla vazgeçmeyeceğine ve ahiret için iyi şeyler yapmaya devam edeceğine işarettir.

Rüyada Soba Külü Görmek

Rüyasında soba külü gören bir kişi zamanında elini harama uzatmış bir kişidir. Rüyadaki kül ise bu haram malın temsilcisidir. Haksız elde ettiği kazanç yüzünden insanlar tarafından dışlanacağına ve sıkıntıya delalettir.

Rüyada Kül Temizlemek

Rüyada kül temizlemek kişinin peşinde koştuğu şeylerin bir hayalden ibaret olduğuna ve bunların eşinden giderse elindeki gerçek zaferlerini kaybedeceğine işarettir. Hayal peşinde koşmaya devam ederse sadece kendine değil yakınlarına da zarar verecektir.

Rüyada Kül Atmak

Rüyada kül attığını gören bir kişi yakın zamanda bir yere yardım edecek, büyük miktarda bağış yapacak ve mutsuz kimseleri sevindirecektir. Bu sayede de rüya sahibi iç huzurunu bulmuş olacak ve manevi yönden kendini çok daha güçlü hissetmeye başlayacaktır.

Rüyada Kül Tablası Görmek

Rüyada kül tablası görmek hayırlı bir şeydir. Rüya sahibi eğer iş hayatında sıkıntılar yaşıyor ise bu sıkıntılardan kurtulacağına ve attığı doğru adımlar sayesinde iş hayatında büyük başarılar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Küle Basmak

Rüyada küle basmak rüya sahibinin bir düşmanı olduğuna işaret eder. Rüya sahibi bu düşmanı kolaylıkla yenecek ve aile içerisinde de huzurlu oldukları bir döneme gireceklerdir. Büyük işlere girişecek ve giriştiği işlerde başarıyı yakalayacaktır. Bu işler sayesinde bir çok insandan hayır duası alacak ve bir çok insanı rahata kavuşturacaktır.

Rüyada Kül Süpürmek

Rüyada kül süpürmek tüm kötülüklerin rüya sahibinden uzaklaşacağına huzurlu ve güzel günler yaşayacağına işaret eder. Bolluk bereket sahibi olacak rüya sahibi yakınındaki insanları da mutlu edecek işler yapacaktır.

Rüyada Kül Boşaltmak

Rüyada kül boşalttığını gören kişi yakın zamanda ciddi maddi sıkıntılar yaşayacaktır. Elinden büyük bir miktarda para gidecektir. Elini attığı her işte başarısız olacağına ve uğursuzluğun hep yanında olacağına işaret eder.

Rüyada Sıcak Kül Görmek

Rüyada sıcak kül gören bir kişi kendisine hayatta başarmak istediği hedefler belirleyecek ve yaşadığı sıkıntıları bir bir atlatacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani